Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorota19

Dorota19

Ale miło , ze ktoś pamięta o mnie . Ja w środę idę do lekarza nie mam już parcia co ma być to będzie . Wyluzowałam :) okres jeden dzień się spóźnił nie był szalowy. Czytam co u was ale się nie udzielam za bardzo nowa praca pochłania mnie w 80% . Coraz mniej myśle o ciąży . Zobaczymy co będzie kibicuje wam wszystkim ;)

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
~MamaJulinka

~MamaJulinka

Fiołka weź sobie te jego słowa że wiosną na poprawkę. Jak poprawić wszystko i podleczycie to pewnie wam pozwoli wcześniej. Nam też w na początku kwietnia powiedział że będziemy mogli dopiero po wakacjach i wtedy mamy przyjść z wynikami czy się poprawiło, ja oczywiście na skróty poszłam już na początku sierpnia, wyniki ok i pozwolił, także na spokojnie wszystko zależy od stanu zdrowia

Ewelina26

Ewelina26

Mika
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:* . Niech ten dzień będzie dla ciebię najpiękniejszym dniem i niech od dziś zniknął wszystkie twoje troski .

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Sandawilla

Sandawilla

Ewelina cudowne wiadomości. Teraz będziemy trzymać kciuki za udane cykle .

Pikey cieszę się bardzo.

Mika dziś ślub? To ja też dołączam się do życzeń. Szczęścia na nowej drodze życia. !

--

https://lbdf.lilypie.com/v2VEp2.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
~Mario1

~Mario1

Mika,wszystkiego najlepszego w tym dniu abyś była szczęśliwa i żeby spełniły się marzenia twoje :))

~MamaJulinka

~MamaJulinka

Mika, podpinam się. Dużo miłości. I dwóch kresek dzisiaj ;))

nurkowanie

nurkowanie

MamoJulianka w pracy dobrze, tylko mam duzo godzin i nawet musialam odrzucic dodatkowa bo nie dam rady. Bardzo duzo ludzi poodchodzilo z zawodu i brakuje, a nowi sie nie garną bo na poczatku dostaja niecale 2 tys. wiec po prostu nie ma ludzi. Na szczescie ja po awansie i przy tej liczbie zajec juz mam jakies sensowne wynagrodzenie.
Codziennie mam po kilka tel z calego 3city bo nadal nie maja obstawionych etatow, takze mam nadziej najblizsze lata beda spokojne jesli chodzi o etaty.
Fiolka to strasznie dlugo, a u mnie dzis ovu i nie moge przy tych wynikach fragmentacji nawet o tym myslec, bo jest to uwazam przyczyna, Bogu dzieki ze ją znam bo bym juz sie starala i wszystko by sie powtorzylo albo chore dziecko.

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
nurkowanie

nurkowanie

Mika wszystkiego dobrego, zeby wszystko Ci sie w życiu spełniło.
Pikey super :)

60134 nurkowanie Kobieta, 108 lat, S.
~MamaJulinka

~MamaJulinka

Nurkowanie to cieszę się że lepiej już w pracy i z zarobkami bo to ważne u nas kiedy te wszytskie wizyty i leki tyle kosztują. Wiem, jak to jest kiedy ovu przychodzi a tu lipa, trzeba czekać na poprawę wyników. Pozdrawiam!