Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na urlop?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nad morze, to ja polecam (z własnego doświadczenia) - Władysławowo i to najlepiej w czerwcu lub wrześniu, bo lipiec i sierpień to oczywiście tłum na plaży, ale to też kwestia gustu. Samo Władysławowo ma wiele atrakcji - port, Ośrodek w Cetniewie ze ślicznym parkiem i placem zabaw, dobrze zaopatrzone sklepy, duży wybór smażalni, restauracji, barów z zestawami obiadowymi za 10 zł. Dużo atrakcji dla dzieci - stragany, karuzele, małpie gaje. Czysta i duża plaża - w sezonie atrakcje dodatkowe typu aerobik, zabawy itp.
A okolica - Hel (fokarium ,latarnia), Jastarnia, Jurata, jachty, przejażdżki statkami, windsurfing w Zatoce Helskiej, no i troszeczkę dalej - Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Polecam!

http://www.suwaczek.pl/cache/4761d31398.png

Odnośnik do komentarza

Polecam zarezerwować pobyt w Kołobrzegu. Jest tam sporo apartamentów z dostępem do basenów, strefy spa i sali zabaw dla dzieci. Poza sezonem nie jest drogo, a dla dzieciaków to super zabawa. Kołobrzeg po sezonie też tętni życiem, więc nie będziecie mieli problemów z wyjściem do muzeum, czy do restauracji. Sama planuję taki wyjazd w tym roku. Czytała o tym fajny wpis i postanowiłam spróbować. Podrzucam linka do strony. Nawet nie wiedziałam, że tak fajnie można spędzić ferie zimowe nad morzem. Sprawdzałam już ceny na bookingcom i nie są jakieś wygórowane. Zdecydowanie taniej niż w górach! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...