Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika1

mika1

Sandawilla
Ewelina ja cały czas wierzę w twoją ciążę!!! Nie może być źle!

Mika oj...to niemożliwe...czekam dalej...może jutro już byłby cień cienia

Nie wiem sama co myślec, ale skoro teb super czuły pink od 10 pokazał brak ciąży to chyba bez sensu się łudzić

--

Aniołek 27.11.2018

61155 mika1 Kobieta, 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
Ewelina26

Ewelina26

Jutro będzie 40dc a z kalendarza wychodzi 5t3d chyba że liczyć od dnia owu (18dc) to by był 5t1d .Jutro jeszcze zrobię bete ale już w klinice .Wydaje mi się że objawy też już mi przechodzą mniej wiecej od piatku .Piersi jeszcze czasem czuje ale raczej delikatnie , kłucie w brzuchu też ale i od czasu do czasu lekkie skurcze , mam też taki dosyć rzadki białawy śluz .

Mario
Beta słabo przyrasta w środę było 369 a w piątek tylko 514 to chyba przyrost 46% a powinno być ok 66% .

Na razie psychicznie dobrze się czuje ,chyba że to cisza przed burzą. Dużo pomogła mi rozmowa z mężem a raczej jego monolog do mnie bo ja tylko płakałam i słuchałam;) .

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Ewelina26

Ewelina26

Mika
Trzymam kciuki :*ale widzisz to że test wyjdzie pozytywny to dopiero początek walki dla nas.Mam nadzieję że uda Ci się jak najszybciej ale dopiero wtedy gdy już na 100% uda Ci się donosic ciążę i szczesliwie urodzic .

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Mario 1

Mario 1

Ewelina,myślałam że coś się stało ,o becie to czytałam .Kochana,czytałam tak jak dziewczyny piszą że nieraz beta mało przyrasta a z ciążą Ok wszystko .Nie martw się tak bo to dzidzi szkodzi .Postaraj się myśleć pozytywnie .Bedzie dobrze,głowa do góry wszystkie tu trzymamy bardzo kciuki .Mika,za ciebie i resztę też.Milej niedzieli kochane .Ja juz odliczam dni bo za tydzień wraca mój męzulek na tydzień :)).

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
Mazurkowa23

Mazurkowa23

mika1
Sandawilla

Nie wiem sama co myślec, ale skoro teb super czuły pink od 10 pokazał brak ciąży to chyba bez sensu się łudzić

U mnie w 30dc nie bylo tez nic widac, a w 33dc juz byla gruba krecha a teraz wlasnie za 4 dni konczy 9 miesiecy!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1sa7mrwbl.png

57940 mazurkowa23 Kobieta, 25 lat, Villeneuve sur lot
mika1

mika1

Mazurkowa23
mika1
Sandawilla

U mnie w 30dc nie bylo tez nic widac, a w 33dc juz byla gruba krecha a teraz wlasnie za 4 dni konczy 9 miesiecy!

W takim razie jeszcze promyczek nadziei jest. Zatestuje za tydzień jak @ nie przyjdzie :) wtedy już będzie wszystko jasne

--

Aniołek 27.11.2018

mika1

mika1

Mario 1
Ewelina,myślałam że coś się stało ,o becie to czytałam .Kochana,czytałam tak jak dziewczyny piszą że nieraz beta mało przyrasta a z ciążą Ok wszystko .Nie martw się tak bo to dzidzi szkodzi .Postaraj się myśleć pozytywnie .Bedzie dobrze,głowa do góry wszystkie tu trzymamy bardzo kciuki .Mika,za ciebie i resztę też.Milej niedzieli kochane .Ja juz odliczam dni bo za tydzień wraca mój męzulek na tydzień :)).

Dzięki kochana :) trzymaj trzymaj ! Póki @ nie ma jest jakaś nadzieja.
To teraz tylko kilka dni i będzie mezus na tydzień to chociaż trochę się nim nacieszysz:)

--

Aniołek 27.11.2018

HasiaA

HasiaA

MamaJulianka bardzo się cieszę z dobrych wieści. Trzymam kciuki, by zmiana dawkowania wpłynęła na jeszcze lepsze wyniki. Niech maluszek rośnie i zdrowo się rozwija.
Ewelina26 to nie jest taki zły przyrost. Poza tym jest też szansa, że jeden z dwóch zarodków przestał się rozwijać. Wtedy zawsze jest takie spowolnienie przyrostu. Ja ciąże z drugim synkiem też już przepłakałam i pogodziłam się z kolejną stratą. Bo objawów nie miałam żadnych i do tego sporo krwawiłam pomimo luteiny. A zarodek był, serduszko biło mocno i młody właśnie skończy 30 miesięcy w tym tygodniu! I chodzi po świecie opowiadając wszystkim, że "Staś nie dzidzia. Mama tu dzidza!" Trzymam kciuki za Twoje maleństwo!

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
MamaJulinka

MamaJulinka

Hasia dziękuję. A jak u Ciebie?Jak się czujesz i masz jeszcze jakieś plamienia czy wszytsko ok?

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/emu00ck.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

66331 mamajulinka Kobieta, 107 lat, x
HasiaA

HasiaA

Wszystko jest w porządku na ten moment. Jedynym problemem jest łożysko dość nisko z przodu. Co prawda tym razem ominie mnie łożysko przodujące, ale jest na tyle nisko, że znajduje się w miejscu, w którym powinno być wykonane CC. No ale to jeszcze 20 tygodni, więc liczę, że się do tego czasu podniesie wystarczająco wysoko i staram się o tym myśleć jak najmniej. W tym tygodniu wracam do pracy, więc znów czas zacznie mi gnać do przodu. Co mnie bardzo cieszy, bo nie będę myśleć i się martwić. :-)

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk