Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Pikey

Pikey

To trzymam kciuki Mario.

Ja w piatek po poludniu, tez sie boje znowu, a polowkowe 30 wrzesnia.

to jeszcze Anulka dzisiaj

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
Kejti.ky

Kejti.ky

Hej czy ktoś wie może co oznacZaja ten wyniki i co powinnam dalej zrobić ?

• ciaza-zaraz-po-poronieniu_78112.jpg
58331 kejti-ky Kobieta, 24 lata, Lublin
Anullka

Anullka

Hej dziewczyny ja już po badaniu. Serduszka jeszcze nie było widać, ale na tym etapie usg pokazało że wszystko jest dobrze. Plamienie spowodowane jest małym krwiakiem, który na szczęście nie zagraża ciąży. Kolejne usg mam 20stego września żeby zobaczyć serduszko i ustalić szczegóły prowadzenia ciąży. Cieszę się że chociaż troszkę dobrych wieści dzisiaj usłyszałam.

Mario 1 trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.

Pikey bety nie chcieli zrobić bo usg wyszlo dobrze.

Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k55guuhtc.png

62706 anullka Kobieta, 36 lat, Londyn
Pikey

Pikey

Anullka
Hej dziewczyny ja już po badaniu. Serduszka jeszcze nie było widać, ale na tym etapie usg pokazało że wszystko jest dobrze. Plamienie spowodowane jest małym krwiakiem, który na szczęście nie zagraża ciąży. Kolejne usg mam 20stego września żeby zobaczyć serduszko i ustalić szczegóły prowadzenia ciąży. Cieszę się że chociaż troszkę dobrych wieści dzisiaj usłyszałam.

Mario 1 trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.

Pikey bety nie chcieli zrobić bo usg wyszlo dobrze.

Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie.

No to na razie super, i cieszymy sie powoli :-)

Jak stwierdzili ze bety nie, to znaczy ze nie widza powodu do paniki. A co z ta szyjka? powiedzieli ci cos konkretnego?

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
Soniamalutka

Soniamalutka

Mario trzymam kciuki, Sandawilla cieszę się, że wynik wyszedł dobrze, Okropny ból lepiej z tą rwa do lekarza bo samo raczej nie przejdzie.
Anulka dobrze, że jest dobrze oby tak dalej.
Nurkowanie co u Ciebie?
Ja już nie mogę doczekać się grudnia, przez to ciągle siedzenie w domu fiksuje no i martwię się jak to będzie dalej. Każdego dnia martwię się o moje maleństwo a mówią, że ciąża to piękny czas. Już nawet moje dzieci mówią, że fiksuje a ja nie potrafię się zrelaksować ciągle ten strach gdzieś obok krąży.

--

Aniołek 31.08.2018

60924 soniamalutka Kobieta, 41 lat, Białystok
Anullka

Anullka

Pikey ja na usg wszystko będzie dobrze z maluszkiem to podadzą mi datę założenia szwu, więc oby wszystko było dobrze.

Okropny Ból ja też myślę że powinnaś pójść do lekarza tym bardziej że tak cierpisz.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k55guuhtc.png

62706 anullka Kobieta, 36 lat, Londyn
Iguana13

Iguana13

Dziewczyny trzymam kciuki za dobre wiadomości na wizytach.

Jajaja byłam wczoraj u dr i wrażenie na mnie wywarł dobre. Na razie dowiedziałam się tylko że z innego powodu stracilam w kwietniu bliźniaki (prawdopodobnie przez nie leczona nadczynność tarczycy) , a z innego 2 ciąże były biochemiczne, jedno z drugim nie ma związku. Do tego mam za wysoka prolaktyne, fh i lh też nie są dobre. Wyniki męża też trzeba będzie zrobić dokładniej. Na razie mamy się wstrzymać ze staraniami ok 2 miesiący, a jeżeli jestem w ciąży (jest już po owu) to natychmiast dzwonić do niego jak tylko zrobię test (mam je robić każdego 27 dnia cyklu). W 2 dniu cyklu mam powtórzyć badania tarczycy bo od miesiąca biorę leki i zobaczymy czy jest poprawa i zrobić badanie AMH i jak tylko będą wyniki przyjść bo chce mi zrobić usg w 5-7 dniu cyklu. Dowiedziałam się też że mam jakąś małą torbiel ale mówił że to na razie nie jest zmartwienie.
Mam brać dalej ten lek na tarczyce, dostałam jeszcze coś na obniżenie prolaktyny i Wit d.

63240 iguana13 Kobieta, 35 lat, Gdańsk
Sandawilla

Sandawilla

Mario ja również zaciskam kciuki.

Soniamalutka my tu wszystkie wiemy o czym mówisz . Ja teraz trochę się nakrecam bo objawy mi przeszły i cxuje się świetnie. Może aż za bardzo dobrze. Czasem usiade w pracy to chwytać się za brzuch i wyczekuje na jakiś mały znak. ..a tu nic . A do lekarza dopiero 21 września

Anulka świetne wieści. Oby tak dalej !

Magda dziękuję ze pytasz. Cxuje się bardzo dobrze. Mam nadzieje ze to dobry znak i jest tak jak piszą ze 2 trymestr jest o wiele łatwiejszy.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Nadzieja666

Nadzieja666

Anullka super!! Będzie dobrze zobaczysz :)
Mario trzymam kciuki daj znać po :)

61779 nadzieja666 Kobieta, 30 lat, Rzeszów