Przedszkolaki

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Rabka

renJa

renJa

Witam, jadę tam za tydzień z dwójką dzieciaków 3,5 i 2 latka. Od września chorują, najpierw kaszel, potem zapalenie oskrzeli i płuc. Po prawie miesięcznym pobycie w szpitalu lekarka dała nam skierowanie do Rabki, na przyjęcie czekaliśmy od listopada. Dzieciaki teraz są zdrowe, jedziemy zrobić wszystkie badania.
Czy ktoś był i mógłby udzielić mi jakichś praktycznych rad/wskazówek? Boję się żeby czegoś nie złapały. Córka miała bardzo obniżoną odporność po trzech antybiotykach jeden po drugim. Musiałam wypisać starsze dziecko z przedszkola i jak najmniej kontaktu ze światem bo katar u małej kończył się ponownym zapaleniem płuc.
Czy już pierwszego dnia są robione jakieś badania? Jedziemy we wtorek, czy są szanse powrotu już w piątek lub sobotę?
Jak wygląda spanie z mamą, czy można wychodzić z dziećmi na zewnątrz? Zastanawiam się też jak sobie z nimi poradzę sama, nawet przez te kilka dni.

--

23278 renja Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mama_Monika

Mama_Monika

renJaja byłam z córą w tym Instytucie i po 1,5 roku ciągłego chorowania, podawania antybiotyków jeden po drugim, tam wyleczyli mi dziecko w ciagu 11 dniu raz na zawsze.
badania przeprowadzaja naprawde bardzo specjalistyczne, to jest powdstawa , nic nie robią na oko, badania to podstawa diagnozy.
My pierwszego dnia bylismy na wzizycie u docenta, który przeprowadził wywiad i zlecił badania, które wykonywalismy zgodnie z listą przez 2 dni, potem diagnoza i leczenie, i do domciu.
Śpisz z dzieciakami w pokoju, macie do dyspozycji kuchnię, jecie na stołówce, jest przedszkole dla dzieci gdzie moge sie bawić, jest plac zabaw, poza tym mo zesz smiało ruszać z nimi na miasto czy do sklepu.

Lekarze którzy tam pracują to profesjonalisci i fachowcy na wysokim poziomie.

Prosze pytaj jeszcze o co chcesz , na wszystkie pytania z chęcią odpowiem.

--

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

3920 mama-monika Kobieta, 37 lat, we właściwym miejscu
Mama_Monika

Mama_Monika

Oczywiście,
wszelkiego rodzaju alergie, choroby płuc i oskrzeli w tym również mukowiscydoza, astma,
oraz schorzenia laryngologiczne.

--

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

3920 mama-monika Kobieta, 37 lat, we właściwym miejscu
~mama_Szymona12

~mama_Szymona12

Byłam ze synkiem od 02.07-04.07.2017 z powodu częstego napadu kaszlu oraz zapalenia krtani.
Lekarze genialni , pielęgniarki super ciotki

dziuniak

dziuniak

Witam,

Mam pytanie, co zostało zdiagnozowane?Bo my wybieramy się do Instytutu z tym samym problemem za tydzień do Rabki z napadami kaszlu i częstymi zapaleniami krtani, a dodatkowo podejrzeniem astmy dziecięcej.Dodam,że synek ma 18 miesięcy.

56657 dziuniak Kobieta, 33 lata, Kraków
~Sidu

~Sidu

Hej, mam pytanie a jak jest ze spaniem, czy jeśli dziecko ma 2latka to można spać z nim? Syn przez to że często choruje śpi ze mną i obawiam się że mozemy mieć z tym problem.

~Agdzia

~Agdzia

Może Pani zostać z synem na noc, spać obok niego w łóżku, bądź zaopatrzeć się w jakis materac ;)

Dorota 89

Dorota 89

Witam wybieram się do Instytutu 2 letnimi bliźniakami,chłopcy po południu usypiają mi w wózku dlatego chciałabym się dowiedzieć czy mogę tam mieć ze sobą wózek?? Jak wygląda sytuacja z pokojami ile osób w pokoju no i pytanie czy sama z dwójką dzieci dam radę czy lepiej żeby ktoś był????

61780 dorota-89 Kobieta, 30 lat, Żuraw
Dorota 89

Dorota 89

Wrocilam dzisiaj z instytutu muszę powiedzieć że obsługa przemiła,życzliwa, przyjazna...Ja generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu takiego pobytu badania przebiegają sprawnie bo tak naprawdę każdy rodzic powinien na tym skupić największą uwagę ..
.. pozdrawiam personel i super mamy z dziećmi które miałam okazję poznac

61780 dorota-89 Kobieta, 30 lat, Żuraw