Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie po śmierci dziecka?


dysiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj - ale juz duuze malenstwo ❤ czym tak zmartwil Cie lekarz? Nie przejmuj sie - wszystko bedzie dobrze :)
Ja czuje sie dobrze, jutro ide badac krew ;)
Martwie sie o Kubusia bo dlugo ma kaszel - lekarz stwierdzil, ze prawdopodobnie jest alergikiem i zlecil tez badanie krwi bo jest bladziutki - nie wiem jak ja to przezyje, serce mi peka na sama mysl, ze ktos zada mu bol :(
Buziaczki i pemietaj, ze czekam na wiesci :)

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że tak długo się nie odzywalam . Ale nie chcialam obciążać cie moimi problemami. Trzy tygodnie żylam w stresie i przygotowalam się na najgorsze .

Ale jestem juz po prenatalnych i okazało się ze sprawy nie mają się tak źle jak sugerowali wcześniejsi lekarze . Doktor powiedziała ze na dzień dzisiejszy nie widzi nic niepokojącego. Czekam na wyniki testu pappa. Na samą myśl ponownie mam dreszcze.
Okazało się ze podobno noszę w sobie dziewczynkę. Doktor powiedziała to bez zajaknięcia. ..no ale zawsze jest te parę procent ze coś jeszcxe wyrośnie między nóżkami hi hi ;-)

Jak się cxuje Kubuś? Byliście juz na testach ? Coś wyszło? Wiadomo na co jest uczulony . Moj starszy na roztocze i na trawę. Jesteśmy już drugi rok na lekach które pomogły mu wrócić do normalnego życia.

Buziaki. Odezwij się

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Witaj, po to tu jestem zeby tez
" sluchac" ❤
Kurcze, wspolczuje stresow :(
Malenstwo bedzie przebojowe ;) teraz juz wszystko bedzie dobrze- jesli dzieciatku nic nie wyrosnie miedzy nogami to bedzie prawdziwa ksiezniczka :)
A ja niedawno wrocilam z Pl- maz tak steskniony, ze zupelnie zapomina o zabezpieczeniu ;)

Kubusia wyniki ok, lekarz tylko przypuszczal, ze kaszel moze byc uczuleniowy- maly nie ma jeszcze 3lat wiec nie meczylam go testami.

Ja tez juz calkiem zglupialam,
zrobilam badania- przeciwcial przeciw tarczycy o wiele wiecej niz ostatnio,zanim poszlam do lekarza naczytalam sie cudow ;)
Ale endokrynolog wyjasnila mi wszystko- z tego juz sie nie wylecze ale nie przeszkadza to w ciazy i nie grozi dziecku,wg niej mam teraz idealne wyniki na ciaze ;)
Zostaje mi tylko juz czekac i liczyc na cud ;)
Powoli tez musze planowac powrot do pracy...juz sie tym stresuje.
Pozdrawiam i pisz mi co u Ciebie- bardzo Wam kibicuje i wierze, ze bedzie dobrze :)

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ucieszyla Twoja wiadomość:D o tym ze mąż juz troszkę wyluzowal i ze daje się ponieść chwili . Życzę Wam oczywiście owocnego przytulania się. Dobrze ze lekarz Cię uspokoił i spokojnie można się starać.

A kiedy już wracasz do pracy ? Chęci są czy nie koniecznie?

U nas narazie w porządku. W poniedziałek mam spotkanie z genetykiem w związku z testem pappa, którego wyniki jeszcxe nie znam. Oczywiście po tych przebojach mam dużego stresa .
Mam tylko nadzieje ze wszystko jest ok.
Pozdrawiam

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki- na pewno bedzie wszystko dobrze :)
Napisz koniecznie jak po wizycie.
A moje checi do pracy sa rozne- jednego dnia chce wrocic a za chwile panicznie sie boje :(
Ale nie ominie mnie to i juz chcialabym miec te pierwsze dni za soba.
Musimy zoraganiowac opieke dla Kuby, maz czeka na decyzje w sprawie zniany godzin- pewnie jeszcze ok mies posiedze w domu.

A jak sie czujesz? Masz jakies dolegliwosci czy dzieciatko laskawe?
Pozdrawiam :)

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...