Pozostali eksperci

Doradca laktacyjny

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~keszeLa

~keszeLa

Mam wrażenie, że w moich piersiach jest za mało pokarmu, dziecko ssie, a później płacze, bo nadal jest głodne. Co mogę zrobić, żeby było go więcej?

Z góry dziękuję za wskazówkę.

~mloda_mama89

~mloda_mama89

Witam. Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko, więc karmienie piersią to jeszcze dla mnie nowe doświadczenie. Chciałam zapytać jakie akcesoria Państwo polecają? Co powinnam kupić?

~rynka

~rynka

Witam, czy to prawda, że podczas karmienia piersią nie można jeść słodyczy?

~Nellka

~Nellka

Witam,
kilka lat temu założyłam sobie w obu sutkach kolczyki. Po mniej więcej 3-4 latach je wyjęłam. Zastanawiam się jednak czy mogło to mieć jakiś wpływ na możliwość karmienia w przyszłości dziecka piersią?

~Renatta_21

~Renatta_21

Witam,
mam pytanie związane z karmieniem piersią. Mam niestety bardzo niskie ciśnienie - zarówno przed, jak i w trakcie ciąży. Normalnie starałam się ratować kawą lub lekami na podniesienie ciśnienia. Nie wiem jednak czy będzie to możliwe w trakcie karmienia piersią? Mogę w ten sposób zaszkodzić dziecku? Słyszałam, że mocna herbata podnosi ciśnienie, ale nie wiem czy to będzie bezpieczniejsze.

~HepatyLka

~HepatyLka

Mam kryzys laktacyjny! Brakuje mi pokarmu. Słyszałam, że w takim przypadku pomagają jakieś herbatki... Jedna koleżanka wspominała nawet o wypiciu piwa bezalkoholowego. Czy faktycznie te sposoby są skuteczne?

~Gracja

~Gracja

Mam bardzo poranione brodawki piersiowe. Córcia po prostu źle je chwyta podczas ssania. Nie wiem, jak pomóc jej w prawidłowym ssaniu i ulżyć sobie w cierpieniu, bo to naprawdę bardzo boli... Proszę o jakąś wskazówkę...

~Mamita86

~Mamita86

Witam,
noszę się z zamiarem kupna laktatora. Zastanawiam się nad elektrycznym, wydaje mi się sprawniejszy w działaniu, jednak chciałabym zasięgnąć porady osoby bardziej doświadczonej, ponieważ różne opinie są w sieci.
Dziękuję z góry.

~Ce moi

~Ce moi

Czy laktator może powodować siniaki i czym się kierować przy zakupie, żeby takiego problemu nie było?

~Idylllla

~Idylllla

Czy to prawda, że jeśli kobieta bardzo nie chce karmić piersią, to nie będzie miała pokarmu? Czy laktacja to rzeczywiście sprawa naszej woli?