Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Monika mam nadzieje ze u was juz po wszystkich chorobach Jak tam pogoda u mnie prawie wiosennie zaczely mi w ogrodku kwitnac zakile

Wogole Majka od marca bedzie chodzila na caly dzien do przedszkola mam nadzieje ze nie bedzie tesknila bo ja w koncu znalazlam prace

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Mateuszek zdrowy:-) Od zeszłego pon. chodzimy na rehabilitację, bo Mati ma stwierdzoną koślawość stępu. Najgorsze, że godziny przychodzenia ustala się z dnia na dzień i nawet w pracy nie mogę się ustawić ze stałymi godzinami wychodzenia, dobrze, że szef jest wyrozumiały.

U nas pogoda w kratkę, wczoraj nawet popadał śnieg, a następnie deszcz, więc chlapa zrobiła się niesamowita. Ale jest zdecydowanie cieplej niż dotychczas.

July Gartuluję znalezienia pracy:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Witaj Dziubala
U mnie nie ma takiej delkaracji bo Majka idzie od wrzesnia do szkoly po 20 kwietnia dowiemy sie do jakiej szkoly sie dostala
No dzis moje dziecie bylo pierwszy raz caly dzien w przedszkolu i ciezko to zniosla wrocila bardzo zmeczona jednak w domu inaczej ja nie wymyslalam jej tyle zabaw w domu i mogla np odpoczac obejrzec bajke Chyba troche czasu jej zajmie zanim sie dostosuje W przedszkolu bedzie dlugo bo od 7.30 do prawie 18 ale nie mamy innego wyjscia

Babeczki jak to jest z waszymi dziecmi czy rozrozniaja forme zenska od meskiej
U nas z tym jest duzy problem i caly czas jest tata zrobila wziela itd
Czy takie dziecko juz powinno rozrozniac te formy czy powinnam z nia wiecej nad tym pracowac chociaz teraz sie zastanawiam kiedy
Pozatym znowu coraz czesciej majka zastepuje sobie polskie slowa angielskimi i chyba bedzie jeszcze gorzej bo jak bedzie tyle czasu spedzala w przedszkolu a ja juz nie mam serca jej wozic 40 km do polskiej szkoly weekendwej

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Idę dziś do alergologa z Maćkiem na testy pokarmowe, bardzo jestem ciekawa czy coś pokażą.

July - u nas Maciuś też mówi w złej formie, ale dotyczy to tylko rodzaju żeńskiego, coś typu np. "mama mówił, że tak się nie robi". Zauważyłam, że coraz rzadziej się to zdarza, Teraz raz na kilka dni a parę miesięcy temu nawet kilka razy na dzień ;). Panie nic mi na ten temat nie mówiły więc nie jest to traktowane u nas jako problem w tym wieku.
Ja za każdym razem poprawiam Maciusia i czekam kiedy wszystko będzie mówił we właściwym rodzaju ;). Dla porównania Adaś od początku mówił prawidłowo wszystkie rodzaje :). Co dziecko to obyczaj ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u nas potwierdzenia chęci kontynuacji edukacji dziecka w przedszkolu startuje od 16 kwietnia. Zasadniczo jest to formalność, ale jak sobie przypomnę jakie akcje były z dostaniem się do przedszkola jak Mati był 3-latkiem to aż mnie ciarki przechodzą.

Dzisiaj będziemy tworzyć zajęcze uszy, bo jutro do przedszkoal przykica zajączek do dzieci i wszystkie mają mieć na głowie zajęcze uszy by ich zając nie pominął.

July Moja przyjaciółka mieszka w Anglii i jej dzieci też miały okres zastępowania polskich wyrazów angielskimi, a nawet tworzyły swoje własne słowa, które stanowiły zlepek polskich i angielskich słówek. Trudno było czasami zrozumieć o czym jest mowa. Teraz jednak mając ponad 4 latka dzieciaki nauczyły się rozróżniać sytuacje, w których mają dany język używać np. podczas rozmów telefonicznych z babcią starają się mówić po polsku, a w szkole, w sklepie porozumiewają się po angielsku. jest zasada, że w domu porozumiewają się wyłącznie po polsku, tak by dzieci znały swój ojczysty język, bo nie ukrywając angielski chłoną jak gabka.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

U nas tez Majka tworzy swiateczne prace kurczacki kroliczki itd i znosi tonami do domu
Mam dla niej specjalne pudelko na to wszystko ale juz malo miejsca tam zostalo

Supermonikas my sie tez tego trzymamy w domu po polsku a na placu zabaw po angielsku majka sama mowi do nas mama nie mow do mnie tak- na angielski ale ona teraz spedza w przedszkolu ponad 10 godz i sila rzeczy coraz wiecej poznaje slowek
W pracy mam kolesia ktorego rodzice sa polakami on sie tu urodzil i ma bardzo angielski akcent pewnych rzeczy po prosu nie ominiemy
Majka zakatarzona w paitek malz odbieral ja wczesniej bo sie zle czula w weekend bylo niezle dzis tez caly dzien wytrzymala mam nadzieje ze polepszy jej sie na swieta
U mnie w pracy nie wiadomo co sie dzieje z mojego teamu odchodza 3 osoby na 6 z czego te 3 osoby pracuja tam juz dlugo i wiedza co i jak a my 3 niedawno zaczelismy i czuje ze bez nich bedziemy tonac. Nasze pozycje raczej nie za zagrozone tylko bez nich pewnie bedzie duzo pomylek i dochodzenia co z czym sie je

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Jak tam przygotowania do Świąt?
U nas święta o tyle zaplanowane, że piątek i sobotę jesteśmy u teściowej i siostry K., a w niedzielę i poniedziałek u nas. W niedzielę robimy urodziny Adasia :), co mi przypomina, że jeszcze nie mam żadnego drobiazgu dla Maciusia żeby dał bratu. Może jutro coś zdążę kupić.

A testy pokarmowe o dziwo nic nie wykazały, wyszły negatywne.

July - współczuję nerwówki w pracy, dobrze że Twoje zatrudnienie nie jest zagrożone.


Życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju. Smacznego jajka oraz pogody ducha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...