Poronienie

Jak radzić sobie po śmierci dziecka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sandawilla

Sandawilla

Słońce aż mi głupio, że jęczę Ci tu z powodu braku okresu . A Ty przezywasz ponownie katusze:-( .

Masz do tego prawo. Przecież to takie jeszcze wszystko świeże. Niedawno pochowalas synka. Ale nikogo nie zawiodlas! !! To nie Twoja wina! !! Płacz. Pisz! Po to tu jestem aby Cię wysłuchać. Najtrudniejszy będzie dzień przewidywanego porodu .

Nie wiem jak mogłabym złagodzić Ci ból. Ale wierz mi ze bardzo bym chciała. Jedyne co mogę to Cię tu wspierać. Będą jeszcze nie raz takie dni jak teraz . Nie zawsze będzie lekko . Ale ja już trochę Cię poznałam i wiem ze po takich dniach przychodzi znów do Ciebie słoneczko. Jesteś dzielna! !! Ale serce na zawsze pozostanie z ta blizną :-( .
Nic innego nie możesz teraz zrobić jak pielęgnować te uczucie do Gabrysia w swoim sercu. On żyje w Tobie. Mów wszystkim ze miałaś pięknego synka, który był krótko tu na ziemi . Niech wszyscy wiedzą ze istnial i ze jesteś juz mama dwójki dzieci.
Jeszcze przyjdzie taki dzień kiedy Bóg Ci wynagrodzi te cale cierpienie .

Buziaki :-*

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
am35

am35

No to sie poplakalam. ..dziekuje - dajesz mi na prawde duze wsparcie, pomimo tego, ze sie nie znamy - bardzo pomaga mi fakt, ze jest gdzies tam czlowiek, ktory "wyslucha" i zrozumie .
Wiem, ze jeszcze wiele ciezkich chwil przede mna ale wiem tez, ze zycie to nie tylko cierpienie - sa w nim tez cudowne chwile.
Nie powinno byc Ci glupio - ja ciesze sie, ze nie tylko moge sie wygadac ale tez wysluchac - lubie byc potrzebna :)
Buziaczki :)

--

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

61811 am35 Kobieta, 36 lat, UK
Sandawilla

Sandawilla

Am35 jak się czujesz? Co u Ciebie .

Bo u mnie bez zmian . Nadal okresu brak a idzie już 42 dzien cyklu. Chyba jednak nie obejdzie się bez wizyty u lekarza . Myślę że chyba już czas.
Buziaki

--

am35

am35

Witaj. ..u mnie bez zmian, zal i zlosc przeplata sie ze spokojem i nadzieja na sloneczko ...
Niedawno szczerze porozmawialam z mezem i powiedzialam mu, ze mimo wszystko chce jeszcze raz sprobowac, chce dac synkowi ziemskie rodzenstwo...on potrzebuje czasu, musi sam stwierdzic, ze tez tego chce a nie zgodzic sie bo ja chce - wiec powiedzialam, ze rozumiem i poczekam. ..teraz i tak musze czekac na badania, chce sprawdzic czy jestem wystarczajaco zdrowa...

42dzien to chyba rzeczywiscie zbyt dlugo - lepiej idz do lekarza - albo cos przepisze albo stwierdzi, ze to normalne - ale lepiej uslyszec to z ust lekarza ;)
Buziaczki i slonecznego dnia zycze :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Trzymam kciuki aby Twoj mąż długo nie zwlekal z decyzją.
Zrobisz porządek z tarczycą i wtedy juz pewnie się zdecyduje i nawet się nie obejrzysz az dołączysz do naszego grona " ciąża po poronieniu " :-) .

A juz umówiłas się na biopsję?

--

am35

am35

Chcialabym zebys miala racje. . . to bardzo trudna decyzja ale tak naprawde nigdy nie bedzie wlasciwy moment, strach i obawy zawsze beda - dlatego ja uwazam, ze nie ma co za dlugo czekac - oby maz tez doszedl do tego wniosku
Tutaj to troche inaczej wyglada - po wizycie u lekarza musze czekac na list a pozniej zadzwonic i sie umowic - mam nadzieje, ze nie bede czekac zbyt dlugo ; )
A jak u Ciebie? @ przyszla czy idziesz do lekarza?

--

Sandawilla

Sandawilla

Witam :-) .

Trzymam kciuki aby mąż jak najszybciej podjął decyzję. Im dłużej suszarka zwlekal tym trudniej jest ja podjąć.
Tak jak mój mąż nigdy kiedy chciał 3 dziecka . Ja tak . Ale już przywyklam do tej jego decyzji . Aż nagle zmienił zdanie. Sam zaczął ten temat . No i oto jesteśmy w tym martwym punkcie . Trochę za późno się zdecydował. Bo nie wiadomo czy wogóle jeszcze się uda . A teraz on tego tak pragnie. No nic ...może tak miało być.

U mnie bez zmian. Lekarz dopiero na 10 maja . No cóż pozostało nadal czekać.

Jak samopoczucie? Buziaki

--

Sandawilla

Sandawilla

Matko jedyna jaka suszarka hi hi ;-). Mialo być ze będzie zwlekal :-)

--

am35

am35

Rozbawila mnie ta suszarka ;)
Ehhh ci mezowie - jakby nie mogli szybciej podejmowac decyzji ;)
Nie jest u Was za pozno, sama mowilas, ze nawet lekarz tak powiedzial - glowka do gory, bedzie dobrze i doczekacie sie kolejnego dzieciatka :)
Do 10 maja to sporo czasu - mysle, ze do tej pory @ sama przyjdzie i bedzie ok :)
A moje samopoczucie zmienne -jak w jakiejs chorobie psychicznej ;) teraz jest dobrze - kilka dni temu mielismy kryzys - obydwoje plakalismy jak dzieci, bol nie do zniesienia....wiem, ze to normalne i potrzeba czasu. ..najwazniejsze to wyplakac sie i podniesc po kryzysie, gdzies tam ciagle slonce swieci.
Buziaczki i poddawaj sie w staraniach - ja wiem, ze bedzie dobrze :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Będzie jeszcze takich chwil sporo . Najważniejsze, że jesteście razem i nie boicie się swoich uczuć. Chciałbym, aby rzeczywiście czas leczył rany , ale to nie możliwe po śmierci dziecka. Napewno z czasem będzie łatwiej z tym uczuciem żyć.

Jesteś niesamowita , że jeszcze masz ochotę i chęć pocieszać taka desperatkę jak ja ;-) . Dziękuję.

--