Pozostali eksperci

Przedwczesny wytrysk

~adretta

~adretta

Czym może być to spowodowane? Mąż nigdy nie był długodystansowcem ale w ostatnim czasie potrafi skończyć w kilka ruchów. I przez to nasze życie erotyczne cierpi :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Esti84

~Esti84

Stres, zaburzenia hormonalne, nieodpowiednia dieta .Zbytnie podniecenie. Próbowaliście może środków na przedłużenie wytrysku? Prezerwatyw czy sprayu przedłużającego?

~adretta

~adretta

Prezerwatyw jedynie.No nie powiem,trochę działają. Ale problem jest w tym,ze prezerwatywa daje taki ucisk na penisa,zę mąż ma czasami problem z dojściem :( Poza tym biorę tabletki, o wiele przyjemniej jest kochać się w koncu bez gumy. Nie po to przecież truję się tabletkami aby mąz używał dodatkowo gumek.

~esti84

~esti84

Jesli nie prezerwatywy to jest wiele innych sposobów na to aby przedłużyć wytrysk
Masturbacja wczesniej przed stosunkeim. Ewentualnie możecie uprawiać seks drugi raz Zawsze ten drugi raz jest o wiele dłuzszy.Facet zwykle musi odczekać te 15-20 minut i ponownie moze brać się do roboty/.
Chusteczki orgasm control - chusteczek niestety nie kupisz stacjonarnie, ale jest możliwośc zamówienia przez internet. Każda taka chusteczka jest nasączona środkiem, który znieczula penisa.I dzieki temu penis nie jest tak pobudliwy i on moze dłużej
Spray orgasm control - podobnie jak chusteczki ale w spray, warto jest na początku przetestować chusteczkę

~adretta

~adretta

Dziękuję za odpowiedź. Niestety ale tip z drugim stosunkiem nie pomoże. Probowaliśmy ale on może niewiele dłuzej. Poza tym mąż twierdzi,ze nie odczuwa aż takiej przyjemności gdy upraiwamy seks drugi raz. Dobra, zamówiłam te chusteczki. Napiszę czy zadziała czy nie ;)

vivitco

vivitco

Poza metodami, które dodali poprzednicy można spróbować jeszcze ćwiczeń, metoda start-stop oraz ćwiczeni oddechowe. Ćwiczenia oraz kilka innych metod znajdziesz pod adresem https://wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek, czytałem, że melisa również pomaga i jestem skory w to uwierzyć. Działa uspakajająco, więc i może obniża w jakiś sposób poziom podniecenie przez co łatwiej kontrolować wytrysk. W celach rozluźnienia można również trzasnąć lampkę czy dwie wina. Do romantycznej kolacji pasuje jak ulał.

59861 vivitco Mężczyzna, 30 lat, Redlice