Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

HasiaA

HasiaA

Hej Monday!
Dzięki za pamięć. U nas skończył się trzynasty tydzień. Czuję się dość dobrze. Z prenatalnego USG znów wyszła inna data porodu, więc już sama nie wiem na kiedy się szykować. Teraz wychodzi 16.03.2020. Z badania prenatalnego jestem bardzo mało zadowolona, żeby nie powiedzieć, że wręcz niezadowolona. Lekarka była nieprzyjemna, zrobiła po kolei co musiała i nawet nie zainteresowała się niczym. Łącznie z tym, czy urodzone już dzieci są zdrowe,co mnie wydaje się dość istotną informacją dla lekarza, który ma zrobić badanie. Sama nie wiem. Czekam na wyniki badań z krwii i mam wielką nadzieję, że łykany progesteron na wyniki nie wpłynie,bo gdzieś tam przeczytałam, że często wyniki fałszuje. Jeszcze tydzień czekania. Na szczęście w pracy czas leci mi szybko i nie mam za bardzo czasu na myślenie, a w domu mam go jeszcze mniej jak to z dziećmi bywa :)

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
Sandawilla

Sandawilla

Mario wyobrażam sobie Twoją radość.

Dziewczyny przepraszam ze nie komentuje waszych postów. ..ale to tyko dlatego ze ja się na tych badaniach i wynikach kompletnie nie znam. Ale każdej kibicuje ta walkę o swoje szczęście❤

Hasia a może chcesz dołączyć do tajnego zgromadzenia marcoweczek 2020 :D ?

--

https://lbdf.lilypie.com/v2VEp2.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
aga398

aga398

Mika wszystkiego najlepszego;)

Dziewczyny a ja mialam sobie spokojny weekend ktory wczoraj okazal sie chyba najgorsza mozliwa wizja. I to nie dla tego ze komus zle zycze, po prostu mam nadzieje ze chciaz wy mnie zrozumiecie. Pamietacie jak pisalam wam o tej szwagierce ktora po moim poronieniu zamiast pocieszysz to zaczela panikowac ze czy jej sie uda, ze ona nagle chce dziecko juz a nie z roznica ok 5 lat jak planowala wczesniej. No to jej maz wrocil w sierpniu i tak jak podejrzewalam od razu ja moja strata do tego popchnela. Mowila mi ze niby sie starac nie staraja ale jak bedzie to fajnie. No to jednak zaczela sie od razu starac. Jest w ciazy.
A ja... ja wyje ciagle wyje. Maz mnie nie rozumie. Tak mnie z nerwow zoladek boli i mi nie dobrze...

--

28.08.2012r. Córeczka❤

19.07.2019r. Aniołek❤

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, .
Monday1982

Monday1982

Hasia,

Ale ten czas leci!
13 TC już!!Super:-)
Faktycznie,przy USG genetycznym razem z pappa,lekarz powinien zebrać wywiad o wcześniejszych ciążach,liczbie dzieci,ich stanie zdrowia,itd...
A wiesz juz może jaka płeć?Trzeci muszkieter,czy księżniczka?;-)

Sandwilla,

U Ciebie suwaczek też gna do przodu,już 16tc:-)

52017 monday1982 Kobieta, 37 lat, Olsztyn
Nadzieja666

Nadzieja666

pikey super już 13 tydzień :) super wiadomości. mika wszytskiego Dobrego na nowej drodze życia :) Dużo miłości i uprawnionych kreseczek :)
Dziewczyny nie poddawać się ja wiem ze tojest trudny okres i wiadomosci do dup*** ale wierzę że wkoncu że się uda!! Trzymam za wszystkie kciuki
Dziewczyny co na zaparcia w ciąży?

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
Nadzieja666

Nadzieja666

Poplatałan toHasia 13 tydzień super :) a pikey również się cieszę że wszystko w porządku.
Ewelina trzymam kciuki teraz :) będzie dobrze zobaczysz

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów
Patunia87

Patunia87

Dziewczyny a powiedzcie mi kwas foliowy powinno brać się metylowe? Kiedyś była rozmowa o Ovarinie że zawiera styntetyczny. A jak czytałam teraz ulotkę to jest metylowy. Ja go biorę, ale już się pogubiłam co lepsze co nie.
Nadzeja suszone śliwki, morele,kefiry, jogurty, podobno kiwi.
Aga389 jak Cię rozumiem. Mam to samo w rodzinie. Fajnie, fajnie tylko dlaczego nie ja.
Hasia najważniejsze że wszystko wyszło dobrze w badaniu, brawo za 13 tydzień.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
Pikey

Pikey

Aga398

Calkiem Cie rozumiem, kilka late temu (czytaj 7) jak ja juz myslalam o dziecku, ale ciagle jakos cos bylo nie tak i sie nie moglismy starac, to przy wigilii zona mojego kuzyna oznajmila ze bedzie miala dziecko (pierwsze w naszej rodznie z mojego pokolenia) wylam 3 tygodnie! Straszne to bylo, czulam sie gorsza, jakby mi cos ucieklo, jakby to ze ona bedzie rodzic oznaczalo, ze pula dzieci do urodzenia sie skonczyla... jakby to ze ona bedzie miala dziecko oznaczalo, ze moje (przyszle) bedzie juz nie wazne.

Dopiero jak zrozumialam, ze jej dziecko nie ma z moim nic wspolnego, to mi sie lepej zrobilo.

A od tego czasu rozumiem rowniez, ze to ze zachodzisz w ciaze nie oznacza, ze na pewno bedzie wszystko dobrze, niestety.

Nie wiem co mam Ci wiecej napisac, ale musisz jakos przetrwac, a to ze ona rywalizuje z Toba o zajscie w ciaze, rzadko wrozy cos dobrego, bo powiekszajaca sie rodzina to nie konkurs na to kto lepszy... ale takie rozumowanie przyszlo mi dopiero po dlugim czasie :-(

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
Pikey

Pikey

Dzieki dziewczyny, mam teraz 2 tyg urlopu, a ze mieszkamy nad samiutkim morzem, to plan jest pochodzic po plazy i sie zrelaksowac i moze powoli zaczac sie cieszyc ta ciaza. Jutro wizyta u poloznej (bo tu u mnie to one prowadza ciaze) wazenie, mierzenie, etc.

30 wrzesnia usg polowkowe.

czas leci, a dopiero zesmy testowaly.

wizje juz mam troche mniej apokaliptyczne, a teraz sie zastanawiamy, czy chlopiec czy dziewczynka (nie bedziemy sprawdzac, poczekamy az sie urodzi :-)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK