Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika1

mika1

Ja mam nadzieje ze to tylko właśnie jakies czyszczenie i nie będzie jakiś problemów typu mięśniaki czy torbiele :(
Nawet po zabiegu takie gluty ze mnie nie leciały jak teraz :((

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
~Aga 88

~Aga 88

Ja torbiel miałam 3 razy. Raz wielkości jajnika kurzego. Za każdym razem sama sie wchlonela. Wtedy tak samo.

Sara2211

Sara2211

~Aga 88
Sara jesteś pewna?
U mnie ten lekarz na abonament widzi wszystkie moje zwolnienia nawet te sprzed ciąży więc raczej tak. Teraz jest ten system zwolnień elektronicznych i wszystko jest w jednym miejscu. Ja też się logowałam do tego jako pacjent i jest to w jednej tabelce.

--

2010 córcia
28.12.2018 Aniołekhttp://fajnamama.pl/suwaczki/nu7gsj0.png

61637 sara2211 Kobieta, 33 lata, Szczecin
Samaniewiem

Samaniewiem

Hej dziewczyny, jak dlugo zbieralyscie sie po poronieniu? Czy caly czas wiedzialyscie, za nadal pragniecie dziecka? Ja poronilam 3tyg temu w 6tyg. Bardzo to przeżyłam. Kazdy mnie pociesza, ze bede miala jeszcze zdrowe dzieci, ale ja juz chyba nie chce... wiem, ze maz tego pragnie chociaż nie naciska na mnie, czuje presje rodziny, ze on ma juz 37lat a ja dopiero 26 i powinnismy starac sie jak najszybciej. Chyba sie zablokowalam i ciaza kojarzy mi sie tylko z bólem.

66940 samaniewiem Kobieta, 26 lat, Morąg
aga398

aga398

Mika wspolczuje, ciekawe co to jest. O ktorej masz wizyte??

Samaniewiem ja od razu jeszcze nie bedac po poronieniu a juz wiedzac ze nic z tego to wiedzialam ze chce natychmiast drugie dziecko. Wtedy dla mnie najwiekszym problemem bylo to ze jak bedzie zabieg to bede musiala czekac 3 mies i ten zabueg byl co mnie dobilo. Ale lekarz dal na szczescie wczesniej zielone swiatlo. Ja nie czulam sie gotowa na czekanie na ciaze ja wiedzialam ze chce zaczac starac sie od razu. Ale jesli Ty nie czujesz sie jeszcze gotowa to nie rob nic na sile. Poczekaj bo u mnie do 1 okresu minelo 7 tygodni i wierz mi ze calkiem inaczej czulam sie po 3 tyg a calkiem inaczej po 7 tygodniach. Nie sluchaj innych. U mnie za to jak powiedzialam ze w badaniach wyszly mi takie rzeczy ze lekarz powiedzial ze bez ibstawy lekow nie donosze ciazy to nikt sie nie przejal i slyszalam no co wiadomo kazdy chce zeby bylo dobrze, moze kiedys bedzie. Nikt nawet nie chcial nic wiedziec dokladniej w mojej sprawie.
Zrob sobie podstawowe badania typu tarczyca zeby sprawdzic czy wszystko ok a mysle ze decyzja o kolejnym dziecku przyjdzie sama z czasem.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
Fiolka87

Fiolka87

Samaniewiem witaj w naszym kręgu. U mnie wręcz parcie na ciąże było od razu. Chciałam już teraz natychmiast. I tak jest cały czas dlatego boli mnie fakt, że muszę się wstrzymać i bardziej przygotować do kolejnej ciąży. Jeżeli na razie nie czujesz się na siłach na to to tego nie rób. Wstrzymaj się, może porób badania. Udzielaj się tu na forum. Dziewczyny są wspaniałe i nikt mi nie pomógł w pozbieraniu się do kupy tak jak one, naprawdę. Nie jest fantastycznie, ale myślę że dzięki temu nie popadłam w jakąś depresję bo swoje przeszłam :-/ być może pogadanie z osobami, które też to przeszły Ci pomoże. Nie poddawaj się presji ze strony rodziny i męża bo to może mieć następstwa w postaci jakiegoś zamknięcia czy problemów natury psychicznej. Po co masz biegać do psychiatry czy psychologa po pomoc. Jak będziesz czuła się gotowa to wtedy dopiero zacznij działać. Ginekolodzy zalecają się wstrzymać z kolejnymi staraniami najczęściej właśnie z tego powodu, żebyś się podniosła po tym co Cię spotkało bo to nie jest NIC TAKIEGO tak jak to niektórzy z zewnątrz mówią :-(

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Fiolka87

Fiolka87

Mika1 ja w sumie miałam takie skrzepy przy pierwszej i drugiej @ po poronieniu. Tyle, że teraz tak myślę bo okazało się że miałam torbiel. Myślałam że to było jeszcze doczyszczanie po zabiegu ale teraz na 100 % tego nie wiem.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Ewelina26

Ewelina26

Mika
Dziwna sprawa u Ciebie kochana :/ dobrze że idziesz do lekarza obyś wróciła już spokojna .

Samaniewiem
Witaj .Ja też chciałam zajść w ciążę jak najszybciej po poronieniu ,co prawda aż tak szybko jak planowałam to się nie udało bo dopiero po 9 miesiącach i przy okazji po zrobieniu kupy badan i suplementacji mnie i M lekami i zahaczeniu o klinike nieplodnosci . Przez pierwszy 2 tygdnie od usłyszenia wiadomości o zatrzymaniu rozwoju ciąży byłam zła na cały świat i wtedy faktycznie miałam już dość tych przeżyć i zjazdów emocjonalnych i myślałam że nie będę chciała tak od razu się starać a jednak zaczęliśmy starania po 1 okresie.Potem znowu miałam kryzys jakoś po 4 miesiącach nieudanych starań. A teraz jak się udało to ciągle towarzyszy mi lek i strach o to czy tym razem scenariusz się nie powtórzy:/ .W poniedzialek wizyta a ja chyba oszaleje do tego czasu.

--

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018

13.11.2019[*]mutacja MTHFR heterozygota,dodatnie ANA1 1:80,teratozoospermia3%,DFI20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
mika1

mika1

Ewelina Fiolka Aga

Dzisiaj mam wizytę na 18 ale pewnie wejdę do niej koło 20 tam są takie kolejki ze brak slow...
dzisiaj już trochę lepiej, już mniej leci ale skrzepy nadal.

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
Pikey

Pikey

Samaniewiem - przykre ze do nas dolaczasz, ale witaj w naszym gronie.
Jak dziewczyny pisza, poczekaj, odetchnij, ze maz ma 37lat, to kilka miesiecy nie robi roznicy, a Ty wydobrzejesz i zobaczysz czego chcesz.

Dziewczyny roznie reaguja, jedne chca od razu, natychmiast, a najlepiej wczoraj, a inne musza sie pozbierac. Mojej kolezance zajelo prawie 2 lata, maz tez starszy od niej, ale teraz widzi, ze poczekanie i bycie samej w gotowosci sie oplacilo, bo ciaza zdrowa.

Jak tu ktoras napisala: inne ma sie odczucia po 3 tygodniach, a inne po 7, czy 3 miesiacach.

A z nami bedzie Ci razniej.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK