Prośba o pomoc

Jak mam pomóc sobie, mój mąż nadużywa alkoholu ?

Ewelina1985_1985

Ewelina1985_1985

Pomyślałam ze założę ten watek , bo go nie ma, przynajmniej nie widziałam.
Morze ktoś chce się wygadać, to zapraszam tu.
A czemu akurat ja założyłam taki watek, bo sama miałam z tym do czynienia problemem.
I chce dzielić się siła i nadzieja z każdą mama, no i tata,kobiety tez maja problemy z alkoholem.
Zycze odwagi do pisania:)
Pozdrawiam

33521 ewelina1985-1985 Kobieta, 33 lata, Uhowo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Psotka2013

Psotka2013

powiem szczerze sama tego nie doświadczyłam, ale moja przyjaciółka urodziła bliźniaki i okazało się, że mąż był tak zazdrosny, ze zaczął ją bić, nie mógł zrozumieć co to znaczy cały dzień i cała noc przy dwójce małych szkrabów

--

Moja firmowa stronka www.StuDio8.pl

34243 psotka2013 Kobieta, 34 lata, Wrocław
Jumper

Jumper

taki mąż to dodatkowy problem, kłopot i utrudnienie, dziecko potem się wychowuje na ojcu

34333 jumper Mężczyzna, 31 lat, Wrocław
Ulla

Ulla

problem alkoholowy nierzadko spotyka się w rodzinach bo ludzie od problemów pakują się w kolejne - to przykre ale co zrobić, dobrze jest mówić o tym, wiedzieć jak zapobiegać i starać sie zawczasu zauważyć problem

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 38 lat, Jaworzno
exavi

exavi wpis edytowany

Alkoholizm jest często spotykany i bardzo ciężki do wyleczenia. Zacznijmy od tego ,że osoba aby wyleczyć się z takiej choroby musi sama szczerze tego chcieć. Również potrzebne jest spore wsparcie psychiczne członków rodziny jak i grona najbliższych znajomych. Niezbędne są także konsultacje z lekarzem psychologiem. Gdy wstydzimy się odwiedzić psychologa można zgłosić się o pomoc do psychologów online. Dużo specjalistów w zakresie walczenia z nałogiem alkoholowym można znaleźć tutaj: Jak zwalczyć problemy alkoholowe?

40239 exavi Mężczyzna, 30 lat, Poznań
sweetnotka

sweetnotka

Walka o wyjście z nałogu alkoholowego wymaga udania się do specjalisty czy też ośrodka, który kompleksowo zajmie się terapią. Ja mogę zaproponować tobie Ośrodek Oaza, w którym pracują znakomici terapeuci, służący pomocą w walce z tym uzależnieniem.

55428 sweetnotka Kobieta, 31 lat, Warszawa