Przedszkolaki

Przedszkolaki z rocznika 2007

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Hej :)

Maciuś ma jutro bal karnawałowy, chce na niego iść i co spektakularne - chce się przebrać :lol:. Po raz pierwszy się to zdarzy, bo do tej pory ANI RAZU nie chciał się przebrać. Chce być kotkiem :Śmiech:

A w weekend Maciuś u teściowej mnie zaskoczył (resztę rodziny też), bo okazało się, że na poważnie interesuje się literkami, ale… angielskimi :Śmiech:. Wyszło, że zna połowę alfabetu po angielsku i... umie napisać te literki :Podziw:. Szok dla mnie, ale i zabawne, że kilku liter nie wie jak powiedzieć po polsku a po angielsku bezproblemowo gada :sofunny:

Inka - Ty jesteś teraz July? Czemu zmieniłaś nick?

Supermonikas - super z takim czytaniem dzieciom :yes:::):

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
July

July

Monika super ze sie wszytsko udalo w przedszkolu co w koncu czytalas

Dziubala brawo dal Maciusia co za zmiana postawy

U Majki wczoraj sie przebierali ale balu nie bylo tylko bylo wszystko pod katem bajek rysunki wiecej czasu przy ksiazeczkach ale i tak podobno bylo milo

Dziubala a zmiana nicka to po prostu chec zmian

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

2294 july Kobieta, 39 lat, great manchester
supermonikas23

supermonikas23

Dziubala Super, że Maciuś się przełamał. W końcu nie ma to jak Bal Karnawałowy w pełnym przebraniu:-) Z pewnością będzie się świetnie bawił.

July Zdecydowałam się na bajkę o Strażaku Samie, z jednej strony byłam pewna, że dzieci znają tą postać i pewnie bajkę w tv widziały, a ponieważ to było takie pierwsze spotkanie z rodzicem to chciałam przełamać ewentualne lody bajką o znanym dzieciom bohaterze. Poza tym bajka zawiera ważne wiadomości m.in. o tym co należy zrobić widząc pożar. Dzieci przyjęły bajkę wspaniale, także wybór był dobry.

--

:16_3_204:

12711 supermonikas23 Kobieta, 38 lat, Bydgoszcz
July

July

Monika najwazniejsze ze dzieciom sie spodobalo

M chora goraczka ja zmogla do tego wymiotuje brzuszek juz pusty ja biegam zmieniam posciele jak tak dalej pojdzie zabraknie mi zmian
\Do tego na pupie od paru dni ma krostki w srodku peknieta skorka smaruje bepanthenem bo tylko to mam jak dzis sie nie poprawi zastosuje chyba clotrimazolum juz mielismy taka sytuacje i pediatra w pl kazal wlasnie tym smarowac

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

Dziubala

Dziubala

Wczoraj pojechaliśmy wypożyczyć strój kota, a na miejscu okazało się, że oprócz tego, że wg mnie strój był lichy, to Maciusiowi zaświeciły się oczy na widok... stroju Spidermana :D. Tak więc Maciuś nie będzie kotem tylko Spidermanem :lol:

Supermonikas - świetnie trafiłaś z bajką :great:

July - biedna Majusia :(, zdrówka!

--

supermonikas23

supermonikas23

July Zdrówka dla Majusi.
Mati od wczoraj z kolei pokaszluje, mam nadzieję, że to się nie przerodzi w nic większego.

Dziubala Gratuluję wyboru stroju. Mati w zeszłym roku był Spidermanem. U Mateuszka przebiegło to podobnie jak u Maćka, zobaczył strój i od razu klamka zapadła:-)

--

:16_3_204:

12711 supermonikas23 Kobieta, 38 lat, Bydgoszcz
July

July

Dzieki
Majka dzis juz ma mniejsza goraczke ale w nocy co chwile sie budzila albo z placzem cos musialo jej sie snic albo chciala pic wiec cala noc do bani
Dzis zobaczylam u niej bialy nalot na jezyku dosyc gruba warstwa jak myslicie czy to moze byc po wymiotach

--

Dziubala

Dziubala

Wczoraj jeszcze czekałam na wieści czy na pewno Maciuś się przebrał, ale słowa dotrzymał i był dumny ze stroju Spidermana :)

Supermonikas - zbliża się weekend to się Mati podkuruje, zdrówka!

July - biały nalot na języku zwiastuje wiele rzeczy, na ten moment najbardziej prawdopodobne jest, że u Majusi przez te wymioty organizm stracił duże ilości płynów i to mogło stać się przyczyną powstania nalotu oraz wysuszenia języka.

Spokojnego, zdrowego weekendu!

--

July

July

Dziubala dziekuje bardzo dzis caly czas ja poje slaba herbata, woda zjadla zupe i troche bulki Nawet nie wiedzilam ze z odwodnienia moze byc nalot na jezyku bardziej stawialbym na podraznienie kwasami zoladkowymi
Teraz nazeka jeszcze na bol gardla ale chyba na mleko z miodem jest za wczesnie

Brawo dla Maciusia za przelamanie sie i przebranie Pewnie swietnie wygladal w stroju

--

July

July

Dzis zauwazylam ze Majka ma jezyk jak rozgniecione truskawki z wyraznymi kubkami smkowymi
Cos mi sie wydaje ze to moze byc szkarlatyna zaraz dzwonie do lekarza

--