Poronienie

Jak radzić sobie po śmierci dziecka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

am35

am35

@ jeszcze nie ma ale juz sie nie ludze . ..poprzedni cykl trwal 27 dni, teraz jest 28 - ale wszystko sie jeszcze normuje a moje cykle zawsze byly miedzy 28 a 30 dni.
Maz nie nalezy do tych, co sie zapominaja ;) ja mu powiedzialam, ze zaraz po @ jest bezpiecznie, 2 dni pozniej tez sie nie zabezpieczylismy i stad te moje mysli...bo bylo male prawdopodobienstwo ale jednak bylo. No nic...tez mam cicha nadzieje, ze sie zdecyduje.

Z tym endometrium niestety nie pomoge, nigdy o tym nie czytalam - mi gin przy badaniu powiedzial tylko, ze jest prawidlowe.
Tez raczej wole siegac porady lekarskiej - w koncu po to sa, zeby pomagac, ale niestety roznie to z nimi bywa.
A masz mozliwosc isc do innego ?
Tak niestety czesto jest - jak kobieta juz ma dzieci to z gory zaklada sie, ze nie ma problemow, jesli sa to po co pomagac, bo juz ma dzieci. ..
Przykro mi, ze tak zostalas potraktowana :(
Ale zobaczysz - jeszcze bedzie dobrze :)

--

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

61811 am35 Kobieta, 36 lat, UK
Sandawilla

Sandawilla

Witaj

Jak tam sytuacja z @? Może jej nie ma ? :-)
Pójdę na pewno do innego ale dam sobie jeszcze czas do sierpnia . Wtedy zacznę się martwić. U mnie teraz z czasem marnie. Wszystko w biegu. Zawrotne tempo .
Choć aż tak już tego nie analizuję . A zresztą zaraz wesele wiec jak nie ma ciąży to może i lepiej . Choć się normalnie wyszaleje na nim . Choć z celem 21 dniowym to jeszcze dwie szanse są; -) do 29 czerwca .
Mój mąż też w nic nie wnika ...ale żyjąc juz tyle lat z nim to wiem ze taki jest. Aż któregoś dnia zapytałam czy jeszcxe chce tego. ..odpowiedział ze przeciez w tym kierunku cały czas działamy :-) .

Co teraz porabiasz ? Jak synuś się cxuje w przedszkolu?

--

14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek ( 9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
am35

am35

Witaj :) to ja am35 (cos mnie wylogowalo )
No tak - zaraz wesele, to sie wyszalejesz :) a jak skupisz sie na innych sprawach to dzidzia pojawi sie nie wiadomo kiedy ;)
Dobrze, ze z mezem masz wszystko ustalone, ja swojemu musze dac czas, chociaz to dla mnie trudne...
Dobrze , ze wybierzesz sie do innego gin- ten,u ktorego bylas chyba zapomnial jaki jest cel jego pracy.

Kubus od wczoraj placze jak go zostawiam w przedszkolu ale wraca zadowolony - serce mi peka jak go tak zostawiam placzacego ale musze sie przyzwyczaic .
Co porabiam...zyjemy sobie z dniach na dzien, spokojnie, czasem jeszcze razem poplaczemy, czasem jest na prawde dobrze i normalnie - staramy cieszyc sie tym, co mamy.
Ja sie jeszcze zastanawiam czy jechac do szpitala Gabrysia, czy chce znac wyniki sekcji - boje sie, ze bedzie bolalo ale boje sie tez, ze jesli tam nie pojde to kiedys bede zalowala...mam tez nadzieje, ze tam moze dowiem sie dlaczego urodzilam...
A z ta moja @to chyba oszaleje ;)
Po 2 dniach zerknelam na test a tam cien cienia drugiej kreski, nastepny test negatywny, @ nadal nie ma - ciazy tez nie. ..chyba za bardzo sie nakrecilam...musze czekac cierpliwie.
Dobrze, ze chociaz pogoda sloneczna, to mam lepsze nastawienie do zycia ;)
Pozdrawiam ❤

--

Sandawilla

Sandawilla

I jak tam sytuacja? Trzymasz mnie w niepewności ; -).

Czyli wyniki sekcji juz są. Tez bym się ich bała. Ale też bardzo chciałabym znać powod . Ale jak nie czujesz się na siłach to nie ma co się zmuszać. Chociaż narazie. A męża nie kusi ?

Kubuś jest dzielnym chłopcem. Wiadomo, że przeżywamy każda łzę dziecka, ale jest napewno łatwiej gdy widzisz go uśmiechniętego gdy go Odbierasz. Mały zuszek :-)

--

am35

am35

Jakos nie mialam kiedy dzis napisac ;)
@ przywitala mnie dzis rano, wiec wszystko jasne. Smutno mi troche ale dobrze wiem, ze ciaza byla malo prawdopodobna.

