Pozostali eksperci

Kosmetyczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

agan5

agan5

Jesli chodzi o rozdwajanie sie paznokci to przyczyn moze byc kilka;
-czeste moczenie rak w wodzie
-detergenty(prace domowe bez rekawiczek)
-zla dieta(np. brak cynku u kobiet stosujacych antykoncepcje)
-metalowy pilniczek oraz niewlasciwe pilowanie paznokci

--

:Zakręcony:

79 agan5 Kobieta, 45 lat, Warszawa
agan5

agan5

Postepowanie !!!;
-zakladaj rekawiczki przy pracach domowych
-pilniczek szklany lub papierowy
-zmywaj je zmywaczem bez acetonu
-stosuj odzywki wzmacniajace sklejajace warstwy keratyny
-mozesz lykac Capivit A+E lub zrobic sobie kapiel z cieplej oliwy z oliwek z dodatkiem wit. A+E w kroplach
-jedz duzo owocow i warzyw
-mniej stresujacego zycia oraz czas dla siebie w postaci manicure

--

agan5

agan5

--------------------------------------------------------------------------------

A oto jeszcze kilka preparatow ktore pomagaja w takich przypadkach;
-wyciag ze skrzypu
-Revalid
-Merz Special
-Organic Silica
Polecam Ci odzywki;Nail Tek II,Hardener firmy Alessandro.
Duzo cierpliwosci w pielegnacji paznokcji bo to podstawa sukcesu.Trzymam kciuki za efekty

--

kosmetyczka

kosmetyczka

Ciężko mi jest odpowiedzieć na ten temat gdyż nie widze twojego ciała. Jeśli masz możliwości udania się do dermatologa to mysle że byłby to dobry pomysł.

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
kosmetyczka

kosmetyczka

Firmy girowita nie znam. Zaś firma lacote jest firmą sprawdzoną przeze mnie i polecam.
Guam to taka nazwa zwyczajowa - czyli algi morskie.
Firma ta ma także do zaoferowania błoto morskie które jest przetwarzane z alg.
Poprostu są to różne formy alg - mówiąć prostym językiem to tak jak z ziemniakiem
Ziemniak to takie algi - ale pierre ziemniaczane(to takie błotko) to też przecież ziemniak.
ALE pamiętajmy że wiele firm posługuje się nazwami, które przyciągają klientów to tak jak z kremami like- botoks - co kojarzy nam się z zabiegami chirurgicznymi (silne działnie) a w rzeczywistości jest to fakt inowatorski składnik ale malutko ma wspólnego z botoksem

--

378 kosmetyczka Kobieta, 0 lat
Klabru

Klabru

dzięki serdeczne,trochę mnie pani pocieszyła,że guam i błoto z dna morza martwego to w sumie to samo,bo błoto jest ciut tańsze np. z firmy Mineral Care Dead SEA Mud.
Nim pokuszę się na droższe wyprobuje to.

jeszcze raz dzięki.:wanna:

--

http://joaba.educatio-online.pl/img/B_framed01.jpghttp://joaba.educatio-online.pl/img/K_framed01.jpg

747 klabru Kobieta, 0 lat
atena

atena

Agan5 dzięki, postaram się zastosować, któryś z tych preparatów, których nie uzywałam (Organic Silica, Alessandro, Capivit A+E) pilnik mam szklany a paznokci nie maluję więc i zmywacz odpada, reszta była w uzyciu z marnym efektem, więc pora na nową kurację. Dzięki!
Poradź mi jeszcze czy jest jakis preparat, który spokojnie można podawać maluchom?

--

Nikolka&Milenka
http://images45.fotosik.pl/332/37e7473f55c63a66med.jpg

196 atena Kobieta, 42 lata, Szczecin
SoftToy

SoftToy

Mam pytanie w sprawie włosków z tym że chodzi mi o włoski które pojawiły mi się w okolicach sutka, czy ich usunięcie za pomącą lasera jest bezpieczne?
Mam też ciemne włosy w okolicach pępka i również chciałabym się ich pozbyć?

Jaki byłyby koszt takiego zabiegu?

--

778 softtoy Kobieta, 0 lat
SoftToy

SoftToy

Chciałam zapytać o kwas BHA bo niedawno takowy zamówiłam, firmy Viviean - czy mogłaby Pani powiedzieć mi coś na ten temat?
Jak mam go bezpiecznie uzywać, mój największy problem to zaskóniki- skóa mi sie bardzo szybko brudzi- wyczytałam że ten kwas bardzo fajnie czyści skóę włąśnie z tego typu problemami.

--

778 softtoy Kobieta, 0 lat