Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

agan5

agan5

Sara_Sz
Mam pytanie, czy warto kupic na allegro zestaw do robienia żeli i spróbowac nauczyc sie wykonywania ich na własną rękę? widziałam jak robiła mi je kosmetyczka i uwazam ze bylabym w stanie nauczyc sie tego sama bez kursów, co wy o tym sądzicie?

Witaj Sara Sz jeśli czujesz sie na silach i masz chęci to myślę , ze warto spróbować. Jeśli masz założone paznokcie żelowe i trzymają Ci sie dobrze to radze Ci pozostać przy tym żelu który nakłada Ci kosmetyczka (warto zapytać o nazwę żelu). Może z czasem zaczniesz innym zakładać paznokcie . Zycze powodzenia w razie pytan służę pomocą. Agan5:Śmiech:

--

:Zakręcony:

79 agan5 Kobieta, 45 lat, Warszawa
Sara_Sz

Sara_Sz

dziekuje za mile slowa, na innym forach czytalam same krytyki na ten temat."Specjalistyki" uwazaly ze to glupie uczyc sie bez kursów itp....wiec troche sie zmartwiłam, ale jestem pewna ze dam rade. zawsze przeciez moge sie na taki kurs wybrac gdyby mi nie szło prawda?

--

Tak szczęśliwie mijaj

154 sara-sz Kobieta, 0 lat, Łódź
agan5

agan5

Sara_Sz
dziekuje za mile slowa, na innym forach czytalam same krytyki na ten temat."Specjalistyki" uwazaly ze to glupie uczyc sie bez kursów itp....wiec troche sie zmartwiłam, ale jestem pewna ze dam rade. zawsze przeciez moge sie na taki kurs wybrac gdyby mi nie szło prawda?

ważne by były chęci i żeby podobało Ci się to co robisz. Dla przykładu podam Ci swoja historię wcześniej pracowałam w banku a siedząc z dzieckiem w domu postanowiłam coś zrobić dla siebie.Jak pamiętam od zawsze lubiłam robić przy pazurkach i właśnie padło na kurs manikiurzystki. Tak już zostało od 5 lat pracuje w tym zawodzie a gdyby ktoś wcześniej mi powiedział ,ze tak będzie pewnie nie uwierzyłabym. Żeby robić pazurki trzeba to lubić wiele jest ludzi tzw.samouków którzy ciężką praca doszli do czegoś. Ja myślę ,ze na innych forach może obawiają sie , że stracą potencjalne klientki,jeśli zaczniesz robić na sobie to przecież nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji , ze źle mu zrobiłaś pazurki. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie i kto wie może Cie to tak wciagnie jak mnie. Powodzenia i czekam na pierwsze relacje z upiększania swoich pazurków.:Oczko:

--

:Zakręcony:

79 agan5 Kobieta, 45 lat, Warszawa
Dorota Szatkowska

Dorota Szatkowska

Witam.
Ja też zasięgnę porady eksperta! Mam cerę mieszaną i na pliczkach, blizej nosa, rozszerzone pory. Z lekka mnie to irytuje, ale próbowałam juz różnych specyfików, które miały ten stan rzeczy zmienić, ale ... wiadomo, efektu nie widać.
Czy wspomniana już na forum mikrodermabrazja może coś na to pomóc? A może są jakies inne, nie znane mi zabiegi?
Pozdrawiam.

--

70% fotelików samochodowych dla dzieci montowanych jest nieprawidłowo. Sprawdź, czy Twoje dziecko jest bezpieczne!

www.fotelik.info

659 dorota-szatkowska Kobieta, 113 lat, Warszawa
kosmetyczka

kosmetyczka

Tak mikrodermabrazja w tym przypadku spełniłaby Twoje oczekiwanie. Musisz tylko poczekać do października gdyż słoneczka jest już coraz więcej i mogą powstać przebarwienia po takim zabiegu.
Może też pomóc zabiegi z kwasem migdałowym(choć nie wiem na ile w Twoim przypadku pomogą) można je wykonywać przez cały rok. Uważam że mikrodermabrazja jest dużo lepsza i warto poczekać a napewno będziesz zadowolona.
Pozdrawiam

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
Dorota Szatkowska

Dorota Szatkowska

Dzięki.
Ale z tym październikiem to mnie podłamałaś. :Smutny:

--

70% fotelików samochodowych dla dzieci montowanych jest nieprawidłowo. Sprawdź, czy Twoje dziecko jest bezpieczne!

www.fotelik.info

659 dorota-szatkowska Kobieta, 113 lat, Warszawa
kosmetyczka

kosmetyczka

Bardzo mi przykro ale to w trosce o Twoją skórę. Możesz zawsze spróbować zabiegu z kwasem migdałowym. ale ciężko mi powiedzieć na ile to pomoże gdyż nie wiem jak Twoja buzia wygląda. Dobrym sposobem na przeczekanie będzie czyszczenie peelingiem kawitacyjnym, to przez lato pomoże a od października zaczniesz mikrodermabrazje.
Pozdrawiam

--

matdyd

matdyd

Witam serdecznie:) Mam pytanie dotyczące kondycji cery po porodzie. Urodziłam synka 8 tyg temu. Przed ciązą zdarzały mi sie wypryski, w ciązy miałam nieskazitelną cerę. Teraz jednak moja buzia wygląda nieciekawie. Codzinnie pojawiają sie nowe wypryski. Czy jest na to jakaś rada? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. Katarzyna

--

726 matdyd Kobieta, 0 lat
kosmetyczka

kosmetyczka

Droga Kasiu to co napisałaś dotyka wiele kobiet w ciązy.W pierwszych miesiącach ciąży w organizmie zachodzi szereg zmian fizjologicznych i tak się dzieje,że skóra sucha nagle robi się problematyczna a trądzikowa nagle zmienia się w alabastrową.Bardzo wazne jest, żeby w tym okresie szczególnie dbać o nią.
Bardzo ważne jest, żebyś teraz o nią zadbała.
Nie jesteś już w ciąży więc nie ma przeciwwskazań do wykonywania specjalistycznych zabiegów.
Napisze Ci kilka sposobów, które możesz wykorzystać :
1. w gabinecie kosmetycznym możesz poddać się na okres miesiąca zabiegowi darsonwalizacji- ten zabieg trwa ok.10 min więc będziesz mogla wybrać się z maluchem tylko takie zabigi należy wykonywać cidziennie przez miesiąc koszt to : 10 zł
2. Maseczka domowa: maseczkę z ugotowanego, ciepłego ziemniaka rozgniecionego z odrobiną oliwy i śmietanki z łyżeczką soku z cytryny- raz w tygodniu tylko najlepiej zrobić test połóż na twarz i na następny dzień możesz położyć na całą twarz (tylko pamiętaj zrób nową takich maseczek lepiej nie przechowywać w lodówce)
3. w drogeriach dostępne są też w drogeriach różnego rodzaju maseczek
Pamiętaj o tym,żeby robić tez peeling to też bardzo ważne.
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to zapraszam

--

atena

atena

Witam!
Od niepamiętnych czasów rozdwajają mi sie paznokcie, ba nawet roztrajają, stosowałam już różne cuda, zarówno do smarowania jak i do łykania, niestety bez efektu. Co gorsze ostatnio zauważyłam, że moje obie córcie mają ten sam problem :Smutny:
Moze istnieje jakaś rewelacyjna metoda,o zniewalających efektach, chętnie bym taką poznała :)

--

Nikolka&Milenka
http://images45.fotosik.pl/332/37e7473f55c63a66med.jpg

196 atena Kobieta, 42 lata, Szczecin