Poronienie

Ciąża zaraz po poronieniu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

HasiaA

HasiaA

Aga a powtarzasz mierzenie o tej samej porze? Poza tym wypity alkohol jest jednym z czynników, po których odczyt jest niemiarodajny.

53670 hasiaa Kobieta, 35 lat, Śląsk
~Aga 88

~Aga 88

Mierze zaraz po obudzeniu czyli zwykle miedzy 7-7.15. Wczoraj byłam pewna, że ten ból jest na @, nawet założyłam podpaskę. Dziś faktycznie czuję, że on jest jednak trochę inny ... Już nie chciałam latać co miesiąc na betę, ale może jednak polece.... Albo jutro powtórze test jak się @ nie pojawi. Sama juz nie wiem :/

Pikey

Pikey

Jajaja - mnie tez przykro, ale tez sobie mysle, ze my kobity tak duzo przechodzimy i sie zawsze podnosimy z kolan, wiec wierze, ze Tobie tez sie uda, a jak odsapniesz, to wtedy zdecydujesz co dalej.

Aga - alkohol mowia, w pierwszysch dniach nie wplywa, a przeciez tyle ciaz jest z wyniku libacji alkoholowych, i sa zdrowe - wiec ja bym sie kieliszkiem nie martwila :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmfa5rjrj1.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK
~Terkaa

~Terkaa

Aga 88 w takim razie po becie będziesz miała pewność.
Widzę, że duzo stresu chyba kosztują Cię te całe starania...wiem, że łatwo się mówi, ale może spróbuj troche wrzucić na luz:) co ma być to będzie i niestety niczego nie przyspieszymy:)

Oczywiście życzę dzisiaj pozytywnego wyniku!:):)

~jajaja

~jajaja

nurkowanie
Jaja bardzo mi przykro. Masz jakies wskazanie do sterydow?

nk w pierwszym badanniu wyszly mi 16% a norma do 10% w nastepnym miesiacu bylo juz 9% wiec takie skaczace te wyniki sa :(

~Aga 88

~Aga 88

Ja mam taki charakter, że jestem niecierpliwa. Mija już rok jak sie staramy. W miedzy czasie dwie straty. Cale zycie ustawiam sobie pod te starania ( dlatego nie zmianiam pracy...). Ta cała sytuacja uczy mnie dużo pokory i tego że nie na wszystko mam wplyw....

~Terkaa

~Terkaa

Jajaja a wcześniej próbowałaś już z intralipidem? Może on by pomógł bez zwiększania dawki sterydu...
Nie wiem czy czyta nas jeszcze Marchev, ale z czytania wcześniejszych stron i Jej histori to jeśli dobrze pamiętam to właśnie chyba te wlewy pomogły.

Marchev jeżeli czytasz to daj znać co u Ciebie. Może coś podpowiesz?

Pikey

Pikey

~Aga 88
Ja mam taki charakter, że jestem niecierpliwa. Mija już rok jak sie staramy. W miedzy czasie dwie straty. Cale zycie ustawiam sobie pod te starania ( dlatego nie zmianiam pracy...). Ta cała sytuacja uczy mnie dużo pokory i tego że nie na wszystko mam wplyw....

tez czekalam na cud ciazy przez lata cale, nie bardzo sie staralismy, ale ja bardzo chcialam, cale zycie pod to, maz nie za bardzo. I tak minelo kilka lat.

Wiec postanowilam zmienic to co moglam, przeprowadzilismy sie, nowa praca etc. a potem ciaza pojawila sie sama... nie wyszlo z niej nic (pierwsze poronienie) ale wiedzialam juz ze nie mozna czekac na cos podczas kiedy moje zycie stoi w miejscu

--

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmfa5rjrj1.png

64857 pikey Kobieta, 38 lat, UK