Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aga398

aga398

A jak odbieralam inne wyniki to drugi raz dostalam ana 3 i jeszcze wtedy cos takiego

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_78396.jpg
--

28.08.2012r. Córeczka❤

19.07.2019r. Aniołek❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
Fiolka87

Fiolka87

Aga398 no to ja ANA2 i ANA3 też mam rozpiskę a przy ANA1 tylko info, że dodatnie. Jak dzwoniłam do nich to powiedzieli, że to test przesiewowy dlatego takich informacji nie ma. Chciałabym zrobić jeszcze raz tylko tak żebym wiedziała jakie to miano i typ świecenia. W diagnostyce tego nie mają bo pytałam.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Patunia87

Patunia87

Nadzieja nie chcę Cię stresować ale ja bym jechała na jakieś pogotowie. Zrobią USG, uspokoją. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
Sandawilla

Sandawilla

Dziękuję dziewczyny :-*

Nadzieja ja tez bym pojechała na sor to sprawdzić. Do piątku zwariujesz . Odpoczywaj jak najwięcej i się nie przeciązaj.

Mika gratuluję.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/h3xoeu2.pnghttp://fajnamama.pl/suwaczki/uw6ljzk.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/aattd98.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
~Mario1

~Mario1

Nadzieja tez bym pojechała na pogotowie .Trzymam kciuki aby było dobrze :)) może to chwilowe

Nadzieja666

Nadzieja666

Narazie się uspokoił a policzyłamtp teraz powinnam mieć gdzieś na dniach @ może to dlatego... Brzuch mnie nie boli

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
Fiolka87

Fiolka87

Dziewczyny jaki cynk biorą Wasze drugie połówki? Gin zlecił cynk i selen na nasienie i dla mnie na tarczyce. Polecił nam z finclub ale zastanawiam się, czy moze macie coś godnego polecenia w niższej cenie.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
nurkowanie

nurkowanie

Mika gratulacje !

Dorota tez nie wiem czy będę mieć, Bóg da rozwiązanie takie jak będzie najlepsze. Zawierzam i już, tymczasem w pracy mam sens, kogoś kto też przecierpiał ogromny ból, porzucenie, depresja, autyzm i wybrał sobie mnie by mówić, pisać, choć dotąd nie podejmował nawet wysiłku by przez 5 lat wyjąć zeszyt. Spojrzeliśmy sobie w oczy ból jak cholera w stylu czemu nie jesteś mój. Ostatnio mi został w sali, ja na dyżurze, a on okazało się, że poprawił krzesełka po dzieciach, które zapomniały. Może śmieszne, że cieszę się małymi rzeczami jak krzesła, że sprawdza czy dzieci notują, ale wiem, że M tak przechodzi przez zaczarowane lustro. Także czasem znajduję sens w tym, że wstaję rano po to by specjalnie dla niego pisać na tablicy czcionką 100, żeby M odczytał z ostatniej ławki, bo na razie mi się tam przyczaił ;P

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~Mario1

~Mario1

Nurkowanie ,zobaczysz że będzie ci dane napewno być mamą,a stanie się to w Naj mniej spodziewanym momencie .Tak było i u mnie kiedy juz praktycznie odpuściłam i po mału zaczęłam oswajać się z myślą że juz nic z tego nie będzie .Życzę ci tego z całego ❤️

MamaJulinka

MamaJulinka

Nurkowanie aż łezka się kręci w oku jak czytam to co opowiadasz... Jesteś dobrym człowiekiem. Żałuję że jednak nie udało nam się spotkać. Może jeszcze przyjdzie czas.

Hasia co do chrzesniakow to od początku nie obchodzimy u tych dzieci urodzin ( chyba że to roczek) imienin, dnia dziecka, zajączka, itp. nic tylko raz w roku pod choinkę każde coś dostanie, przeważnie jest to zabawka i to nie jakaś droga... To wszystko. I co jest ważne nasza rodzina zarówno z mojej strony jak i męża doskonale to rozumieją, nikt nie ma pretensji bo wiedzą ilu chrzesniakow mamy. Ogólnie dobrze się dogadujemy. Kwestia nie nauczyć i nie rozpieszczać. A wiedzą też że zostaliśmy chrzestnymi nie dla prezentów tylko w kosciele bo po to jest Chrzest i żeby pomóc gdyby w rozym sytuacjach ta pomoc była potrzebna. A niestety żyjemy w takich czasach gdzie trudno znaleźć Chrzestnych bo to albo nie mogą albo niepraktykujący i tak wyszło że nigdy nie odmowilismy, i dziś z mężem przyszło nam mieć wspólnego Chrześniaka ;) Brat z bratową naprawdę mieli problem ze znalezieniem i powiedzieli że naprawdę nawet nic nie dawajcie ale bądźcie ;) Chociaż sobie dziś małego poprzytulalam i polulałam ;))

66331 mamajulinka Kobieta, 107 lat, x