Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kosmetyczka

kosmetyczka

Jeśli w kremie na rostępy nie ma kwasów to może pani wybrać się na solarium lub posmarować się samoopalaczem ale zarówno po jednym jaki drugim rostępy są troszke bardziej uwydatnione

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
kosmetyczka

kosmetyczka

Napewno na rostępy pomoże mikrodermabrazja (proponuje diamentową) będzie bardzo pomocna. Tu tak samo jak w przypadku walki z cellulitem jeden czynnik nie pomoże.Krem jest dobry ten który pani używa dotego mikrodermabrazja plus masaże ujędrniające i lekkie ćwiczenia.Trzymam kciuki napewno będzie dużo lepiej

--

kosmetyczka

kosmetyczka

Maść z witaminą A ma właściwości złuszczające więc napewno bym uważała latem by nie porobić sobie przebarwień.Moim zdaniem dobrze też używać jakiegoś kremu odżywczego by dostarczyć troszke witamin skórze.Pani babcia żyła w troche innym środowisku moim zdaniem w dzisiejszych czasach to troszke za mało. Ale na noc może Pani tej maści używać.

--

kosmetyczka

kosmetyczka

Jeśli chodzi o ciąże to są tutaj podzielone zdania.Jedni uważają że są jak najbardziej wskazane inni mówią że dopiero po trzech miesiącach ciąży.Twarz proponuje naświetlać tylko żadko ale brzuszka lepiej nie.

--

Iszpan

Iszpan

No cóż... zacznę może od faktu, że latem uwielbiam słońce, piasek i bose stopy non stop. Z tych upodobań zrodził się mój problemik... strasznie twarde pięty, szare łokcie i kolana. Jak sobie z tym poradzić? Chciałabym zrobić coś z tym faktem w domu, nie mam możliwości wizyty u kosmetyczki.

--

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

602 iszpan Kobieta, 0 lat, Poznań
agan5

agan5

żabol22
witam! Od jakiegoś czasu zaczęłam robić pazurki metoda akrylowa. Od tego roku podjełam decyzję ze pojde do szkoły w kierunku- wizaz i stylizacja paznokci.
Nalewam paznokcie na szablonie i przyznam ze idzie mi coraz lepiej. Zastanawiam sie cały czas nad zelem. Bo jak wiadomo mozna na nim więcej tworzyc niz na akrylu.
Jedyne co widziałam to ozdoby z kolorowego akrylu ale na zewnatrz.

Czy podobnie jak w zelu można wtapiać ozdoby w akryl???

Widziałam w drogerii zestawy żelowe z tym ze są one bez lamp- czy sa dobre???
witam,jeśli chodzi o ozdoby wtapiane to wiekszośc nadaje sie zarówno do wtopienia w zel jak i w akryl .Nie polecam kupowania takich zestawów w drogerii lepiej zrobic zakup w hurtowni konsultantka na pewno doradzi jak najlepsze zestawy.powodzenia w stylizacji paznokcii

--

:Zakręcony:

79 agan5 Kobieta, 45 lat, Warszawa
agan5

agan5

gosiorek27
Witam,

gdzie oprócz np allegro mogę osobiście kupić sobie zestaw do robienia tipsów?

dziękuję

witam,wiele firm ogłasza się w internecie możesz zrobic zakupy bezposrednio u nich lub podjechac osobiście do hurtowni.Polecam Ci hurtownie ponieważ możesz wszystko sama obejrzec i od razu zakupić nie czekając na przesyłke jak w internecie.pozdrawiam Aga

--

agan5

agan5

littlemum
ja robie sobie sama paznokcie zelowe....
a przynajmniej probuje...
mam tylko jeden problem, zel czasami odchodzi mi od paznokci. czy to wina zelu czy moze zlego przygotowania paznokcia??

witam ,przyczyn moze byc kilka np.zle zmatowiona pŁytka,rodzaj żelu,zalanie skórek.Staraj sie wybierac zele znanych firm z nimi nie powinno byc problemu np.Alesssandro,IBD,Bass Cosmetics .Wazna rzecza jest dokŁadne dopiŁowanie żelu przy skórkach.Zycze powodzenia w stylizacji paznokci

--

agan5

agan5

I 34
Witam, mam nieładny kształt paznokci, szerokie, w kształcie trapezu. Jakie mogę zastosować sposoby, by były one ładniejsze?

Witam proponuje wizyte w dobrym salonie kosmetycznym ,konsultantka powinna doradzic w jaki sposób opiłowywac paznokcie aby starac sie je wyszczuplic,inna metoda jest naŁozenie akrylu i wymodelowanie przez to ksztaŁtu pŁytki .pozdrawiam Aga

--