Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jajaja

jajaja

MamaJulinka pieknie cudowne wiesci
po pierwszych twoich zdaniach od razu sobie pomyslalam ze trzeba heparyne i acard zwiekszyc i jak doczytalam ze masz takie zalecenia to od razu ulga :) MUSI BYC DOBRZE !!!
dajesz taaaaka mi nadzieje ze szok

66719 jajaja Kobieta, 41 lat, trojmiasto
Fiolka87

Fiolka87

MamaJulianka super fotka. Dobrze, ze doktor tak chucha i ducha - będziesz spokojniejsza :-) fajnie, że już Cię wpisał na NFZ bo to zawsze jakieś odciążenie finansowe. Tym bardziej, że badania drogie i na suple też sporo wydasz. A ile wizyt masz u niego za sobą? Jak się umawiasz to na który numer dzwonisz (do Trzebnicy)? Będę musiała tam swoją dokumentację przenieść. Tam są tylko ranne wizyty?

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~Aga 88

~Aga 88

MamaJulianka tak sie zastanawiam czemu mi nie mierzyl uderzen serca dziecka...Jak to sie robi? Puszczal Ci serce i liczyl. Mi powiedzial ze za wczesnie na puszczanie serca i dopler wiec tylko widzialam ze bije ale nie mam pomiaru. Druga rzecz to pecherzyk. Ja mam wrazenie na usg ze moj tez jest sflaczaly ... ale on nic nie mowil. Nie jest okragly tylko bardziej polksiedzyc. Przez ten sflaczaly pecherzyk masz podniesione dawki lekow? Ile Twoj mały mierzy? Gdzie chodzisz do lekarza? Jakie miasto?

Mario 1

Mario 1

MamoJulianka,cudowne wieści ❤️czułam że będzie dobrze.Cobra,jaki śliczny maluszek i jak już urósł ;).

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

59951 mario-1 Kobieta, 41 lat, Rawicz
aga398

aga398

Aga88 Ty juz mialas wizyte z bijacym serduszkiem?? Nie trzeba slyszec serca wystarczy jak lekarz widzi to jakos to sie oblicza, tylko chyba komputerowo. Kiedy teraz masz wizyte??

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
~Aga 88

~Aga 88

Kurcze to mi nie obliczył :/ Mam tylko FHR +.... Kolejna wizyta za tydzien. Martwi mnie to klucie w brzuchu.

MamaJulinka

MamaJulinka

Jaja właśnie dlatego to wszytsko piszę bo to bardzo ważne wiadomości dla Ciebie, Fiołki, nurkowanie i tych dziewczyn co tak jak my straciły dwie i więcej ciąż, właśnie dziś chcę wam dać jak najwięcej tej nadziei.

Fiołka dziś była moja 4 wizyta u niego. Przychodnia Trzebnica Zdrój 713120510, trzeba wybrać Poradnia "K". Ale ta poradnia K nie we wszytskie dni jest czynna i nieraz nie idzie się dodzwonić, ale trzeba probowac, bardzo fajna tam położna pracuje ;) Tak chyba tylko do południa przyjmuje lekarz ale pewna nie jestem. We wt i piątki.

Aga88 nie, nie puszczał serca, ja widziałam jak bije a on liczył glośno, aż mi się płakać chciało ;) Źle chyba napisałam mój pęcherzyk nie jest zapadnięty (jeszcze raz odsluchalam nagranie) tylko lekko spłaszczony. Ja nie wiem jak to widać na usg, wydaje mi się że to tylko lekarz widzi. I wiem że on w takich przypadkach zwiększa acard. Szczerze Aga to nie pamiętam ile mierzył, takie emocje a na nagraniu też nie słyszę ale wydaje mi się że ok 6 mm. Chodzę do dr Banacha w Trzebnicy ale on przyjmuje też we Wro.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/emu00ck.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

66331 mamajulinka Kobieta, 107 lat, x