Przedszkolaki

Czerwcątka 2014

Panda Weranda

Panda Weranda

Hej Babeczki:)
Od stycznia utworzyło się już kilka wątków z kolejnymi miesiącami. Nadszedł czas na temat dla mam, które urodzą w czerwcu tego roku:)
Skrobnijcie, jak się czujecie, co Was trapi, co Was cieszy, czy macie już jakieś objawy?
Ja obecnie zmagam się z choróbskiem, którego ciężko mi się pozbyć z racji ograniczonego arsenału leków i zamiast spać i wypoczywać, ciągle mnie nosi;) To pewnie z wrażenia :D

36097 panda-weranda Kobieta, 34 lata, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~antolka

~antolka

Witaj :-)
ja dopiero po testach :-) szczesliwa i pelna obaw. Wszystkie testy wyszly pozytywnie, ale brzuch mnie boli jak bym miala za chwile dosrac okres. Strasznie sie denerwuje , bo dlugo czekalam na dzidzie :-/

Panda Weranda

Panda Weranda

Cześć Antolciu!
GRATULACJE! :D Nic się nie martw, ja też tak mam! I to podobno normalne, bo macica się powiększa :)
Ja testowałam w niedzielę i w poniedziałek - wszystko na plus :) choć z braku objawów i przez "niby-okres" przez moment wykluczyłam ciążę.
Też nie wiem, czy się bać, czy cieszyć:) Chyba jeszcze do mnie nic nie dociera!
Kiedy wybierasz się do gina na potwierdzenie?

Weronika123

Weronika123

antolka- to , że masz uczucie jakbyś miała dostać zaraz okres jest normalne. Ja też tak miałam, a teraz spodziewam się zdrowego synka. Nie denerwuj się, bo to ważne w ciąży.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kdcfjyqwu.png

34432 weronika123 Kobieta, 24 lata, Bielsko- Biała
antolka

antolka

hej. wybieram sie jutro do przychodni aby sie zarejestrowac do Lekarza pierwszego kontaktu - mieszkam w UK. Ale moje kolezanki chodza do polskiego ginekologa wiec tez sie tam wybiore. Swoj to swoj :-D pozdrawiam serdecznie

36098 antolka Kobieta, 40 lat, Uk
~ZPola

~ZPola

Mam pytanie, czy ktoś miał taką sytuację.. Ostatnią miesiączkę miałam 13 września.. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie... Bolał mnie brzuch jak przed okresem., poszłam do ginekologa. Stwierdził ciąże,ale tętna płodu nie ma. Kazał mi przyjść za tydzień. Czy to możliwe, że było za wcześnie... Strasznie się martwię

~ciaza

~ciaza

ja jestem w 10 tygodniu ciazy. bicie serca zobaczylam w 6 tygodniu . zwykle 6-7 tydzien mozna dostrzec tetno ,bicie serca... a ty w ktorym tyg poszlas do lekarza?

~ciaza

~ciaza

A i gratuluje wszystkim czerwcowym mamom:)
Ja co prawda termin na Maj :)

Pozdrawiam i nie stresujcie sie , bo nerwy nie sa wskazane wiem cos o tym w pierwszych tygodniach plakalam i bylam nerwowa i tylko dziecku zaszkodzilam . Dlatego myslcie pozytywnie a wszystko bedzie ok :)

Panda Weranda

Panda Weranda

~Zpola, w którym dokładnie dniu poszłaś do gina?
~ciaza Tobie też gratulacje! Fajnie, że jesteś miesiąc do przodu, ja bym najchętniej czas już przyspieszyła i od razu wskoczyła w drugi semestr ;)

~ciaza

~ciaza

jeszcze mimo wszystko jestem w pierwszym trymestrze:) za dwa dni zaczynam 11 tydzien objawy ciazowe juz ustaja na szczescie tego rowniez wam zycze :)
a ty w ktorym tygodniu jestes -PandaWeranda?