Przedszkolaki

Przedszkolaki z rocznika 2007

Odpowiedzi znajdują się poniżej

July

July

Supermonika zalezy jaki masz plan ja chcialm zrobic majce jasny pokoj i przemalowalam szafe
U mnei ten przeklety filar jest olbrzymi wysuniety 32 cm a szerokosc 140 cm na dole jest jeszcze gorzej bo wysuniety na 44cm a szerokosci 180 cos mnie trafia jak mysle ile przestrzeni sie marnuje nie mozemy zmienic sofy bo nigdzie sie nie misci to co ja bym chciala kupic
No nic za 2 lata najprawdopodobniej zaczniemy wykupywac ten dom i bedziemy wtedy kombinowac jak usunac filary

Dziubala wydaje mi sie ze w majki pokoju nawet taka mala szafka zagraca jej pokoj

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

2294 july Kobieta, 39 lat, great manchester
Dziubala

Dziubala

Hej :)

Byliśmy złożyć podania o paszporty dla dzieci :). Skomplikowane są te szczegółowe wymagania, czepialska urzędniczka mi się trafiła, no ale taka ich praca ;). Dzieci do 5rż. mają paszport tylko na 1 rok. Nie wiedziałam jaki Maćkowi wybrać czy zwykły czy biometryczny. Cena ta sama więc wzięłam ten drugi, nie wiem po co, ale jakby co, to będzie mógł polecieć do Kanady bez wizy :sofunny:

Supermonikas
– jak koszyczki to koniecznie z przykrywkami, bo bez nich będziesz mieć sporo odkurzania.
Co do tego czy malować ten regał to musisz sama zdecydować ;). Czy reszta mebli też jest w tym kolorze? Mnie się podoba jednakowy kolor mebli i ja bym przemalowała by regał pasował do reszty mebli. Poza tym ciemne meble zmniejszają optycznie pokój ;)

Inka – a może szafkę dałoby się zrobić podwieszaną? Wtedy nie zajmowałaby miejsca na podłodze.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
supermonikas23

supermonikas23

Dziubala paszporty, czyżby jakieś ciekawy wyjazd się szykował?

Remont w toku i zapewne jeszcze potrwa, ale to jest jak się robi samemu i jeszcze tylko popołudniami, bo o wolnym można pomarzyć.
Z tym regałem, czy może raczej z półkami jest tak, że one są w ciemnym kolorze, dopasownym zresztą do koloru paneli, które też są ciemno-brązowe (bardzo ładne zresztą), ale właśnie pojawiła się myśl o przemalowaniu tych półek by pokój się rozjaśnił, optycznie powiększył i było po prostu weselej, w końcu to pokój dziecka:-)

--

:16_3_204:

12711 supermonikas23 Kobieta, 38 lat, Bydgoszcz
July

July

Dziubala u mnie nie da rady powiesic bo to sa szuflady zreszta jedyna scian wolna jest z plyt i balabym sie tam cokolwiek powiesic poza obrazkiem zeby komus na glowe nie spadlo

Monika to super ze remont sie posuwa do przodu dacie rade i pewnie niedlugo skonczycie

U nas dalo rade jeszcze wyrobic majce paszport na 5 lat zawalilismy wtedy sprawe bo nie mielismy przetlumaczonego aktu urodzenia i za tlumaczenie w konsulacie umiejscowienie aktu urodzenia wyrobienie pesel itp zaplacilismy strasznie duzo
Szkoda ze przepisy sie zmienily i paszport tylko na rok
Planujecie wakacje ze paszporty wyrabiacie My chcemy spobie gdzies wyjechac ale na razie nie wiemy kiedy dach beda naprawiac i jestesmy uziemieni nawet z szukaniem bo nie znamy terminu

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

Dziubala

Dziubala

Supermonikas – paszporty to tak na wszelki wypadek ;). Jak jesteśmy w Zakopanym to żałujemy, że nie możemy zrobić wypadu np. do Czech, bo dzieci muszą mieć paszport (ew. dowód). Teraz nic nie będzie nas ograniczać ;)

Inka – paszporty wyrabiamy też pod kątem wakacji :), ale wcześniej myśleliśmy o feriach ;). Adaś chodzi już do szkoły więc pierwszy raz musimy ferie zaplanować :)

--

July

July

Dziubala to mam nadzieje ze cos fajnego wymyslicie na ferie

Chyba ja tez musze sie zorientowac kiedy u nas bedzie przerwa zimowa tutaj co chwile cos jest Majka chodzi do przedszkola tak samo jak uczniowie bo takie jest dofinansowanie

--

supermonikas23

supermonikas23

Jutro u Mateuszka Bal Karnawałowy. Dzisiaj jadę odebrać strój Pirata. Mati już się doczekać nie może zabawy.

--

Dziubala

Dziubala

Hej :)

U Maciusia były przedstawienia dla rodziców i dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Teściowa była z nami w poniedziałek na przedstawieniu dla rodziców (ale to te same przedstawienia), a wczoraj byli moi rodzice i siostra. Po przedstawieniu przywieźli Maciusia, bo chciał z nimi iść do domu. Rodzice popłakali się ze wzruszenia. Cieszę się, że moja mama poszła, bo chyba jeszcze nie była na takim przedstawieniu.
O balu karnawałowym nic jeszcze nie wiem.

Inka - mnie się marzą ciepłe kraje... ;)

Supermonikas - jak remont?

--

July

July

Dziubala super sa takie przedstawienia szkoda ze u majki takich nie ma
Monika jak sie udal bal u was

U Majki jutro maja fairy tale event dzieci maja przyjsc przebrane za postacie z bajek Majka juz nie moze sie doczekac

Dziubala cieple kraje mi tez sie marza ale kiedy my pojedziemy nie wiem Ja mam szanse na prace albo od marca albo od kwietnia na razie tak 50% Wiec jezeli bym dostala to wyjaz musialby poczekac

--

supermonikas23

supermonikas23

U nas remont delikatnie mówiąc - w toku:-)

Bal Karnawałowy w Przedszkolu udał się na 100%. Słyszałam od Pani, że szaleństwo wręcz było, szczególnie kiedy muzykanci zagrali "Kaczuszki". Najlepiej świadczy o tym fakt, że Mateusz po balu zdążył wsiąść do auta i zaledwie chwilkę poopowiadał o balu i usnął i to tak, że spał całą drogę do domu, potem mąż go przeniósł z auta do domu na łóżko i Mati spał już do rana:-) Totalnie wyczerpany.

9 lutego w Przedszkolu kolejny bal.

Dziewczyny byłam w ostatni piątek w przedszkolu przeczytać dzieciom bajkę (taka inicjatywa opiekunek). Było fantastycznie, dzieci mnie wyczekiwały, grzecznie słuchały bajkę, włączały się w czytanie kiedy zadałam pytanie, bądź poprosiłam o dokończenie zdania. Trema związana z takim występem przed grupą dzieci momentalnie stopniała. Dzieci w podziękowaniu przygotowały dla mnie wspólną pracę plastyczną.
Mogę jedynie pogratulować pomysłu opiekunkom, bo to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Takie spotkania mają być raz w miesiącu. Teraz kolej na następnego rodzica, chociaż powiem Wam, że gdybym miała znowu iść na takie bajkowe czytanie nie miałabym absolutnie nic przeciwko.

--