Skocz do zawartości
Forum

Szmery na sercu i arytmia serca


DODA

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,u mojej 70letniej córki dwa lata temu wykryto szmery na sercu , na drugiej wizycie u pani kardiolog rok temu wykryto jej arytmie serca ,za dwa dni mamy kolejną wizytę ,na której ma mieć robione badanie HOLTER EKG. serca , już cała jestem w nerwach ,bo nie wie co tym razem jej wykryją , czy któraś mama miała coś podobnego u swojego dziecka ,?czy ktoś wie jak wygląda takie badanie ,jeśli tak to poproszę o opisanie go w skrócie .POZDRAWIAM

monthly_2013_10/szmery-na-sercu-i-arytmia-serca_4256.jpg

Odnośnik do komentarza

cześć, dzięki za słowa pocieszenia ,mam nadzieję że nie okaże się że zamiast lepiej jest gorzej,gdy byliśmy na pierwszej wizycie ,myślałam że po drugiej już będzie ok.wszyscy mówili że to są tylko niewinne szmery tak jak większość dzieci ma , że po drugiej wizycie szmery powinny zniknąć , a tu ,wielkie zdziwienie ,ponieważ do szmerów doszła ARYTMIA , jutro mamy o 13 wizytę , dam ci znać jak wrócimy co i jak.,POZDRAWIAM

monthly_2013_10/szmery-na-sercu-i-arytmia-serca_4274.jpg

monthly_2013_10/szmery-na-sercu-i-arytmia-serca_4275.jpg

Odnośnik do komentarza

Hejka , byliśmy dzisiaj u kardiologa,15 minut i po wizycie ,dwie osoby przed nami w poczekalni, coś pięknego ,zawsze jest pełna poczekalnia,pani założyła JESSICE Holter i ma go mieć na sobie do jutra do 14 ,bo o tej godzinie mamy wizytę i myślę że poznam wyniki tego 24 godzinnego testu .oprócz tego mamy wizytę 15 października na badanie UKG SERCA .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...