Pozostali eksperci

Integracja sensoryczna

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Procesy Sensoryczne

~Procesy Sensoryczne

Prywatny gabinet terapii i diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej Sensum Mobile zaprasza serdecznie do wykonania diagnozy, aby przekonać się czy dziecko rzeczywiście ma problemy w obszarze sensoryki. Więcej informacji na www.procesysensoryczne.pl

~Sensum Mobile

~Sensum Mobile

Warto, aby diagnoza w zaburzeniach Integracji Sensorycznej była wykonana przez profesjonalistów i specjalistów z wieloletnim stażem. Właśnie takie osoby zatrudniamy w Senum Mobile - profesjonalnych, rzetelnych, z doświadczeniem. Zapraszamy do Senum Mobile przy ul. Śródziemnomorskiej 11, lub do odwiedzenia naszej strony www.procesysensoryczne.pl.

~Trening Słuchu

~Trening Słuchu

Trening Słuchu - Johansen - terapia poprawia centralne przetwarzanie bodźców słuchowych. Gdy dziecko ma zaburzenia w tym zakresie ma ono problemy z prawidłowym różnicowaniem dźwięków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najbliższych terminów zajęć z treningu słuchu - Johansen.

~Multisensoryka

~Multisensoryka

Multisensoryka - to zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej. Podczas zajęć Twoje dziecko będzie doświadczało różnorodnych bodźców zmysłowych co odpowiednio i całościowo stymuluje jego rozwój. Sprawdź, przekonaj się o możliwościach multisensoryki. Zapraszamy po więcej informacji na www.procesysensoryczne.pl.

~Sensum Mobile

~Sensum Mobile

Ceramika w terapii ręki to nowy, innowacyjny sposób na rozwój umiejętności Twojego dziecka. Nie tylko koordynacja jest tutaj istotna. Należy również pamiętać o rozwijaniu takich zdolności jak kreatywność, zmysł oko ręka. Zapraszamy po więcej informacji na www.procesysensoryczne.pl.

~Mamusiaa

~Mamusiaa

Witam wszystkim! I od razu polecę świetą placówkę, która do SI podchodzi z sercem! I do dzieci również. Najpierw wybrałem się na diagnozę, żeby potwierdzić swoje obawy i zostałem przyjęty przez cudownych ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, ale również empatycznie do mojego dziecka. Już kolejny rok chodzimy na zajęcia. I jesteśmy bradzo zadowoleni wraz z córką. A my rodzice widzimy i bardzo się cieszymy jej rezultatami. Polecam www.procesysensoryczne.pl.

~Przedszkole

~Przedszkole

Padło pytanie czy polecacie Sensum Mobile. Ja podpisuję się obiema rękami! Jest to coś wspaniałego. Miejsce, które otwiera się na poznawanie świata i nowe doświadczenia przez dzieci. Moje córki są zachwycone. Sala Doświadczania Świata ich całkiem pochłoneła. Polecam Sensum Mobile - www.procesysensoryczne.pl

~Multisensoryka

~Multisensoryka

Serdecznie ze swojej strony polecam zajęcia z Multisensoryki. Polecam Panią prowadzącą i wszystkie dzieci ;) moja córa się świetnie bawi a przy tym rozwija! Czego chcieć więcej? Zapraszam www.procesysensoryczne.pl.

~Karenm

~Karenm

Gdzie zdiagnozować dziecko pod kątem SI? Tylko w Sensum Mobile! To naprawdę wspaniały ośrodek z gronem specjalistów, którzy na codzień pomagają dzieciom uporać z ich małymi i większymi problemami w rozwoju. Proponowane zajęcia są naprawdę pomocne widzę to po swoim dziecku. Zapraszam na www.procesysensoryczne.pl.

~Kamilia

~Kamilia

Integracja Sensoryczna - czytałam, że jej prekursorem jest Zbigniew Przyrowski, założyciel Sensum Mobie, pierwszego prywatnego gabinetu terapii i diagnozy. I poszłam właśnie tam, gdzie wiedziałam, że otrzymam pomoc. Zapraszam i polecam www.procesysensoryczne.pl.