Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aga 88

~Aga 88

Ewelina w takim razie czekam na info. Ja już tez zaczełam myśleć, że to nie we mnie jest problem tylo w tym nasieniu ...Chociaż jak konsultowałam z 3 ginekologami (po drugim poronieniu zrobiłam runde po różnych ginekologach). To uważali, że to nie problem i własciwie każdy mówił - trzeba zajść trzeci raz i zobaczymy co będzie ... Tylko po pierwsze weź i zajdź, a później jak stracisz to już w ogóle ...

Ewelina26

Ewelina26

Aga
No właśnie łatwo im tak mówić ciekawe czy takie same zalecenia dali by żonie albo córce:/ .
Mój lekarz to Dr hab. n. med. Artur Wdowiak -Specjalista ginekolog-położnik, androlog. Nie jest immunologiem oby mial wystarczajaca wiedze , jak do tej pory nikogo lepszego nie znalazłam w mojej okolicy .Mam nadzieję że będę zadowolona z jego pracy i zaleceń chociaż nie wiem po co mam robic to HSSG :( przeciez raz udalo mi sie zajsc w ciaze wiec prxynajmnie jeden jajowod jest drozny ,ale tak się domyślam że to taki wstęp przed inseminacja :/ .Szczerze to mi się wydaje że i to może być za mało, obym się myliła.Nie daj Boże jak jeszcze to DNA źle wyjdzie to jesteśmy w czernej du....... e :(

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia
61110 ewelina26 Kobieta, 27 lat, Puławy
Patunia87

Patunia87

Ja mam dzisiaj gdzieś straszną nerwicę po tym testowaniu. Jeszcze na domiar złego byliśmy u znajomych, mieli elektryczną deakorolk3. Oczywiście dzieciaki mnie namówiły na wypróbowanie. Był wypadeczek na nierównościach. Spadłam na dłoń, mam cały spuchnięty palec. Nie mogę nim ruszyć. Eh, mam nadzieję że nie jest pęknięty, czy złamany bo RTG nie dam sobie zrobić do czasu aż @ nie dostanę.

--

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)

65915 patunia87 Kobieta, 32 lata, Oświęcim
~Aga 88

~Aga 88

Patunia ja tez nie mam jeszcze @ ale juz mam plamienia wiec pewnie kwestia dwoch dni. Mi dzis jest smutno. Wczoraj jeszcze mialam nadzieje. Nie mam pomyslu co jeszcze moge zrobic. Jedyny pomyl to ta klinika nieplodnosci ale z kasa teraz krucho wiec pewnie musimy z tym chwile poczekac....Moze zaczne sie rozgladac za nowa praca...

Ewelina26

Ewelina26

Aga
Wstawiam Ci zdjęcie zalecanych badan bo mam trudność z ich rozszyfrowanie niektórych hieroglifów :/

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

Ona: mutacja MTHFR heterozygota 677CT i 1298AC ,dodatnie ANA1 miano 1:80 typ świecenia -plamisty ,AMH:3,82On :teratozoospermia
Ewelina26

Ewelina26

Zdjecie

--

Starania od 07.07.18
Aniołek 25.11.2018

~Terkaa

~Terkaa

Ewelina
a te badania jak rozumiem można zrobić za jednym razem? Tzn.z jednej próbki? Mój mąż jest zapisany na ogólne badanie nasienia i tak zastanawiam sie jeszcze nad tą fragmentacją...

~Aga 88

~Aga 88

Dziekuje Ewelina. Chyba tez sie zapiszemy do kliniki. Dzis przyszla @. Zaczynamy nowy cykl.