Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mokka

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Odpowiedzi dodane przez Mokka


 1. mm3
  Dzięki za opinie. Skończę poszukiwania i zamówię dzisiaj. My też używamy torby na wszelkie wyjścia i wyjazdy. Częściej bez wózka niż z wózkiem.
  skakanka
  Mój też uwielbia krzesełka i stoliki wszelkie, ale póki siedzi w krzesełku do karmienia to korzystam, że można go chociaż na chwilę unieruchomić.
  Rysować bardzo lubi, domaga się prawie codziennie żeby rozkładać kredki.


 2. peonia
  Najzwyklejsze, tanie świecowe kredki. Nawet nie pamiętam jakiej były firmy, bo aktualnie mamy kredki żelowe. Z tych swiecowych zostały ogryzki i wyrzuciłam. Żelowe super rysują, ale są zdecydowanie dla starszych dzieci. Bardzo trudno je domyć.
  Świecowe ze stolika do karmienia i np z mebli bez problemu schodzą potarte mokrymi chusteczkami do tyłka. Jak się zdarzyły pomalowane spodenki to w praniu zeszło bez żadnego odplamiacza.


 3. Kurde tak to jest jak się chłopa do lekarza wyśle. Mąż nie wypytał się dokładnie i w sumie to nic nie wiemy. Ibuprofen kazała podawać jakby gorączkował. Póki co podaliśmy raz o 3 w nocy i do tej pory nie gorączkuje. Co do tych pęcherzyków to mąż mówi, że nie padła nazwa żadnej konkretnej choroby. Podobno powiedziała tylko, że jak za 3 dni nie minie to może być konieczny antybiotyk.


 4. zielona
  Twój młodzian chyba największy na forum. A zdawało mi się, że mój taki duży :)
  Akcje z rzucaniem się na ziemi miałam do tej pory jedną, jak za wolno się na spacer zbierałam, a młodemu się śpieszyło. Na początku próbowałam mu coś tłumaczyć, ale to nic nie dało więc postanowiłam przeczekać. Parę minut popłakał i sam się uspokoił.
  Wczoraj młody pobił rekord zasikanych majtek na godzinę. Poszło 6 sztuk.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...