Skocz do zawartości
Forum

HYALOBARRIER GEL - na zrosty, opinie?


kajka84

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoszę wątek, może tutaj któraś z was mi pomoże.

Ponieważ jest tu nas dużo na forum, każda z nas swoje przeszła chciałam się zapytać czy któraś z Was może wyrazić opinie na temat żelu na zrosty HYALOBARRIER Gel.

Jestem po 4 operacjach na jamie brzusznej, jedna cc, druga cp, potem uwolnienie zrostów i komplikacje- niedrożność jelit. Obecnie jestem na końcówce ciąży, lekarz bardzo zastanawia się jak rozwiązać ciąże. Z jednej strony lepiej sn- ale wówczas istnieje ryzyko krwotoku wewnętrznego (czego bardzo się boję) i w konsekwencji również cc na szybko, lub właśnie planowane na spokojnie cc- a tu ryzyko kolejnych zrostów. A że ja "zrostowa" jestem to pewnie i tak będzie.
Lekarz zaproponował mi zastosowanie w/w żelu. Czy któraś z Was miała go aplikowane? A może jakiś inny preparat antyzrostowy?
Jeśli ktoś może się wypowiedzieć na ten temat bardzo proszę o opinie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf6yr4el5k7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6yhdp217r.png

Odnośnik do komentarza
Gość pacjentka888

hej ;)

już kiedyś pisałam na jakimś forum, że stosowałam ten preparat w 1 ciąży i w sumie było ok, aczkolwiek cena pozostawia wiele do życzenia, sam koszt produktu to coś około 700zł ale dużo doliczają do wysyłki bo musi być transportowany w lodówce, za drugim razem lekarz polecił mi hyacorp, który jak stwierdził po wielu zabiegach - ma lepszą przylepność, a do tego nie płaciłam nic za wysyłkę (za żel płaciłam ok. 650zł).

nie wystąpiły u mnie po tym zabiegu żadne skutki uboczne, na Twoim miejscu zdecydowałabym się na zakup preparatu przeciw zrostowego, ale wybrałabym hyacorp endogel.

Mam nadzieję, że pomogłam ;) !

Odnośnik do komentarza
Gość Gość 26.03.2018

Witam
Mam do odsprzedania 1 szt takiego żelu Hyalobarrier Gel Endo z długą kaniulą. Żel przechowywany w lodówce. Ma bardzo dobre działanie, stosowałam go 2 razy niestety za 3 mi się nie przydał, a szkoda. Sprzedam go taniej niż kupiłam. Zapłaciłam za niego 515 zł ( mam paragon z marca 2018 roku) a sprzedam go za 400 zł z przesyłką kurierską po mojej stronie. W razie pytań proszę pisać amakowska222@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata Z.

Ja nie polecam bo miałam zrosty po tym preparacie. Musiałam przez to być ponownie operowana więc nieprzyjemnie przeżycie. Za drugim razem lekarz mi zastosował inny preparat - Dry 4 Field czy coś o podobnej nazwie. Zrostów nie mam i żadnych komplikacji a przy okazji był sporo tańszy. Zapłaciłam 400 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...