Pozostali eksperci

Rak

~Michalina900

~Michalina900

Czy jest tu ktoś w stanie mi pomóc jeśli chodzi o raka? Mam pytanie nie wiem kogo zapytać lekarz dużo nie mówi. Mianowicie wyczulam guzek w piersi w sumie to nad piersią poszłam szybko do lekarza usg nic nie wykazywalo cienkoiglowa biopsja rąk her2ujemny komorki rakowe luminalny a wzięli mnie na gruboiglowa wyszedł rak naciekajcy g2 węzły czyste czy jeśli mam węzły czyste to i reszta też będzie czy mógł przerzucic się na inne części ciala? Mam dopiero 35 lat małe dziecko tak bardzo sie boję jest w stanie ktoś mi pomóc:( Her 2 ujemny.. ki67 18%:( to ze mną będzie? :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~rejeksandra

~rejeksandra

Życzę dużo zdrowia. Jak wygląda Twoje leczenie?
Badałaś się regularnie czy guzek znalazłaś przypadkiem? Ja się badałam palpacyjnie od dłuższego czasu, ale mam taką budowę piersi, że nic nie mogłam wyczuć, albo wręcz przeciwnie, wyczuwałam ciągle coś. W końcu kupiłam na spółkę z mamą braster. Teraz się nim badam co miesiąc i jestem już dużo spokojniejsza.

~gertia

~gertia

Jeżeli chcesz przebadać się pod względem wykrycia raka to polecam ci się skontaktować z placówką https://histamed.pl/ w Gliwicach. Tam zajmują się przeprowadzaniem badań histopatologicznych i cytologicznych.