Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

HasiaA

HasiaA

Dziewczyny, krew miałam pobraną w poniedziałek. Prawidłowy wynik po dwóch tygodniach, mogą dzwonić wcześniej, gdyby coś wyszło nie tak. Tak mi powiedzieli. Kość nosowa była ładna, przepływy prawidłowe.
Saldawilla dzidzia miała 6.8 cm. Mam z poprzednich badań wykres z wartością nt zależną od crl i faktycznie nie wychodzi poza obszar podany jako normy. Chociaż brakuje niewiele.

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
Sandawilla

Sandawilla

Hasia zajrzyj do wiadomości prywatnych ;-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Pikey

Pikey

Hasia, brzmi to pozytywnie, jak kość i przepływy, czasem wystarczy ze jakaś lekka opuchlizna, albo co. Trzymam kciuki , napewno będzie dobrze

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
~jajaja

~jajaja wpis edytowany

hej dziewczynki
ciesze sie ze tyle pozytywnych wiesci tutaj :)

ja mam w koncu wyniki meza
fragmentacja DNA to 13% gdy norma do 15% wiec jest raczej ok choc slyszalam ze lepiej miec do 10% ale wnikac chyba nie ma co
natomiast zrobilam sobie badania kwasu foliowego i wyszlo mi duzo za duzo :( mam 29 a powinnam miec do 20 :O :O a bralam tylko mio-inozytol z kwasem foliowym (400-800mg dziennie w zaleznosci czy bralam 2 czy 1 saszetke . mam przestac go brac czy przerzucic sie na metylowane jak myslicie ?
i wit B12 to tak bez szalu chyba mam 281 a norma (189-883) dosyplementowac sie ? metylowanymi czy co?

powiem tylkok ze powiom homocysteiny byl ok 7,2 jak dobrze pamietam i immunolog nie kazala robic mthfr bo mowi ze raczej wszystko ok bo mam 3 dzieci i homocysteine ok

~MamaJulinka

~MamaJulinka

Jaja jak dobrze że się nie poddajesz i jesteś ;))

Jeśli dobrze rozumiem to brałaś ten mioinozytol z syntetycznym kwasem, bo masz dosyć wybity. Myślę że bez wątpienia powinnaś brać same foliany skoro tak a Wit B12 jak najbardziej za mało, pamiętam że startowałam z suplementacją z podobną, teraz mam ponad 750 i to jest wynik jaki powinien być czyli przy górnej granicy normy. Homocysteina ok. A D3?

Fiołka jak tam wizyta?

Fiolka87

Fiolka87

MamaJulianka miło, że pytasz :-) właśnie wracam z Wrocka. Nie zdążyłam po te suple, zamknęli mi kotarę przed nosem :-/ wizytę odbieram pozytywnie bo w końcu ginekolog prześledził moje wyniki od A do Z. Lekarz bardzo sympatyczny że sporą wiedzą, ale niestety wizyta mało pozytywna. Torbiel się zmniejszyła o 2cm, ale za to na drugim jajniku jest druga. Na dodatek oglądał długo tą torbiel i mówił, że jest podkrwiona i mu się nie podoba. Mam ją skontrolować i powtórzyć badanie Ca125. Boję się, że to coś poważniejszego. Na dodatek podejrzewa endometrioze, ale powiedział, że to jeszcze nie jest pewnik. No i mam hashimoto i mąż też, jakby tego wszystkiego było mało. Będę brała letroxoni - ale teraz tak czytam na necie, że stosuje się go w leczeniu uzależnienia alkoholowego, nie wiem o co z tym chodzi. Kazał mi brać też płyn lugola. Mam przepisane też naltrexon. Z uwagi na te moje problemy z moczem i wtedy z tą biegunką mam powtórzyć posiew moczu a dzisiaj zrobił mi wymaz i posiew z pochwy. Tak więc jak wyszłam z gabinetu to czułam się jakbym przebiegła maraton. Jestem już tym wszystkim wyczerpana psychicznie do tego stopnia, że i fizycznie jestem zmęczona.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
aga398

aga398

Jajaja z tego co juz ja sie oczytalam to bierz metylowany kwas bo ja bralam dwa rodzaje i mam tez poziom wiekszy (wyszla mi do tego mutacja wlasnie i pewnie dlatego sie kumulowal), wit b12 bierz metylowana ja mam poziom ponad 300 i tez dziewczyny mowily zeby podbic. Ja biore jeszcze b6 i ktoras z tych witamin sprawila ze w koncu zapomnialam co to zajady;)

Fiolka przykro mi ze takie wiesci po wizycie, ja tez im wiecej sie badam tym wiecej wychodzi i czasem zaluje. Bylam u endo i mi tez wyszlo w sumie nie wiem co. Albo hashimoto ( na to wskazywaly badania) albo niedoczynnosc bo tarczyca nawet ok ale ostatecznie nie dopytalam coco dokladnie. Dostalam letrox. Plus ograniczyc laktoze i pszenice

--

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h4zduml67.png

19.07.2019r. Aniołek

29652 aga398 Kobieta, 26 lat, Biała Podlaska
Fiolka87

Fiolka87

Aga398 też będę brała letrox o mam przejść na dietę.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~jajaja

~jajaja

~MamaJulinka
Jaja jak dobrze że się nie poddajesz i jesteś ;))

Jeśli dobrze rozumiem to brałaś ten mioinozytol z syntetycznym kwasem, bo masz dosyć wybity. Myślę że bez wątpienia powinnaś brać same foliany skoro tak a Wit B12 jak najbardziej za mało, pamiętam że startowałam z suplementacją z podobną, teraz mam ponad 750 i to jest wynik jaki powinien być czyli przy górnej granicy normy. Homocysteina ok. A D3?

Fiołka jak tam wizyta?

MamaJulianka liczylam wlasnie na twoja odpowiedz :) dziekuje :)
wit D3 nie powatarzalam ale pol roku temu mialam 30 a codziennie biore 4 tys wiec mysle ze jest ok :)
a myslisz ze brac te folioany czy na razie troche odczekac az poziom spadnie ? b12 chyba tez metylowany co nie ? bo ostatniio bralam codziennie przez kilka tyg a poziom i tak malutki :( a jakie dawki bralas ?