Tak, wyniki sekcji juz dawno sa. Przed moim wyjazdem do Pl przyszedl list ze szpitala, ze jesli chcemy to mozemy przyjechac. Maz twierdzi, ze to zalezy ode mnie...nie wiem tez czy tam dowiem sie czegokolwiek o porodzie, czy tylko wszyskiego krok po kroku co dzialo sie z Gabrysiem - bo lezelismy na innych oddzialach.
Dawno nie myslalam o tym szpitalu a ostatnio moje mysli tam wrocily.
Oj tak - Kubus jest bardzo dzielny i codziennie mnie zaskakuje ;)
troszke biedny jest, bo nie rozumie co do niego mowia w przedszkolu ale szybko sie nauczy a raz w tyg bedzie mial polska pania .
A jak u Ciebie? Jak praca nad figurka przed weselem?

--

Sandawilla

Sandawilla

Witaj am

Szkoda ze @ jednak przyszła. A byla malutka nadzieja .

U mnie 9 dni było ranne krwawienia a teraz mam plamienia ...dziwne ...a już 11 dzień cyklu . Na szczęście nie mam czasu aż tak w to wnikać. Choć chciałabym aby wszystko wróciło na swoje tory .

Ku mojemu zaskoczeniu schudłam juz 4 kilo. Cxuje się świetnie. I milo jest jak inni to zauważają. Pierwszy raz bez drastycznej diety , posiłki 5 razy dziennie , dwa litry wody i trening :-). Trochę w ten weekend grilowalismy ale od jutra znów wracam do tych zasad .

Jak się czujesz? Pozdrawiam

--

am35

am35

A to gratuluje :) ja nie ma w sobie tyle zaparcia na diete - jem kiedy jestem glodna ;) drastyczne diety to bledne kolo - jesc malo a czesto no i troche ruchu :)
Tak byl cien nadziei, ale moze lepiej, ze to jeszcze nie teraz. ..
Dziwne te Twoje cykle, szkoda, ze trafilas na takiego lekarza.
A ja czuje sie w miare dobrze - wiadomo, czesto czuje smutek ale staram sie jako sobie radzic.
@ juz sie konczy- i dobrze, bo 21 maja mamy 8 rocznice slubu ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Am juz jutro rocznica :-) , wiec życzę Wam kolejnych cudownych lat razem ...i aby mąż wreszcie podjął decyzję dla Ciebie tak bardzo ważną❤

Bardzo dziwne cykle ...dziś 12 dc i nadal plamie, rano znów trochę krwi tez było.. przeczytałam ze to trzeba zgłosić dla lekarza, bo jak wszystko wyszło na usg w porządku to są jakieś problemy z hormonami. Oczywiście też jest wtedy duży problem z zajściem w ciążę. Będę mogła dopiero na początku czerwca umówić się prywatnie.
Szkoda ze zawiodłam się na tym lekarzu . Choć ma dobre opinie w internecie. Pracuje nie tylko w tej klinice ale również w szpitalu. Jak sie okazalo mojej znajomej wykonywał operacje ginekologicxna. Juz nie wnikałam jaką.
Zglupialam totalnie.

Pozdrawiam gorąco :-*

--

am35

am35

Sandawilla - dziekuje :)
Musze z nim znowu porozmawiac, nie chce go naciskac ale ja ciagle mysle i mysle...wczoraj stwierdzil, ze potrzebuje psychologa, bo sie zamyslam :(
Ehhh a ja tylko chce juz wiedziec...I boje sie strasznie przyszlosci, bo jak maz sie zgodzi i sytuacja sie powtorzy, to sobie tego nie wybaczy, a jak sie nie zgodzi to ja nie wiem czy nie bede miala do niego ogromnego zalu za kilka, kilkanascie lat...
Trudne to wszystko, tak bardzo pragne kolejnego dzieciatka i tak bardzo tesknie za Gabrysiem. ..
Ale nic, nie chce psuc Tobie humoru swoimi rozsterkami - musze zebrac sie w sobie i wyjasnic mezowi swoj stan, bo jeszcze mnie zamknieta w jakims zakladzie ;)
Kurcze, mozliwe, ze hormony Ci zwariowaly - oby wyjasnilo sie wszystko. Ja wlasnie przez jeden glupi hormon tyle lat nie moglam zajsc w ciaze - w Polsce to troche szybciej chyba mozna "zalatwic, bo jak to powiedzial moj lekarz - u nas od razu podaje sie leki, tutaj szukaja przyczyny, czekaja, leki w ostatecznosci - rozsadne ale jak czlowiek chce juz to ciezko tak czekac.
Moze ten Twoj gin mial poprostu gorszy dzien..pech chcial, ze na Ciebie trafilo .
Pozdrawiam :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Witaj
Nie odzywam się, ponieważ nic u mnie się nie dzieje ciekawego . Dziś jest pierwszy dzień bez jakichkolwiek plamien. 16 dc. Bez sensu. Ostatnio wszystko mi się wali . Pracy natłok, mało czasu na cokolwiek ,jakaś rozkojarzona jestem. Nic mi się nie udaje . Ten rok zdecydowanie nie należy do mnie .

Ale mniejsza o mnie. Co u Ciebie am ? Twój mąż pewnie bardzo martwi się o Ciebie . Widzi jak bardzo przeżywasz śmierć Gabrysia. My kobiety od razu byśmy próbowały od początku , inaczej jest u mężczyzn.
Dopiero 4 miesiące minęło...na pewno uz niedługo się zmieni zdanie .

Pozdrawiam

--