Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam kochane

nadrobilam ale zabijcie mnie, jakos ulecialo
brak weny

wiem tylko ze Made dziecko pobilo, z Uli od Ann pewnie malarka bedzie i to znana, do Moniq mama przylatuje i do dokladnie w tym samym terminie co ja do swojej smigam

ogolnie pierwszy dzien bez A i jestem padnieta, na dodatek smutno mi a o tesknocie to juz nie wspomne, buuuuu. Jakas glupia jestem, nigdy tak nie mialam, bylam wredna malpa!!!!jak to dziecko zmienia

Odnośnik do komentarza

agnieszka, a dokad Ty smigasz do Tej Twojej mamci??

katiaboss, mysle ze to moga byc zeby, wiesz oni tak roznie na to reaguja...

zdjecia sliczne wszystkie, katia, ale laska z Ciebie!! :oczko:

dziekuje wszystkim za opienie n/t filmu, moze go sobie kupie w takim razie :) jak gdzies znajde. a moze ktos ma i mi przegra?? zaplace!! PLEASE :)

katia pisala o panu co sprzedaje rozne szpargaly, a mnie sie przypomnialo ze 20go w niedziele, ja sprzedaje szpargaly
we Fr sa czesto pchle targi w malych miasteczkach, tutaj to sie nazywa wyproznianie strychow :lol: no i ja moj wyprozniam, ubranka po noasiu, lezaczki, nosidelka, sterylizatory, stare meble, plyty, kasety, ksiazki, pierdoly i pierdolki. w ubieglym roku w taka niedziele uhandlowalam za 180 euro samymi drobiazgami (nic dziecinnego) a w tym roku mysle ze podwoje kwote majac na uwadze ze ubranka sie dobrze sprzedaja i po cenach takich jak w ciucholandach :) byleby tylko byla pogoda bo ten pchli targ to na uliczkach miasteczka

nikt mi nie powiedzial ze stronke zgarnelam??? :sofunny:

to wsteczna dedykacja za wszystkie wredne malpki, ktorymi jestesmy :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ann- jakis czas temu dopadl mnie wielki egoizm i tylko przez to ze A jest uparty jakos udalo sie to wszystko naprawic, czyli kryzys 7go roku mamy juz za soba. Teraz bardzo zaluje ze czas spedzalam na klotniach z A i nie docenianiu jaki jest. Fakt, ze to klotni potrzeba dwojga wiec A tez nie jest bez winy

Odnośnik do komentarza

gda, a juz sie wystraszylam ze nam jakies dziecko chowalas i po cichu wychowywalas :sofunny:

ann, a moze "wredna malpa" to u Agi komplement??? :sofunny:

o, jak fajnie, agnieszka, to bede sobie na Twoj suwaczek spogladac zeby wiedziec kiedy moje Polki przyjezdzaja :lol: jakie to praktyczne :)
tak samo mam z urodzinami jednej zaznajomionej foremki :) ur tego samego dnia co Natanek wiec nie zapominam, tylko 30 lat musze dorzucic :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Ann- jakis czas temu dopadl mnie wielki egoizm i tylko przez to ze A jest uparty jakos udalo sie to wszystko naprawic, czyli kryzys 7go roku mamy juz za soba. Teraz bardzo zaluje ze czas spedzalam na klotniach z A i nie docenianiu jaki jest. Fakt, ze to klotni potrzeba dwojga wiec A tez nie jest bez winy

a poza tym klotnia jesli dobrze "wykorzystana" to tez moze byc budujaca i otwierajaca oczy, przynajmniej ja tak uwazam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ann- dlugo by pisac ale ogolnie wtedy kiedy ja nic poza soba nie widzialam i mialam klopoty to A mimo wielu przykrych slow i gestow z mojej strony zawsze byl za mna i tak jest do dzisiaj. Mam nadzieje ze nigdy nie zmieni zdania choc wiem ze zycie rozne niespodzianki przynosi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...