Pozostali eksperci

Radca prawny

justyśka25

justyśka25

Mam pytanie dotyczące dziedziczenia majątku z długami. Moja matka nabrała kredytów zamian rozwiodla się z tata. Teraz są już po ale ona coś kręci że je spłaca, jest tego bardzo dużo. Czy w przypadku jej śmierci wszystkie długi przejdą na mnie? I czy w tym przypadku tacie komornik nie może zająć pieniędzy?

46204 justyska25 Kobieta, 28 lat, lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~farmir

~farmir

Z takimi problemami najlepiej zgłosić się do sprawdzonego radcy prawnego, który pomoże nam w rozwiązaniu naszych problemów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.niklasslodzinka.pl/ Tam na pewno otrzymacie profesjonalna poradę prawną.

cutiron

cutiron

Sprawy spadkowe i majątkowe to zazwyczaj sprawy trudne i skomplikowane, zatem pomoc prawnika będzie w tym zakresie niezbędna. Z artykułu na stronie http://tekstowy.net/adwokat-czy-radca-prawny-kiedy-do-adwokata-a-kiedy-do-radcy-prawnego/, dowiesz się kiedy należy zwrócić się do adwokata, a kiedy do radcy prawnego. Znajdziesz tu bardzo przydatne wskazówki gdzie szukać takiej pomocy więc powinno ci to pomóc w rozwiązaniu problemu.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn