Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia snu u dzieci


niespokojna

Rekomendowane odpowiedzi

witam;mam problem z moimi 2 SYNAMI.STARSZY MA 5LAT A MLODSZY 18 M_CY/STARSZY OD MALUTKIEGO NIE CHCIAL SPAC SAM ZAWSZE ZASYPIAL W NASZYM LOZKU.TERAZ NIESTETY BUDZI SIE W NOCY I TEZ PRZYCHODZI DO NAS. GDY ZASYPIA MUSZE POLOZYC SIE Z NIM BO INACZEJ NIE ZASNIE. I CO WIECEJ NIE ZASNIE AWET ZE SWOI M TATA.MUSZE BYC JA. NATOMIAST MLODSZY DO WAKACJI SPAL SAM NIE LUBIAL GNIESC SIE Z NAMI W LOZKU. PO WAKACJACH WSZYSTKO SIE ZMIENILO.BUDZI SIE Z KRZYKIEM I SPI Z NAMI ALE NAWET TO NIE POMAGA BO I TAK PLACZE JAK SIE ZBUDZI I CZASEM NAWET NIE MOGE GO WZIC NA RECE BO SIE WYRYWA I KZYCZY JESZCZE GORZEJ.CZYZBY TO BYLY LEKI NOCNE? JUZ SAMA NIE WIEM CO MAM ROBIC? CZY KTOS MI MOZE POMOC? JAK MOGE SKONTAKTOWAC SIE Z JAKIM PSYCHOLOGIEM NA FORUM?DZIEKI:8_5_12:

Odnośnik do komentarza

witam :) moja córka ma 8-lat i odkąd pamiętam to ma problem z snem .zaczęło się to wzmagać jak poszła do szkoły:( jest małomówna i mało otwarta więc nie bardzo mogę z niej wyciągnąć przyczynę takich reakcji a jak się pytam to oczywiście wszystko jest ok!!! Ale wiem jedno ona jest bardzo czuła --reaguje na każe jakieś zdarzenie lub uroczystość lub też emocje właśnie niepokojem oraz zaburzeniem snu śpi czasem 5-godz przebudza się i do rana już coś tam robi w swoim pokoju .ale nie jest to częste .zdarza się kilka razy w miesiącu!!!!!! I to tyle:):)::36_15_9:napisałam to co sama zaobserwowałam i tak to sobie tłumacze:36_15_9:pozdrawiam serdecznie

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...