Pozostali eksperci

Pedagog-nauczyciel

Odpowiedzi znajdują się poniżej

gregorz111

gregorz111

Studiów nie trzeba odnawiać, papier ma się do końca życia. Ale trzeba pamiętać, że wiedza się zmienia i dochodzi nowa. Dlatego nieraz niezbędne jest doszkalanie.

40470 gregorz111 Mężczyzna, 33 lata, Gliwice
jestem

jestem

Moja ma 4,5 roku dopiero... ale z dziecinstwa (6-7 klasa) pamietam przypadek gdy kolega z rownoleglej klasy 'kiblowal' - efekt - zaczal sie uczyc i strasznie bylo mu przykro... czesto inne dzieci go pytaly dlaczego nie zdal ze spuszczona mina odpowiadal 'bo nie chcialo mi sie uczyc' - zmadrzal...
ja mojej powiem, ze uczy sie dla siebie i koniec - chce oblac - OK, jej interes - bedzie sie tego wstydzic, ale nie pierwszy taki przypadek gdy widze ze chodzenie za dzieckiem i za nauczycielami nic nie daje... syn sasiadki tez w lo nie chcial sie uczyc - przeszedl do 2 klasy dzieki matce bo wlasnie chodzila za nauczycielami, ale ten w 2 klasie tez sie nie uczyl... efekt - oblal... i wzial sie do roboty... moze taki zimny prysznic czasem sie przydaje?

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/7fq1be1.png

34845 jestem Kobieta, 34 lata, Warszawa
Urszula Rogalska

Urszula Rogalska

Odpowiedź eksperta

jestem to ciekawe co piszesz - mam nadzieję, że jednak nie będziesz musiała takich sytuacji doświadczać ale wiadomo w życiu różnie się układa

28505 urszula-rogalska Kobieta, 39 lat, śląsk
szałwia

szałwia

Ja sądzę,ze ta pani pytała o staż,bo rzeczywiście jak się kończy szkołę średnią i zdobywa tytuł to jest określony czas na odbycie stażu pracy,pewnie o to chodziło.Ale po studiach jest inaczej chyba że inżynierskie jak się nie odbędzie praktyki czy stażu...to też może być problem.

42565 szalwia Kobieta, 36 lat, warszawa