Prośba o pomoc

Dziecko autystyczne - prośba o pomoc początkującej mamie :-(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

FundacjaStartSmart

FundacjaStartSmart

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie i warsztaty dla rodziców i opiekunów dzieci ze spektrum autyzmu w ramach obchodów III Dni Autyzmu na Ursynowie.

Zapraszamy w dniu 1 października do siedziby naszego przedszkola - ul. Rumby 4 w Warszawie (parking od Lambady ).

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację StartSmart prowadzącą Przedszkola
Aniołowo we współpracy z Fundacją Nowa Nadzieja z Kalisza.

Wykład poprowadzi dr Justyna Leszka, znakomity i ceniony specjalista. Po
wykładzie zapraszamy na jeden z 3 warsztatów do wyboru.

Program wydarzenia poniżej.

10.00 – 10.45 Zarys działalności Fundacji Nowa Nadzieja – Prezes Fundacji
Piotr Tomankiewicz
10.45– 11.15 Wczesne symptomy zaburzeń rozwoju u dzieci – Dr Justyna Leszka
Warsztaty 12.00 -13.30

1. Joanna Dolna: „Gotujemy zdrowo – bezmlecznie, bezcukrowo i bezglutenowo”.
2. Marcelina Żółtowska: „Mam trzy latka, trzy i pół…. – wspomaganie rozwoju
poznawczego i językowego dzieci”.
3. Bogna Mikołajczak: „Wspieranie rozwoju Integracji Sensorycznej w warunkach
przedszkolnych i domowych”

Zapisy info@startsmart.com.pl, pierwszeństwo w szkoleniu mają rodzice i
Opiekunowie dzieci z orzeczeniami ( lub w trakcie diagnozy) lub telefon 602 408 507

Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w warsztatach wyślemy formularz
rejestracyjny.

13:30 -15:00 Akcja społeczna " W Aniołowie Gwiazdy Malują Anioły"

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Kurdwanowska
tel: +48 790 014 461
email: agnieszka@startsmart.com.pl

• dziecko-autystyczne-prosba-o-pomoc-poczatkujacej-mamie_51160.jpg
53215 fundacjastartsmart Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Regina67

~Regina67

Jeżeli podejrzewacie u swojego dziecka autyzm, warto zgłosić się do dobrych specjalistów, którzy będą w stanie postawić pomóc. W klinice Psychomedic mają dobrych lekarzy, diagnoza zazwyczaj zostaje postawiona w ciągu 2 miesięcy od pierwszego spotkania. Podaję numer tel. jakby ktoś był zainteresowany 22 253 88 88.

~Evelina92

~Evelina92

Nie ograniczaj się do opinii jednego specjalisty... Ja, gdy zauważyłam u swojego dziecka objawy, które mogły wskazywać na autyzm, udałam się do tej kliniki: https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera, która specjalizuje się w diagnozowaniu tego schorzenia. Na szczęście, w moim przypadku podejrzenia okazały się błędne. Tobie życzę tego samego.

kj58

kj58

Witam serdecznie. nam w leczeniu bardzo pomogła akupunktura bezigłowa, przeprowadzana w Wałbrzychu przez placówkę Algomed. Po serii zabiegów córka "złapała" kontakt i zaczęła się skupiać, dzięki czemu rewelacyjnie reagowała na terapie. Teraz ma 6 lat (aku kończyła w wieku 5 lat) i poza problemami z mową (zaczęła mówić dzięki akupunkturze), nikt w życiu by nie powiedział że coś jest nie tak. Tu macie lika do fb tej placówki. Poczytajcie sobie jakie mają dzieci tam efekty https://www.facebook.com/AkupunkturaBeziglowaAlgomed/

--

26039 kj58 Kobieta, 34 lata, szczecin
~Sabina9090

~Sabina9090

Jeśli szukacie trenera i chcecie porównać oferty, to polecam zajrzeć do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów: https://lepszytrener.pl/fitness/gdansk
Co ciekawe, można sprawdzić także kluby i obiekty sportowe i od razu rozpocząć współpracę :)

~Dietetyk Małgorzata

~Dietetyk Małgorzata wpis edytowany

Szanowni Państwo, chcę podzielić się z Państwem nowatorską metodą pomocy chorym na autyzm i inne schorzenia neurologiczne. Podstawą tych zaburzeń jest niedotlenienie mózgu i uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Dlatego należy zacząć od początku, dojść do źródła problemu, czyli dotlenić komórki. Z pomocą przychodzi TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA. Podstawą tlenoterapii hiperbarycznej jest działanie czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem, w specjalnej komorze ciśnieniowej, tzw. komorze hiperbarycznej. Dodatkowo wiele badań wykazuje, że dieta ma ogromny wpływ na leczenie chorób neurologicznych. W wyniku niedoborów składników pokarmowych oraz nietolerancji pokarmowych często powstają te choroby. Tak ważne zatem jest wprowadzenie podczas leczenia diety eliminacyjno-rotacyjnej! Wyeliminowanie składników, które są szkodliwe i wprowadzenie jadłospisu bogatego w składniki odżywcze, wpłynie na prawidłową pracę Twojego mózgu. Warto zapoznać się i wykonać test cytotoksyczny z krwi na nietolerancję pokarmową i połączyć ją z zabiegami w komorze hiperbarycznej. Synergia połączeń tych dwóch ścieżek da odpowiedni efekt terapeutyczny. Zachęcam do obejrzenia filmiku:
Tekst linka

~mysle wiec jestem

~mysle wiec jestem

cześć chce wam opowiedzieć moja historię jak wiecie wszystkie choroby biora sie z głowy a co je powoduje zaraz dojdziemy. wiem to wszystko najlepiej na sobie bo sama uratowałam sobie życie i rozum i jestem normalna i czuje sie z dnia nadzień coraz lepiej. wasze dzieci maja tak zwane nasiona w głowie pewne energiie i potencjały można powiedzieć że z uczynków z poprzednich inkarnacji temu te życie ich dzis tak wygłąda ale jest na to rada i sposób wyzdrowienia waszych dzieci ale to sposób tybetański nie medyczny, który sama stosuje i działa a więc nalezy przede wszystkim nauczyc dziecko dobrych uczynnków i nie tylko nie bede tego tu opisywac ale polecam książke która sama stosuje karma milości gesze michael roach tam wszystko bedzie wyjasnione, co musicie robic by dziecko wyzdrowialo działa bo sama stosuje dodatkowo do tego rodzicom i dzieciom ksiązki do przeanalizowania emma curtis hopkins oraz rokelle lerner afirmacje - rozmyslania dla dzieci i dorosłych, poznacie prawdę i wasze dzieci wyzdrowieją.

~dagmara32w

~dagmara32w

Autyzm jest w jakimś stopniu wyleczalny, to nie jest wyrok z tej choroby się czasami wychodzi w całości. Musisz teraz wziąć się w garść i znaleźć odpowiednią klinikę/psychologa który zajmuje się tego typu przypadkami. Nie wiem skąd jesteś, ale mogę Ci polecić poradnię w Warszawie https://psychomedic.pl/ zajmują się właśnie przypadkami autyzmu zadzwoń, popytaj umów się na konsultację DZIAŁAJ!