Skocz do zawartości
Forum

Poronienie po łyżeczkowaniu


Gość asia_po_poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asia_po_poronieniu

Witam
Jestem po łyżeczkowaniu 12.07. Poronienie w 7-8 tyg, stało się to około 23-30 czerwca. Nie miałam żadnych objawów, dopiero 7 lipca zauważyłam beżowe plamienie. Lekarz zbadał mnie w środę i kazał w poniedziałek zgłosić się po skierowanie do szpitala. Do szpitala trafiłam wcześniej z mocnym krwawieniem już w niedzielę, tam od razu dostałam kroplówkę na sen i zostałam oczyszczona. W domu byłam już następnego dnia. Dostałam antybiotyk Unidox, który wzięłam zaledwie 3 razy (1 raz po powrocie ze szpitala na noc i we wtorek 2 tabl.) w nocy miałam bardzo silne skurcze macicy, połączone z bólem jelit, 3 razy byłam w toalecie z tych skurczy wypróżniłam się i ulżyło, po 2 h usnęłam. W środę lekarz zrobił USG i stwierdził, że jest wszystko dobrze. Tego dnia wieczorem przed snem wypłynęło ze mnie coś w postaci nabłonków/błon z krwią oraz skrzepy. Później było dobrze, kolejne dwa dni nic nie bolało, oszczędzałam żołądek i jelita bo lekarz kazał odstawić antybiotyk, który prawdopodobnie spowodował bóle jelit. W sobotę 18 lipca, zaczęłam znowu mieć skurcze macicy, takie jak na okres, tyle że mocniejsze, zaczęła lecieć w niewielkich ilościach świeża krew, znów opróżniłam się 3 razy przez te skurcze. Trwały te bóle około 7h, bałam się brać leki przeciwbólowe żeby znów nie naruszyć żołądka. Bóle ustawały i znów zauważyłam na papierze takie same upławy nabłonki i krew wielkości tak jak poprzednio (2x5złotówki). Za jakieś pół godziny już po bólach ponownie poczułam że coś wypływa, było to samo co poprzednio wraz ze skrzepem przyschniętym z zewnątrz, a w środku z nabłonkami. Opisałam Państwu bardzo rzeczowo, ponieważ chcę jak najlepiej zobrazować moje objawy bo bardzo mnie to niepokoi. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to normalne, że wychodzą przy tak silnych bólach ze mnie jeszcze resztki? czy to możliwe, że lekarz nie zauważył, że coś tam jeszcze jest? Boję się i pragnę tylko tego, żeby chociaż móc jeszcze mieć dzieci, żeby macica była dobrze oczyszczona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...