Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Roziczek

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Świętochłowice
 1. Od czasu do czasu tu zaglądam z czystego sentymentu, ponieważ rozpoczełam ten wątek o Simin. Przed porodem długo się zastanawiałam gdzie rodzić i wybrałam Simin. To był bardzo dobry wybór, a potwierdzeniem niech będzie takie zdażenie. Koleżanka jest również przed wyborem szpitala do porodu i w którąś niedzielę pojechałam z nią żeby jej pokazać szpital. Chodziło mi o to żeby wiedziała gdzie jest parking, gdzie izba przyjęć a gdzie sekretariat. Takie praktyczne informacje, bo potem w nerwach człowiek nie wie co robi. Więc przyszłyśmy na oddział i tak nieśmiało mówię położnej dzień dobry, pewna że mnie nikt nie pamięta, bo przeciez tyle kobiet się przewija a tu mnie wyściskały, wycałowały, byłam w szoku, bo to nawet nie była położna która odebrała mój poród i nie wiem czy mnię pamiętały czy tylko dlatego, że tam rodziłam ale to było naprawdę miłe. Koleżance pokazały porodówkę i udzieliły kilka praktycznych rad. Fakt, że akurat była cisza i przerwa w porodach więc miały chwilę czasu. Ja wspominam bardzo miło chwile spędzone w Simin. Polecam
 2. Najważniejsze jest zaufać i współpracować z położnymi. One naprawdę mają dużą wiedzę i doświadczenie. Poza tym pozytywne nastawienie a wszystko będzie dobrze.
 3. Marta956, Już to pisałam ale mogę jeszcze raz napisać, że jest naprawdę tak sympatycznie jak wszyscy mówią. Nic się nie martw, tylko zaufaj położnej, która będzie przy Tobie a w Siminie nie możesz trafić na złą położną. O znieczulenie nie musisz się prosić, sami pytają przy przyjęciu czy zgadzasz się na nie. Powodzenia
 4. Witajcie, ja już jestem po porodzie i oczywiście rodziłam w Simin. Naprawdę jest tak jak wszyscy mówią, cudowne położne, anestezjolodzy świetni, ginekolodzy również.Anestezjolog cały poród monitorował i zjawiał się jak tylko położna po niego zadzwoniła. Personel nie tylko miły i sympatyczny ale też bardzo doświadczony i profesjonalny a przy tym większość o dużej kulturze osobistej i poczuciu humoru. Zachęcam Was do porodu w Simin, jak również na głosowanie w konkursie Położna na Medal. Zgłoszone są z tego co wiem cztery położne z Simin
 5. Ja już chyba nie dam rady zwiedzić szpitala, bardzo źle się czuję, ale śledzę wszystkie wpisy na forach i ich facebooku. Wszystkie są bardzo pozytywne. Może wybiorę się na akcję do Sosnowca, którą organizują, już nie na badanie tylko żeby posłuchać prelekcji i porozmawiać z personelem a szczególnie z anestezjologiem bo bardzo interesuje mnie kwestia znieczulenia.
 6. Witajcie, ja też wybieram się w czwartek zobaczyć jak to wszystko działa. Dzisiaj przeczytałam na ich facebooku artykuł z Dziennika Zachodniego o tym jak będzie w nowym budynku na ul. Miarki. Mają tam robić szpital na zasadzie standardów szwedzkich.
 7. Z tego co wiem nie trzeba mieć żadnych konsultacji ani badań, wszystko robią na oddziale jak już się zdecydujesz na znieczulenie.
 8. Byłam na dniu otwartym w szpitalu i dowiedziałam się, że mają zatrudnionych trzech anestezjologów tylko dla rodzących i nie ma takiej opcji żeby nie udało im się znieczulić. Ponoć 85% rodzących w tym szpitalu ma zakładane znieczulenie zewnątrzoponowe a jak chcą to mają też do dyspozycji gaz rozweselający. Bardzo sympatyczny personel jednak w szpitalu prywatnym widač, że standardy pracy są inne niż w szpitalu państwowym. Poczytajcie sobie opinie na ich facebooku. Jak narazie jestem zdecydowana na poród w Chorzowie.
 9. Witaj Majowa mama, jeśli chodzi o opiekę nad noworodkami to akurat to wiem, że mają neonatologie drugiego stopnia i nie muszą w razie gdyby się coś działo z dzieckiem niedobrego przewozić do innych szpitali. To jest wielki plus bo większość porodówek nie ma zatrudnionych neonatologów.
 10. Podzielcie się wrażeniami z pobytu w tym szpitalu. Do porodu mam jeszcze sporo czasu ale już teraz warto rozglądać się za dobrą ofertą na Śląsku a ten szpital dużo oferuje; darmowe znieczulenie, noonatologia a to jest dla mnie bardzo ważne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...