Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 88

~Aga 88

Chciałam podpytać dziewczyny w ciazy w ktorym cyklu po poronieniu zaszyscie w ciaze? Czy ten cykl wyroznial sie czyms szczegolnym ( zaczelyscie brac jakies leki, odpuscilyscie, cokolwiek)?

Okropny bol

Okropny bol

Ja mialam zakaz np sie starania ze wzgledu na czekanie na wyniki badan. I zaczęliśmy sie starac w kwietniu czyli w 3 cyklu po poronieniu, a zaszlam dopiero w 3 cyklu starania. Ale to ja mam jeden jajowod, i kochalismy się codziennie przez tydzien i się udało

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3knqlwcdv7.png
9.07.2018-7tc :(
18.01.2019-15tc :(

61826 okropny-bol Kobieta, 28 lat, Pl
Sandawilla

Sandawilla

Okropnybol brzusio juz widoczny. Piękny

Aga chyba w 5 cyklu

Jajaja dziękuję.

Magda 20 kilo ? Nie widać. Ja przy pierwszym synku tyle przytyłam. Ale ja WyglądałAm prawie jak wieloryb; -)

Dziewczyny cobra dziś urodziła. Ponad 4 kg ważył synuś.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kqtia0flj.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Tojaka

Tojaka

Mario, Magda, Okropnybol fajne brzuszki :)

Soniamalutka, co u Ciebie? Bedzie dziewczynka? Imie juz jest?

Sandawilla, Ty wiesz, ze zycze Ci jak najlepiej. Jestem z Toba.

Blenchee, Sara co u Was?

Nurkowanie, skad takie ponure nastroje?

62697 tojaka Kobieta, 40 lat, Katowice
Ewelina26

Ewelina26

Terkaa
Tak wszystko za jednym zamachem:)

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Sara2211

Sara2211

Tojaka dziękuję za pamięć :-) u nas już 24tc+2 a malutka szaleje w brzuszku:-) teraz w następnym tygodniu czeka mnie próba glukozowa i trochę się tego boje. Bardzo źle wspominam to badanie przy pierwszej córeczce, prawie zemdlałam, było mi potwornie słabo i duszno. No ale nic, jakoś to przeżyję dla niuni wszystko.
Odpowiadając na pytanie w którym cyklu zaszlam to w drugim od starań a ogólnie trzecim od poronienia bo lekarka dała nam zielone światło po pierwszej @. Pierwszy cykl starań bez spinki a drugi już z testem owu, wyszedł pozytyw więc działalismy ale tak, że "obstawiłam" każdą porę dnia czyli przytulalismy się rano, wieczorem i jeszcze następnego dnia rano. No i się udało :-)
Trzymam za Was dziewczyny kciuki i każde nowe kreseczki bardzo mnie cieszą.

--

2010 córcia
28.12.2018 Aniołek [*]

61637 sara2211 Kobieta, 33 lata, Szczecin
Kk24

Kk24

Aga88 ja jestem tu jedną z nielicznych która odpuściła starania. Poronilam swoją pierwszą ciążę i doszliśmy do wniosku że poczekamy i poukladamy niektóre sprawy. Ja zmieniłam prace, skończyłam magistra, zaplanowaliśmy ślub. Czekaliśmy ponad rok, w ciążę zaszlam od razu jak przestaliśmy się zabezpieczać i rozpoczęliśmy starania, wszystko było dobrze i teraz mam przy sobie małego łobuza. Widzę że starania kosztują Cię bardzo dużo stresu,może warto zrobić chociaż mała przerwe w staraniach żeby trochę się zresetować?? Badałas kiedyś prolaktyne?? Mi podwyższona prolaktyna dawała objawy ciążowe i rozregulowala cykle.
Hasia trzymam mocno za Was kciuki i za pozostałe brzuchatki tez. Piękne macie brzuszki :)
Cobra gratuluję :)

56722 kk24 Kobieta, 27 lat, Konin
Kaja1982

Kaja1982

Cobra - gratulacje! Napisz coś w wolnej chwili!
Ja zaszłam w ciążę po poronieniu po 1 miesiączce

59975 kaja1982 Kobieta, 37 lat, Warszawa
Blancheee

Blancheee

Tojaka miło, ze ktoś jeszcze o mnie pamięta:) a jak u Ciebie? u mnie wszystko dobrze, leci 23tc+5d, termin mam na 17.12, przestałam już używać detektora, bo kopniaczki mam codziennie, chociaż nie ukrywam jak ma przerwy to już zaczynam panikować. Podobnie jak Sara w przyszłym tyg mam ta próbę glukozowa, nie wiem nawet czego się spodziewać, bo będę pierwszy raz przez to przechodzić. Ogólnie to siedzę w domu i się już trochę nudzę, chyba zacznę powoli planować wyprawkę i pokój :)

Dziewczyny ostatnio lekarz polecił mi żeby zaszczepić się w ciąży na błonice, tężec i krztusiec, czy któraś z Was się szczepiła ? Podpytuje koleżanki i one nie korzystały ze szczepień, sama nie wiem co mam robić... zdania są podzielone

--

20.12.2018 Aniołek 7/11tc

61581 blancheee Kobieta, 31 lat, Warszawa