Poronienie

Jak radzić sobie po śmierci dziecka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sandawilla

Sandawilla

Witaj kochana .

Niestety test nie miał dla mnie litości. Jedna ciemna krecha.

Teraz mam nowe zmartwienie. Dlaczego nie ma jeszcze @ ? . Poczekam do piątku i chyba trzeba będzie umówić się do lekarza.

Czyli jeszcze organizm nie jest gotowy na następną ciążę .

Dziękuję za trzymanie kciuków. Odezwę się później. Buźka

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
am35

am35

Witaj - przykro mi, ze tym razem sie nie udalo. Wiem, ze chcialas juz teraz i rozumiem to, ale natura wie co robi - na pewno niebawem sie uda :)
A to ktory juz dzien bez @ ?
Twoje cialo pewnie musi wrocic do rownowagi, ale masz racje - jak za dlugo @ nie bedzie to idz do lekarza.
Buziaczki

--

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

61811 am35 Kobieta, 36 lat, UK
Sandawilla

Sandawilla

Wiem kochana, że wszystko ma swój czas i porę. Myślę że rzeczywiście mój organizm potrzebuje więcej czasu na regenerację.
A myślałam że będzie tak jak dawniej.
34 dzień. ..może jak 40 minie to dopiero umówić się do lekarza?

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji.
Dziękuję :-*

--

am35

am35

Tak wszystko ma swoj czas...a my czesto ten czas chcemy przeskoczyc ;)
Mysle, ze mozesz poczekac do 40 dnia - mi jeszcze tutaj jakies 7 tyg po porodzie, pozniej w Pl endokrynolog powiedziala, ze hormony musza sie uregulowac, cialo musi spowrotem wrocic do swojej "normalnej " pracy. Powiedziala, ze to nic groznego, ze @ przyszla po 37 dniach - z czasem wszystko wroci do normy, cykle moga byc jak dawniej, dluzsze albo krotsze - wszystko jest normalne :)
Staraj sie myslec pozytywne a wszystko bedzie dobrze :) :)

--

Sandawilla

Sandawilla

dziękuje za uspokojenie, nawet wyczytałam , że do 3-4 cyklów @ po poronieniu mogą być bardzo nieregularne. Ale już by się chciało aby przyszła @ aby znow można było sie starać...

Z tego co pamiętam dziś masz wizytę. Czekam na wieści.

--

am35

am35

Ciesze sie, ze moglam Cie chociaz troche uspokoic :)
Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, jak juz decyzja podjeta to chcialoby sie rezultatow - niebawem sie uda :)
Tak, bylam u lekarza - dostane skierowania na usg tarczycy (musza od poczatku sie tym zajac) , pozniej pewnie na biobsje, dzis pobrali mi krew - to narazie tyle, teraz musze czekac...
Lekarz nie mial w systemie zadnych informacji o moim porodzie, ani o tym co dzialo sie wczesniej, wszystko u niego zaczyna sie po narodzeniu Gabrysia - wiec musimy umowic sie na wizyte w szpitalu.
Powiedzial tez, ze mozliwe, ze nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie co bylo przyczyna, moze okazac sie, ze poprostu mielismy pecha...
Pierwsza ciaza byla bezproblemowa, wiec teraz nie robili specjalnych badan. ..ehhh trudno to wszystko ogarnac :(
Ja mimo wszystko chcialabym jeszcze raz sprobowac, ale boje sie troche, ze maz za bardzo bedzie sie bal. ..
Pozdrawiam serdecznie :)

--

Sandawilla

Sandawilla

A rozmawialas juz z mężem co na ten pomysł myśli? Strach zawsze będzie towarzyszyl. Boi się, pewnie też o Ciebie . Ale jeżeli jesteś gotowa to warto próbować. I warto pomalutku przygotowywać męża na ta wiadomość o staraniach.

Ja wiem co teraz czujesz. ...to samo co ja . Ogromne pragnienie zajścia jak najszybciej w ciążę. Bo zostalysmy teraz z ogromną pustką. Z dziurą w sercu. Która chcemy zapełnić.

Czas ...niestety go nie przeskoczymy .

--

am35

am35

Rozmawialam z nim jeszcze przed wyjazdem do Polski - powiedzial, ze potrzebuje czasu, musi poczuc , ze chce , nie chce podjac decyzji tylko ze wzgl na mnie - bo nie moze pogodzic sie z tym co sie stalo, boi sie powtorki i boi sie o mnie. Wiec nie naciskam ale wspominam, ze te moje badania sa ze wzgl na przyszla ciaze - chcemy dowiedziec sie jak najwiecej.
Tak jak mowisz, strach juz zawsze bedzie - tlumacze mezowi, ze to wcale nie musi sie powtorzyc, nikt w zadnej ciazy nie da 100% gwarancji, ze bedzie dobrze. Sama mam milion mysli i obaw ale moje serce podpowiada mi, ze warto sprobowac.
Gabrysia nie zastapi zadne dziecko - on jest naszym drugim synkiem i tak juz zostanie. Sama nie rozumiem tej potrzeby, bardzo chce, zeby Kubus nie byl sam. A jesli sie nie uda to chce, zeby wiedzial w przyszlosci, ze zrobilismy wszystko co bylo mozliwe aby dac mu rodzenstwo.
Teraz musze czekac na badania, wie maz ma troche czasu - a ja juz chcialabym wszystko wiedziec, juz bym chciala przynajmniej starac sie o dziecko...
To chyba zrozumie jedynie druga kobieta, zwlaszcza po podobnych przejsciach
Gdzies chyba zgubilam ostatnio moj optymizm- za duzo niewiadomych, ale pracuje nad tym :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Ja to wciąż probuję zająć się czymś innym . Ale wciąż o tym myślę. U mnie już 38 dzień bez @ . Czekam. Nawet na nic się nie zapowiada .

A co tam u Ciebie ? Pozdrawiam

--

am35

am35

Witaj, doskonale Cie rozumiem. ..chyba zadne zajecie nie odgoni mysli.
U mnie @ przyszla wlasciwie bez zapowiedzi- ale wiadomo, kazdy organizm jest inny. Jesli to Cie niepokoi to tak jak mowilas - poczekaj do 40 dnia i idz do lekarza - chyba sa jakies tabletki na wywolanie @. To wszystko jest normalne ale nie potrzebujesz dodatkowego zmartwienia.

A u mnie ostatnio niezbyt dobrze :(
To chyba przez zblizajacy sie termin porodu...wszystko wraca, caly bol, znowu nie moge spac w nocy, ciagle jestem zdenerwowana... ciagle mysle o tym, co sie stalo, czuje, ze wszystkich zawiodlam - teraz powinnam meczyc sie z wielkim brzuchem i czekac na narodziny Synka - a Jego juz dawno nie ma w moim brzuchu, nie ma Go w moich ramionach, ta pustka nie daje mi spokoju...
moj mozg niby wszystko rozumie - czasu nie cofne, wiem, ze nie moge sie poddac bo mimo wszystko mam dla kogo zyc...a jednak nie mam ostatnio sil :(
Przepraszam, musialam to z siebie wyrzucic. ..
gdzies tam w srodku ciagle wierze, ze jeszcze bedzie dobrze, ze z cieplem w sercu bede wspominala ten dar, ktorym jest moj maly Aniolek . Dzis tesknota i zal wygraly :(
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze , zeby chwile zwatpienia omijaly Cie szerokim lukiem

--