Przedszkolaki

Zajęcia dla dzieci w wakacje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mirabelka80

mirabelka80

poszukaj półkolonii w swoim mieście, tam zorganizują czas Twojemu dziecku za Ciebie ;) ale wycieczka wakacyjna o której spadkobierca będzie mógł opowiedzieć rówieśnikom w klasie też jest dobrym pomysłem

39183 mirabelka80 Kobieta, 39 lat, olsztyn
gliwka

gliwka

półkolonie w moim mieście to niestety kiszka, już lepiej sprawdzają się dziadkowie. Dziadek, stary pasjonat podróżowania, zawsze wymyśli jakiś ciekawy cel wyprawy dla naszego Mareczka. Lepiej takie rzeczy zostawiać profesjonalistom którzy mają doświadczenie w wychowywaniu nas przed laty niż obcym opiekunom.

39934 gliwka Kobieta, 39 lat, gdynia
mirabelka80

mirabelka80

byłam z córeczką i była zachwycona trójwymiarem :) w ogóle bardzo śmiesznie było

39183 mirabelka80 Kobieta, 39 lat, olsztyn
Cobi

Cobi

Jak najwięcej zabaw na wolnym powietrzu i wykorzystywać w pełni wysokie temperatury. Jeżeli jednak jest za ciepło to może jakaś gra planszowa?

--

Poznaj polskie zabawki od COBI http://cobi.pl/

43712 cobi Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~viki_miki

~viki_miki

u mnie w domu zapanowały dinozaury po parku jurajskim i planuję niespodziankę wakacyjną dla dzieciaków - wizytę w jura parku, tylko nie wiem gdzie najlepiej pojechać, proszę o pomoc jak ktoś był

~rycerz NI

~rycerz NI

zależy gdzie masz najbliżej bo z grubsza w każdym jest to samo ale np krasiejów ma opcję odwiedzenia przy okazji parku ewolucji człowieka które jest niepowtarzalne na skalę krajową...

~Fantasmagorias

~Fantasmagorias

wizyta w parku jurajskim po kinie to świetny pomysł :) 2 pieczenie na 1 ogniu jak to mówią

~SanAndreas

~SanAndreas

wizyta w jura parku po wizycie na jurassic parku który dzieje się w jura parku? niezła faza dla takich małych dzieci

~Jurtynka

~Jurtynka

mogli by wyświetlać ten jurassic park w tych jura parkach wtedy można zupełnie inaczej podejść do takiego seansu :)

~StanisławPol

~StanisławPol

To ciekawe jak jedna branża - filmowa, jest w stanie napędzić popyt na usługi rozrywkowe np jura parki. Jak zrobią film o pociągach to może i muzea kolejnictwa się załapią na taki fejm :)