Pozostali eksperci

Doradca ds. stosowania ekologicznych pieluch

Redakcja

Redakcja

Na pytania w tym wątku odpowiada Ewa Dumańska - mama dwóch nastolatek, jednego czterolatka i nowo narodzonej córeczki... z takim zestawem niewiele ją już zaskoczy ;-)

Poza małym Jeremim, udało jej się opieluszkować całkiem pokażne grono polskich maluchów. Pozytywnie zaraża rodziców ideą ekologicznego pieluszkowania.

Poza swoim domem prowadzi Pieluszkarnię, gdzie spełnia swoje marzenie o wpływaniu pozytywnie na środowisko i przebywaniu w magicznej atmosferze, jaką wnoszą do Pieluszkarni oczekujący bądź "opiekujący" rodzice.

20243 redakcja Kobieta, 31 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

fionka

fionka

Czy któraś z mam używa pieluch wielorazowych? Widziałam w telewizji takie fajne majtki zapinane z boku rzepkami. Można je prać. Gdzie można takie kupić? Chętnie bym takie wypróbowała. a moze znacie jakies inne?

1776 fionka Kobieta, 40 lat, Warszawa
~mrs_szaya

~mrs_szaya

Fionka, ja próbowalam ale moj facecik juz za stary i nie dał sie przekabacić
ale bardzo polecamy Pieluszkarnia - Organiczne Bawełniane Pieluszki dla Dzieci super ludzie super towar i naprawde warto, p. Ewa doradzi ci co wziac i ile, bedziesz napewno zadowolona
Anulka tez niedawno kupila i używa , mowila ze sie sprawdzają, ale do niej mozesz sama napisac.

fionka

fionka

Właśnie ten program widziałam. Dzęki wielkie nie ma to jak koleżanki z forum WSZYTKO WIEDZĄ :-DDDDDDD

Anulka

Anulka

polecam, używam...tylko:

a. czesto przewijać a na noc kupic Jedną Biała Doskonałą
b. kupic wieksze piżamki i rajstopki bo faktycznie zabieraja wiecej miejsca niż standardowy pampers

359 anulka Kobieta, 42 lata, Warszawa
fionka

fionka

a jak cenowo się przedsawiają? i czy dużo icj kupiłaś Anulko? nie mam teraz za bardzo czasu żeby przejżeć tą stronkę...

Anulka

Anulka

Jedna Biała Doskonała ma w sobie wszystko i kosztuje około 60 zł.
Otulacze kosztuja około 20 zł do tego potrzebne sa pieluchy tetrowe a ja zakupiłam dodatkowo formowane i wkłady chłonne z bawełny lub flaneli...
Ja mam 4 otulacze i to chyba za mało na moją pannę...myslę, że wystarczajaca opcja to 6 otulaczy...

~mrs_szaya

~mrs_szaya

fionko tam na stronie masz opisane 3 opcje, taką lux, taką normalną i ekonomiczną. warto przeczytac, dokaldnie piszą ile czego trzeba
pozatym ta p. Ewa wszystko ci pomoze dobrac. złota kobieta naprawde

Anulka

Anulka

dokładnie...Pani Ewa odpowie na każde pytanie i podpowie najrozsądniejsze rozwiązanie

Małgosia

Małgosia

Uwaga -uwaga :36_1_11:

Pani Ewa z Pieluszkarni będzie u nas gościć na forum.
Każdej z was odpowie na pytania dotyczące używania pieluch "ekologicznych" i życia ekologicznego.
To cenne wiadomości i będą nam przekazywane z czego bardzo się cieszymy
:23_30_126::23_30_126::23_30_126:
Pani Ewa to przemiła mama 3 dzieci.
Gorąco zapraszamy i dziękujemy za pomoc.

3 malgosia Kobieta, 40 lat, Warszawa