Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Na efekty związane z zabiegami pielęgnacyjnymi na dłonie i paznokcie niestety będziesz musiała trochę poczekać. Niestety manicure hybrydowy niszczy płytkę paznokci i to naturalne, że po kilku zabiegach stają się one bardziej kruche i podatne na łamanie.

Nie ograniczaj pielęgnacji paznokci wyłącznie do stosowania odżywek wzmacniających. Poza tym, aplikuj każdego dnia na dłonie kremy przeznaczone do pielęgnacji skóry i paznokci. Przede wszystkim, nakładaj taki krem grubą warstwą na dłonie na noc. Możesz wtedy założyć dodatkowo bawełniane rękawiczki. Kilka razy w tygodniu zapewnij dłoniom zabieg silnie regenrujący polegający na ich kilku minutowej kąpieli w podgrzanym olejku rycynowym. Dzięki temu nie tylko wzmocnisz paznokcie, ale jednocześnie zadbasz o skórę dłoni.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego salonu kosmetycznego oraz pracującego w nim specjalisty, poczytaj opinie na forach. Poza tym, znaczące mogą być również opinie znajomych. Zanim udasz się na zabieg upewnij się, że kosmetyczka posiada odpowiednie kwalifikacje - ukończone studia czy też studium oraz certyfikaty świadczące o tym, że odbyła ona szkolenia z zakresu procedury i bezpieczeństwa wykonywania zabiegów aparaturowych.

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

To czy paznokieć odpadnie jest zależne od wielkości krwiaka. Jeżeli obejmuje on całą powierzchnię pod paznokciem bądź jej połowę - najprawdopodobniej możesz się spodziewać, że paznokieć "zejdzie". Jeżeli jest to mniejsza powierzchnia to jest duże prawdopodobieństwo, że paznokieć nie odpadnie. Nie ma sposobu, dzięki któremu przyśpieszysz proces wchłaniania krwiaka pod paznokciem. Tak naprawdę tutaj potrzebny jest czas. Może to trwać wiele tygodni.

joanna.hirszler

joanna.hirszler

Odpowiedź eksperta

oczak.a
Ile zabiegów zapewnia nam skuteczne pozbycie się włosków?

Wszystko zależy od tego jakiej grubości i barwy są włosy. Im grubsze i ciemniejsze tym szybciej będą widoczne efekty. Istotne znaczenie ma również to czy epilacja jest wykonywana przy pomocy lasera czy też ipl'a. W przypadku lasera efekty są szybciej widoczne.

Margeritka

Margeritka

Dzień dobry,
mam pytanie o tusz do rzęs z sylikonową szczoteczką, jest on droższy od normalnych z tradycyjnymi szczoteczkami, dlatego mam pytanie, czy warto w niego inwestować przy długich i gęstych rzęsach górnych, dolne rzadkie, rosną w każdą stronę i to krzywo:) Poleca Pani takie tusze?

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
mamita13

mamita13

Czy są jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu w ciąży? Jak często powinno się poddawać takiemu zabiegowi aby wyraźne były efekty?

42651 mamita13 Kobieta, 25 lat, Poznań
mamita13

mamita13

Witam moje pytanie jak wyżej jak często należy wykonywać ten zabieg aby zauważyć wyraźny efekt?czy są jakieś przeciwwskazania w ciąży bądź w trakcie karmienia piersią?

mamita13

mamita13

Hej :) ja kiedyś kupowałam tusz po 60 -70 złotych max factora,ale koleżanka mi poleciła tusz w złotym opakowaniu z eveline za 18 z silikonowa szczoteczka i powiem szczerze że działanie ma takie samo _nie kruszeje wydłuża pogrubia. Wg mnie idealny taki sam jak max factora z piorunojaco niższa cena :)