Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

agan5

agan5

martusia9876
witam mam pytanie związane ze skórką u paznokci . Przy jednym palcu ona mi się odsunęła sama do tyłu i nie powiem że mało i nie wiem co robić i dlaczego ona sama się odsuneła . jeśli mogę prosić o radę gdyby coś to nawet mogę zdjęcie wkleić jak się ona odsuneła .

Witam niestety nie widzac tego nie umiem Ci pomóc jesli mozesz wklej zdjecie to moze coś poradzimy pozdrawiam

--

:Zakręcony:

79 agan5 Kobieta, 45 lat, Warszawa
~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

Witam nie wiem czy na tych zdjęciach aż takj dokładnie będzie widać . Dodam że jak patrzę na palec to na końcu zrobił się dołek .

July

July

Mam problem z pekajacymi pietami juz sama nie wiem jak o nie dbac
Codziennie staram sie usowac martwy naskorek i urzywac kremu ale to mi nic nie daje pozatym lubie chodzic na bosso a to tez nie sprzyja gojeniu
Co moge zrobic jak dbac o takie piety?

--

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

2294 july Kobieta, 39 lat, great manchester
~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

Witam bardzo mi się podobają niektóre makijaże , ale mam z tym problem ponieważ ja aż tak ładnie nie umiem się malować jedynie nałoże sobie jakiś cień , zrobię kreske nad rzęsami i pomaluje rzęsy i tylko tyle . Jak najlepiej malować się i w jakie kolory do mnie pasują ? I jak wogóle dobierać kolory do siebie ?

kosmetyczka

kosmetyczka

Przy doborze odpowiednich kolorów w makijażu mają wpływ cztery pory roku: pani lato, pani wiosna, pani jesień i pani zima - każdą z tych pań żądzą odpowiednie odcienie kolorów, inne są zimne jak granat czy szary a inne są ciepłe jak pomarańczowy czy łososiowy.Przy doborze ma wpływ odcień skóry, kolor oczu i włosów. Ciężko mi byłoby pani zaproponować jakieś kolory nie widząc pani.Ważne jest też w jakich kolorach się dobrze czujemy (dobór kolorów w pewien sposób jest intuicyjny) dlatego proponuje Pani: by sama w domu położyła na łóżku wszystkie kolory jakie pani znajdzie u siebie w szafie (można skorzystać z męza garderoby :)) i nie umalowana podeszła do lustra z każdym ciuszkiem osobno wtedy zauważy pani że przy niektórych ubraniach pani twarz promienieje a w innych jest zmęczona - wten sposób można dobrać sobie odpowiednie kolory.
P.S. niektóre panie nie potrzebują wykwintnego makijażu bo czasami ten podkład i cień na powieke ze szmineczką działa cuda. czasami nie warto przedobrzać. naturalne piękno jest równie zmysłowe.
Powodzenia w zabawie;)

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
agan5

agan5

inka_80
Mam problem z pekajacymi pietami juz sama nie wiem jak o nie dbac
Codziennie staram sie usowac martwy naskorek i urzywac kremu ale to mi nic nie daje pozatym lubie chodzic na bosso a to tez nie sprzyja gojeniu
Co moge zrobic jak dbac o takie piety?[/QUOTE
Najczęstszym i najwczesniejszym objawem ,który pokazuje ,że cos sie dzieje z naszymi stopami jest sucha skóra.Do codziennej pielęgnacji takich stóp polecam Ci stosowanie preparatów które nawilżaja i dostarczają lipidów ,bez których bariera naskórkowa nie może poprawnie funkcjonować.
Na poczatek kąpiel stópek z dodatkiem soli z wyciagiem z sosny lub lawendy która zmiekcza naskórek.Zrogowaciały naskórek mozemy usunąc za pomocą pŁynu zmiekczającego(roztwór alkaliczny do zmiękczania naskórka).Smarujemy miejsca zrogowaciaŁe tym preparatem a następne scieramy.Potem stosujemy maskę przy suchej skórze dobrze jest użyc maści gdyz zawieraja one naturalne olejki eteryczne,pantenol,bisabolol,wysokiej jakosci tŁuszcze.Ważne jest aby stopy zawinąc w folię i okryć ręcznikiem lub kocem.Na koniec jak maśc się wchłonie możemy na zakończenie posmarowac stopy kremem silnie nawilżającym,kremy te wyrównują niedobór wody i lipidówi zawieraja mocznik..Polecam tez produkty z ceramidami(mocznik i gliceryna wiążą wodę,ceramidy chronią przed utrata wody,olejek z awokado zapobiegawysychaniu skóry,ekstrakt z aweny koi skórę,łagodzi zapalenia i poprawia jedrnośc skóry.

--

agan5

agan5

martusia9876
Witam nie wiem czy na tych zdjęciach aż takj dokładnie będzie widać . Dodam że jak patrzę na palec to na końcu zrobił się dołek .

Niestety bardzo sŁabo widać na zdjęciu problem ,poleciŁabym Ci pójście do dermatologa wyglada mi to na uraz mechaniczny pozdrawiam

--

zubelek

zubelek

Witam, mam pytanko związane z moją 11 letnią córką. Ostatnio stwierdziła, że już wszystkie jej koleżanki używają kremów, sama sobie też kupiła krem z opuncji figowej. Moje pytanie czy taki krem jest dla niej odpowiedni, czy może Pani polecić inny który jej nie zaszkodzi?

--

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

116 zubelek Kobieta, 0 lat
kosmetyczka

kosmetyczka

Dla Młodych dam proponowałabym zwykłe kremiki nawilżające.Nivea , dove mają zwykłe. Chodzi o ty by niezawierały żadnych dodatkowy wspomagaczy ponieważ nie potrzebuje tego młoda buźka a po drugie mogą niepotrzebnie podrażniać skóre. Proponuje by dokończyła ten kremik ale raczej spróbować innych. Jest tyle fajnych kremików dla młodych dziewczynek kolorowych i pachnących.

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
anioleczek0202

anioleczek0202

Mam pytanie dotyczące włosków nad górną wargą...jak najskuteczniej moge się ich pozbyć? Nie są długie, ale czarne niestety i widoczne. Proszę o radę.

--

Sztuk

505 anioleczek0202 Kobieta, 0 lat, małopolska