Skocz do zawartości
Forum

HOMEOPATIA - kto stosuje i leczy??


Rekomendowane odpowiedzi

katja- w zależności czy profilaktycznie czy przy wystąpieniu pierwszych objawów przeziębienia.

Dawno nie podawałam..ale jak profilaktycznie to jedna dawka(fiolka) tygodniowo z tego co pamiętam ;-)
Jeśli przy pierwszych objawach przeziębienia to podwałam całą fiolkę na raz w pierwsze dwa dni 2 razy dziennie,trzeci i czwarty dzień raz dziennie po jednej fiolce.

Nie mam pewności czy prawidłowo..w każdym bądź razie taką miała rozpiske koleżanka dla córci od pani doktor..i u nas też to dawkowanie się sprawdziło.
Dopiero potem załozyłam wątek który w tej chwili jest mi bardzo pomocny heheh

Teraz podaję engystol 2 razy dziennie po jednej tabletce..

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

kat_ja
Słuchajcie, mam takie pytanie: jak dawkujecie dla prawie 3 letniego dziecka Oscillococinum? Kupiłam pierwszy raz i zgłupiałam. Ile tych granulek rozpuścić Gośce??? Całą fiolkę czy jakoś mniej? Ma 2 lata i prawie 9 miesięcy.

u nas lekarka jeśli zaczyna się choroba każe podawać co godzinę jedną fiolkę, a jeśli chodzi o profilaktykę to przez 6 dni po jednej fiolce na dzień..

Odnośnik do komentarza

anulka

u nas lekarka jeśli zaczyna się choroba każe podawać co godzinę jedną fiolkę
a to ciekawostka dla mnie..i tak cały dzień?? czy np. do moemntu poprawy,braku gorączki bo strasznie dużo by tego wyszło...nawet nie podejrzewałam...no ale najważniejsze że działa

jeśli chodzi o profilaktykę to przez 6 dni po jednej fiolce na dzień..
potem tydzień bez oscylo i znowu?? bo zgłupiałam..

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Kurcze, no widzisz Anulka a ja spietrałam i dałam jej na początku tak jak pisali na opakowaniu - 1 dawka, potem 6 godz. przerwy i potem znowu następna. Następnym razem będę odważniejsza. Na szczęście gorączka poszła sobie po dwóch dniach i został tylko katar... Ale i na to mamy sposoby :Oczko:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

pudelek
anulka
u nas lekarka jeśli zaczyna się choroba każe podawać co godzinę jedną fiolkę
a to ciekawostka dla mnie..i tak cały dzień?? czy np. do moemntu poprawy,braku gorączki bo strasznie dużo by tego wyszło...nawet nie podejrzewałam...no ale najważniejsze że działa

jeśli chodzi o profilaktykę to przez 6 dni po jednej fiolce na dzień..
potem tydzień bez oscylo i znowu?? bo zgłupiałam..

nie Kochana...masz 6 fiolek, więc więcej niż 6 nie dasz ;)

profilaktyka - dajesz 6 i koniec...potem za miesiąc znowu mozesz podać

kat_ja
Kurcze, no widzisz Anulka a ja spietrałam i dałam jej na początku tak jak pisali na opakowaniu - 1 dawka, potem 6 godz. przerwy i potem znowu następna. Następnym razem będę odważniejsza. Na szczęście gorączka poszła sobie po dwóch dniach i został tylko katar... Ale i na to mamy sposoby :Oczko:

najważniejsze, że pomógł ;)

Odnośnik do komentarza

anulka- dzięki za objaśnienia..bo wiesz ja to byłabym zdolna dokupic kolejne dawki wrrr a tak szczegółowo mi to opisałas i już wsio wiem..dziekuję

Miałam okazje wczoraj wypróbowac L52 na natychmastowe zbicie gorączki bo nic w domu nie miałam.srodek nocy.Bartek goraczkował(nie wiedzieć czemu) :-(
Podałam mu 4 razy co 10minut po 6 kropelek.
Zaczał się pocić.Wypocił się i rano jakby nigdy nic.
Tyle że oczywiscie dokupiłam w aptece IMBUM bo jedynie to wypije z odrobinką wody i natychmiastowo na niego działa.
Ależ byłam w nocy wystraszona..mówie Wam.
Przeraza mnie tylko że tam w tym L52 alkohol jest i wolałabym coś innego mieć od gorączki dla niego.

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

mam pytanko czy zna ktoś dobrego homeopate w warszawie albo w okolicach?
moje dzieciaki bardzo często chorują i kilka razy w roku dostają antybiotyki! teraz znowu dopiero co synek wrócił ze szpitala i skończył brać antybiotyk a trzy dni późnij córka dostała!
już nie wiem co robić, chce spróbować homeopatii, może to pomoże! :zmartwiony:

Odnośnik do komentarza

Witam,
jestem nowa na tym forum, ale bardzo proszę o pomoc. Mam dwóch synów 3 lata i rok, których leczę od lutego granulkami z różnym efektem.W Tej chwili mój młodszy syn już kaszle i ma katar cały miesiac i nic mu nie przechodzi ( no może już nie męczy go tak bardzo). Dostaje w tej chwili granulki o nazwie lycopodium clavatum 30 ch firmy boiron. Idą mu czwórki i lekarka (homeopatka) twierdzi, że dopóki mu nie wyjdą to nie przestanie kasłać. a zęby idą mu długo, bardzo długo. A mi odsuwa się szczepienie już 3 tygodnie teraz idzie czwarty. bardzo proszę o pomoc i jakieś wskazówki.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...