Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MamaJulinka

MamaJulinka

No to Aga, Patunia do dzieła, wierzę że dołączycie do mnie ;)
Fiołka robiłaś ten wynik Ca125?

--

2006 - córcia
11.2017 6tc (*)
06.2018 22tc (*)
11.2018 6tc (*)

66331 mamajulinka Kobieta, 107 lat, x
~Mario1

~Mario1

Aga,Patunia trzymamy kciuki dziewczyny na forum teraz dużo pozytywnych wiadomości wiec czekamy na wasze :))

Fiolka87

Fiolka87

MamaJulianka nie robiłam jeszcze. Zlecił mi jeszcze badanie TIBC, ferrytyne i AMH. Powinnam jakieś suple przed tym odstawić? Albo acard? Wogole jak będziesz badać sobie TSH to zwróć uwagę, że w którymś z tych supli z finclub jest biotyna - przed badaniem TSH trzeba odstawić na kilka dni bo Ci zafałszuje wynik.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
MamaJulinka

MamaJulinka

Fiołka wydaje mi się że do tych badań nie musisz acardu odstawiać. Ja teraz przed wizytą będę robiła kilka wyników ale z uwagi że jestem w ciąży nic nie odstawiam.

--

2006 - córcia
11.2017 6tc (*)
06.2018 22tc (*)
11.2018 6tc (*)

66331 mamajulinka Kobieta, 107 lat, x
aga398

aga398

Ewelina Biała Podlaska mamy do siebie jakies 100km;)
Patunia to dzialamy:D
Trzymajcie za nas kciuki trzymajcie!!;);)

--

28.08.2012r. Córeczka❤

19.07.2019r. Aniołek❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
Mazurkowa23

Mazurkowa23

Ewelina26
Dorota
Nie poddawaj się :* ja jestem w podobnej sytuacji co Ty ,damy radę , jeszcze za wcześnie na poddanie się.

aga
Ja też wybieram się dziś do Lublina :) ale raczej obstawiam galerię bo potrzebuje kupić mężówi marynarkę na drugi dzień na wesele. Można powiedzieć że jesteśmy sąsiadkami hehe ;) możesz zdradzić skąd podchodzisz ? bo ja z Puław:)

Ooo mam w koncu jakies sasiadki! Lublin pozdrawia :)

Dzuewczyny czytam Was ciagle, gratulacje nowym kreseczkom.
Bozka piekny kawaler Wam rosnie!

Dziewczyny ktore sie juz prawie poddaly, odoocznijcie od staran, badan, zajmijcie sie czyms, moze nowe hobby? Praca? A może jakas impreza z mezem? Odsuncie mysli DZIECKO JUZ TERAZ, a zacznijcie normalnie zyc, a los zadecyduje za Was! W moim przypadku tak bylo. A teraz mamy skonczone 8 miesięcy!
Kciuki mocno za wszystkie trzymamy i tule mocno razem z moim Leo! :*

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_78375.jpg
--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1sa7mrwbl.png

57940 mazurkowa23 Kobieta, 25 lat, Villeneuve sur lot
Blancheee

Blancheee

Dziewczyny przede wszystkim gratulacje! Szok :)

A u mnie jak nie urok to.... chorowałam od poniedziałku, w czwartek rozbolał mnie ząb, do dentysty jestem zapisana na pon. Dziś jednak po nieprzespanej nocy udałam się do niego wcześniej, co sie okazało, ze prawdopodobnie będzie trzeba leczyć drugi raz ten sam ząb kanałowo, ale ze doktor która mnie przyjęła nie zajmuje się takim leczeniem to muszę znowu czekac do pon :( do nastraszyła mnie, ze bez rtg niezbyt wiele zrobią ;( a mnie boli cały czas, te dni to jakis koszmar. Znacie coś coś co pomoże mi trochę złagodzić ból ? Od 4 dni biorę jeden Apap dziennie, nie chce przedawkować, do tego boje się, ze jak to jakiś poważny stan zapalny to jeszcze zaszkodzi dziecku, czy któraś z Was już tych po porodzie miała problemy z zębami i nie wpłynęło to na dziecko ? Nie mogę już spać przez to wszystko.

--

20.12.2018 Aniołek 7/11tc

61581 blancheee Kobieta, 31 lat, Warszawa
Dorota19

Dorota19

Zrobiłam test owulacyjny nie wiem po co i jestem zła . Bo wyszedł super a my nie możemy się starać :(;;;(

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_78379.jpg
--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko