Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jajaja

jajaja

Aga super wiesci :) pieknie
no-spy sie nie boj , w kazdej ciazy duzo bralam ale najwiecej w pierwszej gdzie mialam krwiaka i ciagle skurcze macicy od konca 1 strymestru wiec bralam jej na potege a dzieciaczki mam zdrowe :) lepiej brac i nie dopuscic do czegos zlego ;)

66719 jajaja Kobieta, 41 lat, trojmiasto
Ewelina26

Ewelina26

Aga88
No nareszcie ;) bardzo się cieszę, super nowiny :D

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
aga398

aga398

Aga wiesz ze to bardzo dobrze jak ciaza starsza z usg! Nie wiem moze nie ma reguly ale pamietam moja szczesliwa ciaza byla zawsze starsza o kilka dni;) no-spy sie nie boj ja wtedy bralam nospe i magnez prawie cala ciaze i wszystko okej.

--

28.08.2012r. Córeczka❤

19.07.2019r. Aniołek❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
Sandawilla

Sandawilla

Aga88 bardzo się cieszę i gratuluję. Wiesz moje dwie ciąże z chłopcami zawsze miałam tydzień starsze...W tej straconej o 10 dni młodsza.
Teraz aktualnie jest idealnie jak z om.

Będzie dobrze, zobaczysz ...serce bije jak dzwon !

--

https://lbdf.lilypie.com/v2VEp2.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Ewelina26

Ewelina26

Dziewczyny dziś prawie wcale nie bolą mnie piersi:/ ja chyba zwariuje do tego 28.10 .Moim jedynym zajęciem jest macanie się po cyckach przez cały dzień .

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Fiolka87

Fiolka87

Ewelina26 też gniotłam żeby wyczuć, czy choć trochę bolą. Fiksujemy starając się i czekając na kreski, później fiksujemy od wizyty do wizyty. Tak chyba już to wygląda. Pewnie u każdej po stracie.
MamaJulianka czy w Trzebnicy dostajesz paragon za wizytę? W sensie, czy jest możliwość wzięcia faktury za wizytę? Mój ubezpieczyciel zwraca mi wtedy cześć kosztów. We Wrocku był paragon, więc rachunek imienny pewnie też by dali.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
aga398

aga398

Ewelina mam to samo:D macam cycki (sutki bo nic wiecej nie boli) i z rana bola jak diabli jak lekko dotkne a w ciagu dnia duzo mniej albo wcale. Czasem wieczorem tez mocniej czasem nie. Ale tylko jak dotkne bo samo z siebie to nie.
Kochana oszalec idzie ja tez swiruje a to zaparcia sie zmniejszyly to juz mysle ze cos nie tak;)

Mnie dzisiaj okropnie glowa boli, obudzilam sie po 5 i juz cmilo mnie i od rana boli;(
Bylam u endo tak jak kazala mowilam ze pilne ze tsh skoczylo zeby przyjeli nagle. Zostalam opieprzona z gory na dol przez rejestratorke ze to drugi raz nie przejdzie (2 tyg temu tak samo mowilam) i ze rozwalamy im grafik. Co sie okazalo byla przede mna dziewczyna tez ze skokiem tsh i tez w 6 tyg;) tsh i ft4 mam super;) mam brac 6 dni 50 a jeden dzien 75. Ona bedzie dopiero za miesiac i sie boi tak dlugo mnie zostawic bez opieki, wiec 1 listopada:D mam z nia konsultacje przez messenger i mam miec swieze wyniki. Mowi ze d dimery super ale skoro biore neoparin to musialy byc gorsze i pewnie mam faktycznie problem z krzepliwoscia. Dzisiaj powinien byc wynik anty xa, ciagle patrze w diagnostyce ale na razie nie ma. I pozniej za kolejne 2 tyg konsultacja w ibternecie bo bedzie w Dubaju a juz pozniej mam sie umowic na grudzien normalnie w rejestracji. Zeby nie denerwowac sie tym ze mnie wcisnac nie chca. Ale powiedziala ze ze strony tarczycy jestem super zabezpieczona.

Kurcze jeszcze 5 dni do wizyty. Niech weekend szybko mija;) czyli teraz ja mam pierwsza wizyte czy ma ktos przed 23 jeszcze??

--

28.08.2012r. Córeczka❤

19.07.2019r. Aniołek❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
~Aga 88

~Aga 88

Ewelina mnie piersi tez w ogole nie bola chyba że je porządnie przycisnę. W ogole sie nie powiększyły. Ale ja jestem raczej deska.

Pikey

Pikey

Aga88 - super, cudne wiesci! i teraz powoli do przodu :-)

Dorota19 - tez mysle, zebys sie nie ulatniala, bo chociaz troche musisz poczekac, to razem razniej, Fiolka tez czeka, a dobre wiesci od innych daja duzo nadziei. Fajnie ze lekarz do grzalki porownal, bo juz kiedys pisalam, ze chocby o pol stopnia podwyzszona temperatura, a plemniki prawie nie maja szas byc zdrowe. Albo zylaki, albo laptopy, albo goraze kapiele, albo obcisle majtosy etc etc. Wiec dobrze ze lakarz wylapal.

A z nami Ci 6 miesiecy szybko minie (albo przynajmniej troche szybciej)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
Fiolka87

Fiolka87

Dziewczyny, kiedy robi się badanie D dimery? Bo nie raz obiło mi się o uszy a nigdy nie robiłam.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno