Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dzina

Dzina

Witam.
Chciałabym się dowiedzieć jak można zregenerować paznokcie po manicure hybrydowym. Hybryde miałam zrobione 3 razy i mam je teraz strasznie zniszczone i cienkie. Łamią się, pękają nawet przy zwykłym myciu naczyć i rozdwajają się. Stosuję serum regenerum oraz odżywkę 8w1 eweline, ale to nic nie daję. Proszę o radę co mogę zrobić?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaj44j6npfr40t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2s8fwoxc2zo6y.png

30597 dzina Kobieta, 32 lata, Chojnice
nikola66ma

nikola66ma

Witam,
jakie czynnikami kierujecie się podczas wyboru kosmetyczki? Słuchacie przeważnie opinii znajomych, czy też wyszukujecie informacji w Internecie??
Niedawno przeprowadziłam się do Torunia i muszę wybrać jakąś kosmetyczkę, czy też salon kosmetyczny. Był ktoś w tym salonie? Poleca?

41619 nikola66ma Mężczyzna, 39 lat, Warszawa
~amboziak

~amboziak

Używam od dosyć dawna odżywki new nails - nie ma żadnych problemów, paznokcie są ok, ładne, zdrowe, takie jakie być powinny. Od tamtej pory nieustająco wszystko w należytym porządku.

~lelka

~lelka

Jak w temacie. Mam krwiaka ponieważ przytrzasnęłam się kanapą (jak chowałam pościel...).Czy wiecie może jak się tego najszybciej pozbyć? Przyspieszyć gojenie itp.
I czy to prawda,że paznokieć po pewnym czasie odpada? :( Bardzo chciałabym tego uniknąć.
Mój lekarz rodzinny wzrusza rękami. Może warto byłoby się z tym udać do jakiegoś innego specjalisty? Dodam,że jestem z Warszawy

~Renatarka

~Renatarka

Jeśli odpowiednio o to nie zadbasz to faktycznie może odpaść. A potem powiem Ci,że przykra sprawa. Nie dość,ze paznokcie u stóp bardzo długo odrastają to jeszcze może wcale nie odrosnąć ( takie sytuacje się zdarzają...). Dziwię się,że lekarz rodzinny tak to zbagatelizował i nie wysłał Cię do nikogo konkretnego. Może warto byłoby wybrać się do podologa? Jest to specjalista od zdrowia stóp. Pozbędzie się krwi umiejscowionej pod paznokciem, przestanie Cię boleć.

~lelka

~lelka

No właśnie chciałabym to komuś jeszcze pokazać. Jak nie na NFZ to niech będzie przynajmniej prywatnie. Byleby mi trochę pomogli ponieważ paznokieć wygląda naprawdę źle. No i odczuwam pewne dolegliwości bólowe ( napięcie). Czy masz może namiary na kogoś sprawdzonego?

~renatarka

~renatarka

pani Katarzyna Gaździcka, podolog . Pracuje na Wyszyńskiego, tutaj jest nr tel. : (22) 225-00-20
I radzę Ci się zapisać trochę wcześniej ! Im dłużej zwlekasz z tym pazurkiem tym gorzej i ciężej będzie CI się pozbyć tych dolegliwości.

~lelka

~lelka

Dzięki za informacje ! Dzisiaj jeszcze zadzwonię bo stopa wygląda naprawdę ale z dnia na dzień coraz gorzej :(
Mam tylko nadzieję,że trochę mnie to uratuje i jednak paznokieć nie odpadnie.

~Ksantia

~Ksantia

Ja jestem po pierwszej sesji w Laser Glamour w Łodzi i zabieg wspominam bardzo dobrze. Pewnie jeszcze kilka razy ten gabinet kosmetycznyodwiedzę, ale wiem już na pewno, że na kolejny ogień pójdzie mikrodermabrazja diamentowa:).