Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorota19

Dorota19

Mika Wszystkiego co Najlepsze :) Dużo Miłości :) i Maluszka :)

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
Fiolka87

Fiolka87

MamaJulianka mam nadzieję, że jakoś uda nam się ogarnąć z tymi wynikami bo już same mutacje są problematyczne w przypadku ciąży, a genetyki przecież nie zmienię :-( a powiedz mi, czy Ty masz na imię Amanda? Bo jest taka dziewczyna na MTHFR Polska i tak czytałam jej komentarze i się zastanawiam, czy to Ty :-)

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
Fiolka87

Fiolka87

Nurkowanie no właśnie tez mnie to zdziwiło, że tak długo. Liczyłam, że będzie to styczen/luty. A co do fragmentacji to co proponuje lekarz w tej sprawie? Nasz nie zlecał nam tego badania i teraz tak się zastanawiam, czy nie powinniśmy tego zrobić. MamaJulianka co o tym myślisz?
Mika szczęścia i miłości. I żebyś doczekała się dwóch kresek :-*

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
nurkowanie

nurkowanie

No niestety mysle, ze te matczyne przyczyny wykluczamy w 1 kolejnosci, zamiast rownolegle sprawdzic czynniki meskie, bo stanowia az 40% i prawda jest taka, ze nasienie jest duzo gorsze niz 50lat temu i kiedys nie było tak duzo poronien zatrzymanych, gdzie matka utrzymuje ciaze ale zycia nie utrzyma jesli plemnik byl uszkodzony. Nie wiem czy to w ogole da sie porawic do normy bezpiecznej.
MamoJulianka nawet juz nie chodze na badania czy do lekarza.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Fiolka na 18 moj ma wizyte i tam sie dowie jaka jest sytuacja. Moim zdaniem zaproponuje in vitro. Ale niech ona mu to powie, bo do niego chyba nie dociera co sie okazało chociaz w sumie nie wiem bo sie zabezpiecza. Ale nie do konca to zaakceptowal i niespecjalnie cos z tym robi, ma tylko wielki plan. Czasem chcialabym zeby to sie po prostu skonczyło.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~MamaJulinka

~MamaJulinka

Fiołka tak to ja pod takim pseudonimem, ale nie jest to prawdziwe konto bo ogólnie nie mam FB. Fragmentacji juz nie robiliśmy bo i tak dostajemy full suplementów i leków na poprawę nasienia. Jesli uważasz to zrób to badanie.

Ewelina26

Ewelina26

Nurkowanie
I u nas coraz bliżej badan nasienia męża, obawiam się właśnie najbardziej tej nieszczesnej fragmentacje :( . A mam przeczucie ze bedzie kiepsko.Dobrze ze chociaz lekarz podpiął meza pod jakiś projekt i zaoszczędzimy ok 1000 zł :). Tylko M musi się zgłosić do kliniki dobę wcześniej i nosić na ramieniu przez 24 godz taki nadajnik który mierzy natężenie promieniowania i fal radiowych .Ponoć te czynniki mogą obniżyć wartość nasienia o 70 % no zobaczymy co to będzie. My już przeszliśmy z moim M rozmowę o in vitro i jeżeli będzie u męża kiepsko to będziemy robić wszystko co w naszej mocy żeby się udało i zgodzimy się na in vitro .Bałam się że mąż się nie zgodzi ale powiedział że będziemy walczyć o nasze szczęście i że jest postępowy katolikiem :) ;)

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
~Mario1

~Mario1

Hej dziewczyny dziś wrócił mój mężulek na tydzień wiec jestem szczęśliwa .Jestem z dziećmi sama 4 tyg i ciężko mi bez niego ale niestety takie życie wszystko wokół kasy się kręci .Milego weekendu dla was :))

~jajaja

~jajaja wpis edytowany

Nurkowanie
kurcze gdzies ominelam twoj post na temat wynikow fragmentacji .. przepraszam
ile wyszlo ? mam nadzieje ze wiesci maz przyjmie jak na mezczyzne przystalo :(