Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Fiolka87

Fiolka87

Aga88 ja jestem po części badań hormonów, kolejna tura w poniedziałek i jak na razie wyszły mi dobrze. Przecież zdarza się, że owulacja może nastąpić z obu jajników. Czytałam kiedyś o bliźniakach między którymi była różnica właśnie z tego powodu. Kobiece ciało potrafi zaskoczyć.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~Aga 88

~Aga 88

Ja progestron mam zrobic dwa razy. Pierwszy 3-5 dzien - drugi raz 22-24 dc. Ten pierwszy wyszedl wysoki jak na pierwsza faze. Co do owu to cieżko mu uwierzyć ze moge miec dwie.... Nie należe do super plodnych kobiet. Bardziej obwiniam testy albo jakis blad przy ich robieniu.

Fiolka87

Fiolka87

Aga88 mój gin po 14 dniach od zabiegu uważał, że niemożliwe żebym miała owulacje bo to za wcześnie. Tylko że potwierdziłam ją testem owu + miałam obfity śluz + ból jajnika. Dzięki testom zaszłam 2 razy w ciążę, więc nie mam powodu im nie ufać a co do ginekologow to zdarza się, że się mylą, więc nie jestem ich taka pewna.

--

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

65214 fiolka87 Kobieta, 32 lata, Leszno
~Aga 88

~Aga 88

Dziewczyny dziś pomyślalam o moim pierwszy maleństwie. O tym jaka byłam szcześliwa, o tym jak widziałam bijące serce i o tym że to wszystko co później się wydarzyło, tak jakby wymazałam z pamieci. Skupiłam się na kolejnych staraniach, badaniach, mierzeniu temperatury, testach, problemach znajomych. Uciekłam od tego.... I dziś tak to do mnie wróciło. Że nawet jeśli ktorego pieknego dnia się uda i zobacze dwie kreski, a później z sukcesem bede mogła kontynuować ciąże to już nigdy to nie bedzie ta ciąża, to dziecko, ta radość. Jestem zla na siebie, że w tych wszystkich staraniach o nim zapomnialam.... Tak bardzo chciałabym go jakoś upamietnic. Pokazać że był dla mnie najważniejszy. Chcialabym żeby był ze mna. W jakikolwiek sposob. Jutro mija pol roku odkad mialam zabieg ....

~Mario1

~Mario1

Aga,doskonale cię rozumiem i chyba każda z nas.Też tak miałam niby na chwile skupiałam się na sobie i staraniach Non stop sprawdzanie kiedy dni płodne i czy akurat mąż wtedy wroci .I co chwile wspomnienia i myśli który teraz by był tydzień .Tak juz chyba nam zostanie ze co chwile będziemy wracać do tamtych chwil i rozpamiętywać nie da się po prostu zapomnieć .Ja czekałam półtora roku dwóch kresek i się doczekałam ,za chwile jadę na połówkowe.Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze do samego końca .Tobie tez bardzo życzę aby się udało i było wszystko dobrze :))

Ewelina26

Ewelina26

Aga
Mam podobne odczucia .Ja mam na szafce postawionego takiego małego szklanego aniołka z małym czerwonym serduszkiem w raczkach i pod spodem na podstawce napisałam datę poronienia po to żebym zawsze pamiętała i jest to dla mnie coś na miarę grobu coś takiego co kojarzy mi się z moim straconym dzieciątkiem.

Dziewczyny zapisałam się na HSSG idę 13.09 na 12.15 boję się strasznie :/ Boże czemu ze mnie musi być taka panikara aż sama jestem na siebie zła. Jak ja mam przeżyć życie jak coś takiego odbiera mi siłę i radość z życia, masakra .

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia,DFI 20%
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
~Mario1

~Mario1

Ewelina dasz radę ,będzie dobrze my kobiety wszystko zniesiemy po to aby mieć maluszka .

Dorota19

Dorota19

Dziewczyny mój dziś rano mówi .... ( pomysł jakbyś my szaleli za miesiąc miałam termin ) zaczyna wszystko wracać do mnie. Dostałam @ wczoraj 29 dzień cyklu

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko
~Mario1

~Mario1

Dorota,wiem.....to jest bardzo przykre i boli.Ja miałam termin w zeszłym roku na wrzesnia tez bardzo przeżywałam ten miesiąc ,tymbardziej ze razem z koleżanka byłam w ciazy .Ona urodziła śliczną dziewczynkę za kilka dni świętują roczek.Napewno nie zapomnimy i będzie to wracać wciąż ale z dnia na dzień będzie trochę lepiej .Życze aby wszystko potoczyło się tak jak chcesz :))

Dorota19

Dorota19

Dziękuje chociaż nie mam już sił i chęci . Odkładam starania co miesiąc i wiem ze się to skończy pewnie dwoma latami . Mój nie chce powiedział ze nie ma mowy starzejemy się a szkoda gadać

--

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

56288 dorota19 Kobieta, 29 lat, Bielsko