Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Gabi123

~Gabi123

Dziewczyny już mi się tu podoba bo widzę że nie ma tu złośliwości i krytyki :*
Dwóch lekarzy powiedziało żeby się wstrzymać 3 cykle ale nam szkoda czasu bo zegar tyka, za chwilę 36 na karku i dziecka nie ma a bardzo byśmy chcieli. To była pierwsza ciąża i pierwsze poronienie. Psychicznie czuje się ok, nie wiem tylko czy fizycznie organizm jest już gotowy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie, przyszłe mamusie i te, które są już w upragnionej ciąży, trzymam kciuki :*

Patunia87

Patunia87

Dolores, Gabi witam. Bardzo mi przykro że też przez to wszystko przechodzicie.
Gabi u mnie też było poronienie zatrzymane. Starałam się od razu jak tylko mogłam po zabiegu. Dopiero teraz się udało. Ja poszłam za ciosem, bez większych badań, ale wiem że dziewczyny polecają porobić badania i mieć jasną sytuację.
Aga 389 ładne masz te wyniki.
Ewelina też wariuje, też mam wizytę 28.10 mogli by mnie uśpić i obudzić 28 rano :D

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
~Aga 88

~Aga 88

Dziewczyny czy podczas usg wczesnej ciąży towarzyszy Wam mąż? Ja na razie cały czas chodziłam sama. Mąż czekał ewentualnie na poczekalni. Chciałabym go bardziej zaangażować w te ciąże, i chce zeby byl ze mna jutro podczas wizyty i usg. Jak to u Was wyglada?

Pikey

Pikey

Aga88 - moj ze mna chodzi na USG, a sama chodze na pobrania i na wizyty u poloznej. Jakos mi razniej na USG z nim...

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
Patunia87

Patunia87

Aga88 we wcześniejszych ciążach mąż chodził tylko na usg prenatalne, połówkowe i to końcowe. Tak to jeżdżę sama.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
~Tojaka1

~Tojaka1

Dziewczyny, Tsh 0,770 przy normie 0,55-4,78 jest dobre do starań czy takie nie za bardzo. Niby w normie ale tak na granicy trochę.

Mario 1

Mario 1

Aga88,mój był pierwszy raz ze mną na prenatalnych,teraz też będzie na połówkowych.W tamtych ciążach nie był nigdy ze mną i chociaż teraz się załapał ,widziałam jak się wzruszył i cieszył .Ja polecam,widziałam że był szczęśliwy że byliśmy tam razem.Gabi,ja też miałam zatrzymane i staraliśmy się zaraz po pierwszej @.Choć trochę czasu nam to zajęło .

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
jajaja

jajaja

Tojaka :) dobre dobre :) o ile dobrze sie czujesz :)
ma oscylowac kolo 1 :) a to blisko

ja mam 1,05 :)

66719 jajaja Kobieta, 41 lat, trojmiasto
Ewelina26

Ewelina26

Sandawilla
Mika przykro mi ...:-*

Ewelina beta rośnie więc bądź dobrej myśli...wiem że trudno ...będziesz jeszcze sprawdzać przyrost ?

Witam nowa dziewczyny...tutaj znajdziecie ukojenie ,dobre słowo i zacięte kibicowanie w dalszej walce

Właśnie się zastanawiam czy robić, sama nie wiem i tak dostaje zastrzyk na podbicia bety a poza tym czekanie na wynik strasznie mnie stresuje :/

--

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018

13.11.2019[*]mutacja MTHFR heterozygota,dodatnie ANA1 1:80,teratozoospermia3%,DFI20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Fiolka87

Fiolka87

Aga88 w pierwszej ciąży mój nie chciał iść na USG, chciał przyjść dopiero jak badanie będzie przez brzuch. No i nie zdążył zobaczyć naszego malucha jak się ruszał, machał rączkami. Stwierdził, że może i dobrze, że tego nie widział bo przez to bardziej by to przeżył. Teraz już chodzi razem ze mną mimo że nie jestem w ciąży. Po prostu chodzi ze mną żeby mnie wspierać i dopytywać lekarza. Ja też się bezpieczniej czuję dzięki temu i cieszę się, że włączył się dzięki temu do starań.
Gabi mi w maju stukną 33 lata. Też nie mam jeszcze dziecka. Przez to, że się nie zdiagnozowałam do końca i nie miałam konkretnego gina straciłam drugą ciążę i przez to przeciąga się to w czasie jeszcze bardziej. Wyniki mam nieciekawe (nie spodziewałam się takich) i muszę je najpierw naprawić żeby nie stracić kolejnej. Jak to mówi mój gin - co nagle to po diable :-) my możemy Ci tu doradzić, ale decyzję musisz podjąć sama. Ostatnie poronienie 24.07 i teraz mam poczekać do wiosny żeby się dobrze przygotować.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno